aaa imi zice si mie cneva dc am luat ban?

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

rZL
Happy Camper

Re: aaa imi zice si mie cneva dc am luat ban?

Post by rZL » 06 Jun 2008, 00:24

adica ce vrei sa zici k sunt codat???? decat ca tine sa stau cu awp semiautomat in baza mai bine "codat" ca mine;) si vad ca tu vrei neaparat un scandal;) SFAT termina cu acuzatiile si cu jignirile la adresa mea;)
Tornada
Retired - CS Staff Leaders

Post by Tornada » 06 Jun 2008, 00:32

nu te-am facut codat..dak te simti e treaba ta..nici nu te-am jignit si nici nu stau cu awp automat eu..nu am mai intrat pe sv de vreo 2 saptamani..azi a fost prima zi...asa k nush cand m-ai vz pe mine k am stat cu awp automat...
Image
rZL
Happy Camper

Post by rZL » 06 Jun 2008, 00:35

Ciocanescu alias Tornada wrote:ha ha ha codati se apara intre ei...deci parerea mea este k are wall..

adica vezi doamne esty codat nu trebuie sa zici, se intelege....nu ma refer acum ma refer mai de mult...
Tornada

Post by Tornada » 06 Jun 2008, 00:37

crezi ce vrei ..poate eu nu vb de tine sau poate da..dar dak te simti nu te invinovatesc
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 06 Jun 2008, 02:33

rZL wrote:devil nush ce sa zic de demo tot parerea mea e k are sunet si nu wall....;)stie prea bn sa joace cs se vede.....parerea mea....
deci la primul demo cand a tras prin perete nu se auzea nici un pas...deci e exlus sunetul...in rest se poate sa joace la sunet...da oricum eu cred ca stinge si aprinde wallul...si kestia asta tr luata in considerare...

P.S. Ba lasati cearta....daca aveti kef de cearta fugiti pe mess si injurativa acolo ca nu deranjeaza pe mine...noi aici incercam sa demascam 1 codat...si oricare codat de pe sv va fi demascat...nu?
Last edited by Ciubey on 06 Jun 2008, 02:33, edited 1 time in total.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
rZL
Happy Camper

Post by rZL » 06 Jun 2008, 09:30

dap:P ai dreptate devile chestia cu butonu nu te contrazic poate sa-l activeze sa vada unde e il stinge si pe urma se duce direct in el:) am mai gasit cazuri dastea:) e posibil aici iti dau dreptate

p.s eu nu vreau sa ma cert devile DAR nenea tornada vad k are cv cu mn de la o vreme.....ex precedentul post cu injuratura;).....HF
dgl
Banned
Banned

Post by dgl » 06 Jun 2008, 12:52

mda .......... rzl se vede ca joci de mult cs si imi pare rau ca voi imi ziceti cas codat atunci nu mai intru pe serv K?sa nu ziceti cas codat.......soundu face valuri in tribune;)
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 06 Jun 2008, 12:55

dgl...nu te umfla in pene sunt faze in care nu se aude nimic si u tragi sau il astepti...asa ca lasa-ne cu joc la sunet si kesti dastea #-angry

P.S. Dgl daca nu jucai codat nu te lasai batut asa usor crede-ma

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Lucky-Strike
Vorbaret

Post by Lucky-Strike » 06 Jun 2008, 21:17

ok...case closed...nu?
...deci goodbye dgl...
Ioi istenem!
dgl
Banned
Banned

Post by dgl » 06 Jun 2008, 23:17

Mah u nai par pe kap kate capuri am da tio si experienta ceva am nu ca tine (ma laud) da totusi nam crezut ca mi se va intampla asta sami zica un purik cas codat lasa draq..............ati fak poze vi leamdat?da ce mai vreti (AuCi)is bun mah ce stiti voi numa zik sincer nam wal mda cum da unu bn deja santeti pe el asa santeti voi numa scz vim n uvreau sa te supar sau pe sorlag sau minos charliee mai mere s iti multumesc ca ti-ai cerut scz sasa bn ai fak nam wal tata ;) bafta no sa va mai caut
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 07 Jun 2008, 00:02

dgl wrote:Mah u nai par pe kap kate capuri am da tio si experienta ceva am nu ca tine (ma laud)
:lol:
dgl wrote:da totusi nam crezut ca mi se va intampla asta sami zica un purik cas codat lasa draq
:lol: muhahaha devile
dgl wrote: charliee mai mere s iti multumesc ca ti-ai cerut scz sasa bn ai fak nam wal tata ;) bafta no sa va mai caut
aici poate si eu am gresit ca nu i-am zis lui charliee ca e AUCI dar am vrut sa vad unde ajunge discutia
oricum vad ca decizia lui e sa nu mai vina pe sv si cred ca e cea mai corecta
Last edited by Skynet on 07 Jun 2008, 12:42, edited 1 time in total.
Charliee

Post by Charliee » 07 Jun 2008, 12:41

daca e Auci, are cod clar. Daca ziceatzi din timp ar fi primit ban de mai demult.

Auci ai mai fost prins odata codat, asa k fazele cu skill-ul si k tu nu joci codat cad si ele.
Skynet
Banned
Banned

Post by Skynet » 07 Jun 2008, 12:43

Charliee wrote: Daca ziceatzi din timp ar fi primit ban de mai demult.
tocmai ca a mai primit ban si totusi a revenit pe sv -asa ca nu rezolvam nimic
Lucky-Strike
Vorbaret

Post by Lucky-Strike » 07 Jun 2008, 14:08

Skynet wrote:tocmai ca a mai primit ban si totusi a revenit pe sv -asa ca nu rezolvam nimic
Deci din asta inteleg ca auci are ip routabil(banuiesc ca are clicknet)...deci se va da ban p clase de ip dinnou ?
Ioi istenem!
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 07 Jun 2008, 16:24

Lucky-Strike wrote: Deci din asta inteleg ca auci are ip routabil(banuiesc ca are clicknet)...deci se va da ban p clase de ip dinnou ?
Presupun ca ai vrut sa spui ip dinamic

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Locked