PSP

Jocuri PC sau console. Noutăţi, sfaturi, întrebări, sperăm că şi răspunsuri ...

Moderator: Moderators

Post Reply
OxIgeN
Nou Venit

PSP

Post by OxIgeN » 28 Jul 2011, 16:22

Salutare ! Am deschis acest topic pentru potentiali cumparatori de psp-play station portabil. Psp'ul este o consola mica pe care poti juca titanic de multe jocuri , pe care poti vedea filme si chiar sa si asculti muzica, muzica o poti asculta in castile speciale de psp sau pur si simplu prin difuzorul acestuia. Parerea mea este ca PSP'ul este una dintre cele mai bune console deoarece din moment ce este este portabila si relativ mica o poti lua cu tine ori'unde de exemplu-Te duci la munte in cort seara poate ca nu ai somn si nici nu ai cu cine sta de vorba PAC! scoti psp'u si te apuci de butonat pan'te ia somnu. problema nu foarte mare care o poti avea cu un psp este ca daca acesta nu este modat jocurile trebuiesc cumparate original iar preturile sunt usturatoare..dar nui bai caci un modat costa in jur de 50 de lei modarea poate fi permanenta sau temporara daca o faci temporara te costa mai putin da asta inseamna ca din 2 in 2 saptamani sa mergi sal re'modezi ...eu propun modarea permamenta. In orice caz sunt multe de spus dar in mare asta este cea ce'ar trebui sa stiti despre un PSP. :)
mihairadulescu
Nou Venit

Re: PSP

Post by mihairadulescu » 06 Feb 2012, 11:30

imi plac consolele PSP
Post Reply