Re: am luat ban pa nedrept (pm de la bOgDan)

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 14 Jul 2008, 05:39

bOgDan wrote:sal . mia dat alex91boss ban , nu am stiut de unde sa iau pozele pt ca nu ma mai acuzat nimeni pana acuma ca am ban si nu am stiut sa le caut , no asteptat ca sa le gasesc , cand leam gasit si i leam trimis nu mio mai raspuns , nu poti sa vb te rog cu el ,id meu e ruma_conde , am inca pozele , spunei te rog sa mai intre , ca i le trimit din nou , ajutama te rog
Prima data invata sa iti exrimi cum trebuie gandurile...
Cat timp banu' nu il ai de la mine nu ma bag...
Nimeni nu asteapta dupa tine mai mult de 2-3 min sa cauti pozele deoarece acestea se pot edita in mai putin de 2 min
Faza cu "nu stiu unde sunt pozele" e veke, pana si verisoara mea de 4 ani stie sa umble pe PC si sa gaseasca "ceva"...
Daca u ai incercat sa ii dai pozele dupa 1000 de ani logic ca nu iti mai raspunde nimeni(poate te are si la ignore"
Si in ultimul rand, dc mi-ai trimis mie PM, nu puteai sa spui pur si simplu pe forum, de aceea exista o sectiune numita "Ban/Unban"

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 14 Jul 2008, 08:55

Si mie mi-a trimis PM cu acelasi mesaj
rZL
Happy Camper

Post by rZL » 14 Jul 2008, 11:07

am ast o ora dupa el si omu nu daduse pozele:-@:-@:-@ sa zica ms k i-am scos banu ma prins intr-o stare buna k dormeam si nah:)
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 14 Jul 2008, 14:14

Si mie mi-a dat pm tot cu mesaju asta :))))
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 14 Jul 2008, 14:16

idem...se pare ca a trimis la toti adminii, eu unul i-am raspuns pe mess sa-si faca cont pe forum si sa puna link cu pozele dar se pare ca a "rezolvat" situatia...

Si inca odata ziua este salvata de -> zRL :D :lol:
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 14 Jul 2008, 15:35

Nu trb sa ii scoateti banul. Dc ne-a trimis PM la toti si nu a postat la Ban/Unaban, poate are ceva de ascuns!?
rZL
Happy Camper

Post by rZL » 14 Jul 2008, 21:37

mai lasal skynet:) sa mai intru pe srv si-l prind cu cod si de data asta ast 10 minute daca nu le-a dat ban si nu ma razgandesc si cam ciudat omu zicea incontinuu nu am coduri nu am coduri sa intreb pe nu stiu cine.....nevermind:-j tot il prind eu:-j e primu care il iert asa si ultimu:)
k1dZor
Happy Camper

Post by k1dZor » 15 Jul 2008, 12:51

Nu trebuie sa mai iertam asemenea playeri ! Ai prins ai ars nu stai jumatate de ora dupa el ca sa iti dea 3 poze !
angello
Nou Venit

Post by angello » 29 Jul 2008, 19:48

rZL wrote:mai lasal skynet:) sa mai intru pe srv si-l prind cu cod si de data asta ast 10 minute daca nu le-a dat ban si nu ma razgandesc si cam ciudat omu zicea incontinuu nu am coduri nu am coduri sa intreb pe nu stiu cine.....nevermind:-j tot il prind eu:-j e primu care il iert asa si ultimu:)

am fost si eu pe server de catebva ori cand a jucat bogdan asta. juca sigur cu wall. il mai dezactiva din cand in cand si asta se vedea vizibil dupa cum juca;nici nu cunostea bine hartile,se plimba aiurea,fata de cum juca la fix altadata
DotCom
Incepator

Post by DotCom » 30 Jul 2008, 20:55

angello wrote:
rZL wrote:mai lasal skynet:) sa mai intru pe srv si-l prind cu cod si de data asta ast 10 minute daca nu le-a dat ban si nu ma razgandesc si cam ciudat omu zicea incontinuu nu am coduri nu am coduri sa intreb pe nu stiu cine.....nevermind:-j tot il prind eu:-j e primu care il iert asa si ultimu:)

am fost si eu pe server de catebva ori cand a jucat bogdan asta. juca sigur cu wall. il mai dezactiva din cand in cand si asta se vedea vizibil dupa cum juca;nici nu cunostea bine hartile,se plimba aiurea,fata de cum juca la fix altadata
Si eu am zile cand joc bine si zile cand joc foarte prost... iarta omu' ca a dat pozele , si daca a avut poate o sa se simta de acum.
Post Reply