slot? :)

Înapoi în timp...
NerVoS
Incepator

slot? :)

Post by NerVoS » 29 Dec 2007, 21:46

Nu cred k ma mai tine minte toata lumea de pe serv...am avut si eu admin pe ****..asta inainte de a se certa dinake cu "sefii"...si odata sters adminul lui dinake a fost sters si al meu(asta cred ca pentru ca il cunosteam pe dinake)..dak se poate sa primesc si eu un slot macar voi fii recunoscator :roll:
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 31 Dec 2007, 18:59

Dak nu ma inshel chiar eu ti l-am sters , si da pentru k el parca m-a rugat sa-ti fac admin.... oricum eu nu pot baga peste vim kre el se ocupa cu tot ce tine legat de server si nu numai.
Sfatu meu este sa joci incontinuare si nu o sa fii uitat dak meriti acces pe serv , succes!
NerVoS
Incepator

Post by NerVoS » 31 Dec 2007, 20:31

cu o zi inainte sa vorbeasca dinake cu tine sa imi faceti si mie helper...mi'ai zis u pe server sa bag un id si sa iti dau name si pass..dar imi iesise din counter si nu retinusem id-ul(oricum eu akum te am in lista de messenger)..asa ca am vb cu dinake sa iti dea nume si pass...deci a fost decizia voastra sa imi faceti admin...oricum eu joc in continuare chiar dak nu o sa primesc admin..akum ramane la atitudinea voastra..bafta si LA MULTI ANI ALL :)
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Re: slot? :)

Post by Charliee » 03 Jan 2008, 00:27

NerVoS wrote: asta inainte de a se certa dinake cu "sefii"... :roll:
cuvantul sefii dece e pus intre ghilimele? nu s-a certat cu sefii? si daca nu s-a certat cu sefii atunci cum de nu mai are admin? :? Cred k a fost o intreaga conspiratzie la mijloc. Unde s-au platit sume mari de bani, doar pt al inlatura pe dinake de la "putere". Nenorocitzii de teroristi... sigur e si mana lui Osama Ben Laden pe aici

Si ce s-a intamplat? S-a inchis serverul lui D!nake? k imediat ce si-a pierdut D!nake adminul, si a primit banip pt ogc au km plecat totzi la el. Printre care si tu. Si acu vi sa ceri admin? Tupeul tau a fost remarcat. Multzumim, pls come again.
NerVoS
Incepator

Post by NerVoS » 03 Jan 2008, 01:38

Nu am plecat la el pe serv.Un timp nu prea am mai jucat cs dar ma rugase sa ma ocup putin de serverul lui pentru ca mai demult cand am avut si eu un mic server m'a ajutat si el.Asta nu cred k inseamna ca am fugit la el pe server.Si partea cu tupeu'..nu cred k am avut intentia de a va "sfida" ca sa zic asa(pentru ca,cam asta reiese din postul lui Charliee).A..si am uitat..cand a primit dinake ban m'am trezit si eu cu ban permanent.. si nu cred k trebuia sa ma trageti si pe mine la raspundere pentru ce a facut sau nu dinake.In fine..nu vreau sa ne certam..dak u crezi charliee ca am fost nesimtit(mai pe romaneste)..imi cer scuze.
Charliee

Post by Charliee » 03 Jan 2008, 05:17

ai primit ban doar daca ai fost prins cu cod pe server. Cand a primit D!nake ban pt ogc mai era cineva cu el si folosea si el acelasi cod. Daca tu erai, atunci asta a fost motivul, altfel nu cunosc motivul banului. Doar daca nu aveai aceeasi clasa de ip k a lui, ca banul lui D!nake s-a dat pe clasa, caci are ip dinamic.

Si daca tot aveai id-ul lui M1nos puteai sa zici de atunci ceva daca era ban dat pe nedrept. Oricum cand o sa-mi aduc mai bine aminte de acest eveniment o sa te lamuresc... Pana atunci hf pe server.
NerVoS
Incepator

Post by NerVoS » 03 Jan 2008, 11:39

Pot sa te asigur ca nu am luat ban din cauza ca eram codat pentru ca in prumul rand nu joc codat si in al doilea rand nici nu stiu cum se folosesc codurile(a...poate cand eram mic si eram la sala si scriam in consola clientrace nush cat sau ceva de genu) si nici nu aveam aceasi clasa de ip cu dinake.Aeam id lui M1nos dar dak se certase si el cu dinake crezi k ii mai ardea de mine din moment ce dinake ma sustinuse pentru admin?..eu nu cred..Cu toate astea ma bucur ca nu mai am ban si o sa joc in continuare pe serv.
Charliee

Post by Charliee » 03 Jan 2008, 20:11

Nu s-a certat nimeni cu D1nake. Ca sa lamuresc odata si pt totdeauna ce s-a intamplat:

Incepuse D1nake sa dea slay la toata echipa pe dust2 k dupa 30 de secunde se mai gasea unu kre sa fie in baza si el dadea slay la toata echipa (ne mai zicand k e free game). Eu eram cu alt nick in echipa aia kreia ii tot dadea slay. Si m-am enervat, si i-am dat ban (nu-mi place cand vine kreva cu nervi de nu stiu unde si s-i varsa pe server). I-am dat ban k sa prinda ideea, el oricum avea ip dinamic, intr-un minut era din nou pe server. Dar el nu, el s-a dus sa ma parasca lui Dorin si lui M1nos. Si atunci mi s-a pus mie pata... cum sa ma pareasca el pe mine, cand datorita mie avea admin si apoi god pe server. Ne mai zicand k vbeam non stop cu el, eram "prieteni", i-am bagat mintzile in cap de kteva ori k avea ganduri "mari".

Si ca sa intzelegetzi ce inseamna D1nake nervos va mai povestesc o faza anterioara celei de sus:

Intra unu cu nick-ul Dark pe server, codat pana in gat. Aim, wall ... de toate. Eu eram cu alt nick k deobicei. Si radeam cu Vim de Dark asta la kt de tupeist era :lol: avea ogc full option. Vim il baneaza, si eu cu alt nick, facand misto de codatu acela, iau ban de la D1nake. Dece? Pt k avea si el un prieten Dark, si k ala nu e codat, si sigur celui kre i-a dat Vim ban era acel Dark necodat, si dece faceam eu misto... de Dark :) . Asta cica e motiv de ban...
Pe mess i-am explicat k e batut in cap, si pe langa faptul k era pe server si juca neconstientizand k ala era codat pana in gat... mai m-a si banat degeaba... dar dee. Eram amici cica... Si-a cerut scuze... (asta dupa amenintzari de copil mic k el sparge serverul, k afla parola de rcon, k mai bine baneaza tot serverul dkt sa-si piarda el orgoliul... ).

Dupa ce si-a pierdut adminul... pt paratul ala... a intrat D1nake cu coduri full option... si atunci a luat ban permanent, dat tot de mine. Dar k sa va fie clar, eu nu m-am certat cu el. Nici mkr n-am purtat vreo discutzie cu el... kci el s-a dus direct sa mah pareasca.

Si km aceasta a fost telenovela. Sper k v-a placut, si daca mai vretzi s-a mai auzitzi inca odata o putetzi asculta pe postul Acasa in fiecare seara, la Povestiri de noapte #-gay
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 03 Jan 2008, 20:28

Pacat ca a plecat Raluca Moianu de la TVR, a pierdut ocazia Dinake sa se duca la Iarta-ma :lol:
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 03 Jan 2008, 21:41

Fratilor.....hai ca poveste aveti va mai trebuie o camera si poate va vedem pe acasa la.....Povestiri cu D1nake..............sau daca acolo nu aveti sanse ca va prinde opc :twisted: ...bagatil pe Youtube sau pe 220 :twisted:
NerVoS
Incepator

Post by NerVoS » 03 Jan 2008, 22:16

eram si eu pe serv atunci cand a luat ban de la tine prima oara..si ai dreptate..si ms pt telenovela :)) acum am prins si eu toate ideile:))
Charliee

Post by Charliee » 04 Jan 2008, 00:28

cu placere . si welcome back :wink:
!c3-guy
Nou Venit

Post by !c3-guy » 04 Jan 2008, 14:24

ADEV mare telenovela //mi-au dat lacrimile :roll: ..hai ca acu am inteles si eu toata povestea stiam doar 1 parte :P
!c3-guy
Nou Venit

Post by !c3-guy » 05 Jan 2008, 11:25

si.. ciubey_devil eu cred ca ca vb in plus ..nici nu stii despre ce e vb.//.
GohaN
Vorbaret

Post by GohaN » 05 Jan 2008, 13:29

Daca nu mergem la OTV si facem cateva emisiuni nu facem nimic ....`
si vorbesc eu si cu Lazarus` sa faca ancheta` :) ` doamne ... asa ceva nu am vazut`
Locked