Orice inceput are si un sfarsit

Naţiune, puţină atenţie vă rugăm! Urmează un comunicat important pentru comunitate!

Moderator: Moderators

SabeR
Master of Spam

Re: Orice inceput are si un sfarsit

Post by SabeR » 26 Aug 2011, 10:58

Imi pare rau ca citesc acest lucru...Va multumesc pentru timpul si increderea acordata! De asemenea va multumesc pentru munca depusa pentru dezvoltarea proiectelor si intretinerea serverului.

Toate cele bune!
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
pff
Nou Venit

Post by pff » 29 Aug 2011, 18:12

Salutare !
Asadar serverul s-a inchis definitiv...probabil ca odata cu el termin si eu cu CS-ul. Nu de alta, dar pe serveru asta am intrat prima data cand m-am jucat pe jocul asta si pot spune ca am acumulat o experienta grozava. Foarte mult bun simt, profesionalism si voie buna ar fi elementele care ar descrie povestea cs.evosys.ro.
Asta e, as they say all good things must come to an end.
Va salut pe toti! #-tease #-tease #-tease
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 29 Aug 2011, 22:26

Apuc si eu sa postez desi imi este foarte greu... Mi-a placut enorm de mult acest staff. Am invatat foarte multe aici si am ajuns de la un incepator sa fiu vazut ca un tip de incredere. Mi-a placut sa discut cu voi pe teme neconventionale dar si pe teme serioase. Va ramane o experienta unica din care am avut de castigat cel putin 1 prieten adevarat. Va multumesc pentru increderea acordata si sper sa va opresc in trafic cat mai des daca tot am ajuns sticlete :)) Succes in viata! 8)
SuMy
Junior

Post by SuMy » 30 Aug 2011, 16:43

Pff citesc aceste mesaje si parca as fi avut cu voi o parte din viata...Va multumesc tuturor celor care ati avut incredere in mine si cu care m-am inteles de minune .Ati fost niste persoane extraordinare .Ne-am certat am ras impreuna asa cum e viata..Era singurul server unde era un limbaj adecvat si toate chestiile bune si interesante..Nu cred ca o sa mai am asa experienta..Baietii "mei" sa aveti grjia de voi si bafta in viata.Si daca ne auzim sa fie cu bine.Va salut si inca odata va ms la toti >:D<:*
Image
mtF.Amin
Happy Camper

Post by mtF.Amin » 02 Sep 2011, 19:54

Intr-adevar un staff si un server complet... Mai mult nu se poate experima in cuvinte. MULTUMESC pentru implicarea voastra si implicit bunastarea noastra. Postez de aici, din Cehia, cu speranta ca serverul va avea aceesi soarta ca si Pasarea Phoenix... Imi cer scuze public pentru absenta indelungata de pe forum si server.

MULTUMESC!
Image
Image
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 05 Sep 2011, 22:53

un discurs nu ar insemna nimic pe langa ce am trait aici...imi pare rau ca se inchide serverul, este locul in care mi-am petrecut mult timp si nu regret nimic. va multumesc tuturor pentru tot.
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 06 Sep 2011, 13:05

Adevarat vim, imbatranim, ne indreptam spre alte drumuri. Pacat ca se v-a inchide serverul au fost timpuri frumoase pacat ca am intrat si eu in aceasta comunitatea la jumatate de drum, eu unul nu ma consider nustiu ce pe acest server dar aici puteai sa si inveti ceva, sunt foarte multi oameni care merita tot respectul pentru acesta comunitate de counter-strike. vim si restul care conduc aceasta comunitate ati facut o treaba foarte buna si merita tot respectul. nu prea am mult de zis dar sper sa ne mai intalnim candva :)

Aveti grija de voi si va doresc tot ce e bun in viata !
Image
brigada
Incepator

Post by brigada » 06 Sep 2011, 20:49

Foarte Frumos intro Vim,merci omule,am citit acest topic cu sufletul la gura si inima mi se zbatea de-mi sarea laptopul de pe piept,este trist desigur dar si despartirile pot fi frumoase.Nu am fost niciodata un jucator stralucit,si nici nu a fost asta scopul meu,pe server intram sa intilnesc oamenii cu care jucam zi de zi sa mai schimbam cite o vorba,sa mai aruncam cite o gluma,am petrecut clipe minunate alaturi de voi. Si niciodata nu voi uita acest server si oamenii pe care i=am intilnit aici ,indiferent buni sau rai. Si cand ma vor intreba nepotii "bunicule da ce jucai cand erai tanar?" raspunsul va fi "eeehhhh dragii mosului am jucat cs pe evosys ,si a fost cea mai frumoasa perioada din viata mea de gamer".

R.I.P Evosys!
Sunteti tineri si inteligenti,Evoluati continuu!

Image
P3ach
Retired - CS Staff Leaders

Post by P3ach » 08 Sep 2011, 12:05

Va salut pe toţi si va urez bafta in orice o sa intreprindeti. Al vostru p3ach

[ Post made via Mobile Device ] Image
iliescu
Junior

Post by iliescu » 12 Sep 2011, 00:49

Si eu ca de obicei la urma, dar nu cel dintai :p. A fost frumos aici si am petrecut ceva timp aici, timp care nu mi se pare deloc irosit. Am intalnit aici fel de fel de jucatori si am invatat cateva lucruri ce poate vor fi utile candva. Felicitari staff-ului care si-a facut treaba pana in ultimul moment la standarde ridicate si greu intalnite pe alte servere. Chiar acum ma uitam peste posturi si ma uitam la numele celor care au postat nu fara a-mi trezi amintiri, majoritatea legate de cs si de atmosfera ce se crea alaturi de ei. Vorba lui white russian : era ca in viata cu certuri si impacari dar mergea si lumea stia de server. Ehe..unde mai gasim noi un evosys unde regulile erau reguli si sa facea liniste cand intra adminul 8) . Vreau sa ii salut pe aceasta cale pe toti cei care i-am prins eu pe server desi nu am jucat mult, jucatori de nota 25 si oameni de nota 25,respectele mele : vim, sica, doppel, kraven, opyum,rhaoul,p3ach,goku,gohan,saber,mtf.amin,TIDiana,hgkid,unique,white,hawkeye,basalisk, weed (desi mai tarziu asa venit:p), luc14n,zenvo,zara,talau,r3x,Ionea,ddorinc,swamy,ciubey,venin,invizibil,claya,gmrrr,aiureah,horias,moldovan (si nelipsita lui sticla de beutura:D),dj armani, snakeffect,puka si lista continua. Cei pe care i-am uitat nu va suparati ca nu am facut-o cu intentie si asta nu inseamna ca sunteti mai prejos.
Poate ne vom mai intalni pe alte servere :)
hbo_bogdan
Nou Venit

Post by hbo_bogdan » 13 Oct 2011, 21:12

:( :cry:
Post Reply