Cerere admin

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Locked
Pr|kaZ
Nou Venit

Cerere admin

Post by Pr|kaZ » 29 Jul 2008, 10:37

Mda unu la mana unde se face cerere de admin?? acum sunt pe Nuvos si niciun admin si sunt 2 codati pe server.....
Nume:Pr|kaZ
ip:stabil 89.122.210.139
Experienta:90% ca admin
Motiv: Can intru pe server, Serverul este aproape full si niciun admin ... Si codati Umbla fara nio grija laso frate incolo de treaba macar dati-mi si mie sa dau ban si kick ca sa am grija de codati astia..
ID: mapetzy4u
Skynet
Banned
Banned

Re: Cerere admin

Post by Skynet » 29 Jul 2008, 11:13

Ciudat , pentru ca eu si Ciubey de azi de dimineata stam pe servar si nu numai ca nu am vazut niciun codat (care sa fi rezistat pe sv mai mult de 2 minute) , dar nu te-am vazut nici pe tine.
Si ca sa zic si eu asa , a doua la mana, pe forum nu poti sa faci cerere de admin pentu ca tocmai , nu ai voie!
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 29 Jul 2008, 12:16

1 la mana : Idem Sky...Sincer sa fiu eu nu te-am vazut deloc pe sv, si cam de 2 zile sunt aproape nonstop:)
2 la mana : Sky poate o fi postat unde nu trebuia ... o fi de pe **** :lol:
3 la mana : Citeste si u regulamentul inainte sa postezi ceva
4 la mana : Fa ce spune pasul "3 la mana" e foarte foarte important
5 la mana : http://forum.****.ro/viewtopic.php?f=1&t=207

sa fiu si eu in rand cu "lumea"

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
trooper
CS Team

Post by trooper » 20 Sep 2008, 15:04

skynet astea's texte d'alea eram pe srv, erau codatzi, ma luptam cu ei, erau multi, dar a venit super-man si mi-a dat un admin si i-am exterminat...
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 20 Sep 2008, 16:07

Pr|kaZ wrote:Experienta:90% ca admin
Wow! Inca 10% si faci level :oops:
Pr|kaZ wrote:Motiv: Can intru pe server, Serverul este aproape full si niciun admin ... Si codati Umbla fara nio grija laso frate incolo de treaba macar dati-mi si mie sa dau ban si kick ca sa am grija de codati astia..
De obicei cand este serverul full mereu sunt admini chiar daca tu nu ii vezi, stau la umbra si te executa de unde nu te astepti. Asta e si ideea! Stealth! :D
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 20 Sep 2008, 16:27

Deci, eu nu vad rostul postului tau intr-un topic de acum 2 luni, care nu mai era interesant, si discutia se stinse. Mi se pare mie sau u kiar vrei sa te dai mare cu adminu' ??? sau vrei sa ii arunci o caramida in capu' lu' sky ???? sau ambele ????

In rest: "idem opyum".

P.S. Nu mai vorbiti frate in topicuri "dastea" deschise de 2-3 sau kiar 4 luni, doar ca sa va aflati in treaba sau sa faceti cat mai multe posturi !

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Lucky-Strike
Vorbaret

Post by Lucky-Strike » 20 Sep 2008, 21:27

Pr|kaZ wrote:Motiv: Can intru pe server, Serverul este aproape full si niciun admin ... Si codati Umbla fara nio grija laso frate incolo de treaba macar dati-mi si mie sa dau ban si kick ca sa am grija de codati astia..
ID: mapetzy4u
Prietene nu te supara pe mn dar numi oferi prea multa credibilitate in aptitudinile tale de admin, prin felul agramat in care tastezi...
Inca ceva, rar vezi acest server fara admini online...asa ca nu stiu cum de mereu a fost coincidenta ca tu sa gasesti sv-ul fara admini si plin de codati...
Ioi istenem!
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 20 Sep 2008, 23:16

Subiectul a fost "citit gandit mancat rezolvat" asa ca
NU MAi POSTATATI!!!!!!
Locked