Banati 2 jucatori vechi pentru ???

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
ByKanu
Nou Venit

Banati 2 jucatori vechi pentru ???

Post by ByKanu » 04 May 2011, 23:52

Azi, in 04.05.2011 am fost banati de White.Rusian eu ByKanu si rO_manu fara sa ni se zica ceva, fara sa se ceara poze, fara absolut nici un motiv in prealabil. Nu jucam de ieri pe acest server si nici nu am avut probleme pana acum legate de coduri sau alte chestiuni. Asteptam o explicatie si anularea imediata a ban-ului pentru ambii jucatori.

Multumim anticipat.
Keep on EVOLving !

Image
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: Banati 2 jucatori vechi pentru ???

Post by white.russian » 04 May 2011, 23:57

Ati fost banati 100 de minute pentru faptul ca aruncati amandoi perechi de cate 2 flashuri coechipierilor runda de runda. Cand ati fost rugati sa nu mai faceti asta de 2 dintre jucatorii serverului ati luat tot serverul la misto cu "hai la culcare copilasi".

Data viitoare o sa banez mai mult si o sa imi aduc aminte si ca pentru o reclamatie nefondata se ia ban 7 zile pe forum.
Motivul banului e foarte clar. "mai invata"
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
rO_manu
Nou Venit

Post by rO_manu » 04 May 2011, 23:58

de ce am fost banati de white.russian?fara motiv si eu rO_manu si ByKanu in data de 04 - 05 - 2011 asa din senin?
ByKanu
Nou Venit

Post by ByKanu » 05 May 2011, 00:02

Deci nu am aruncat nici care flashuri aiurea, pe unul dintre ei l-am si reclamat anterior pentru wall si nu am primit nici un raspuns, s-au legat repetat ba de mine ba de romanu, le-a atras HBO in repetate randuri antentia pentru limbaj si tu tot noua ne dai ban pentru ca asa au zis cei 2, Incognito si celalalt, ca numi amintesc numele. Nu zice nici un admin din 4 nimic catre noi, nu suntem avertizati ca am facut ceva rau, REAL, si pimi BAN ??? Asa ceva nu am mai vazut pana acuma.

Stima.
Keep on EVOLving !

Image
rO_manu
Nou Venit

Post by rO_manu » 05 May 2011, 00:02

"hai la culcare copilasi" este injuratura?
ti-am scris eu asta?
white.russian

Post by white.russian » 05 May 2011, 00:03

Am incheiat discutia
ByKanu
Nou Venit

Post by ByKanu » 05 May 2011, 00:07

Nu e normal sa discutam White ? E mai normal sa primim BAN ca asa au zis cei 2, nimeni nu s-a plans de noi, doar ei, erau singuri in echipa cu noi ??? Gogutu, P3ach, HBO toti au vazut discutiile si erau in joc, ii rog si pe ei sa ne zica daca am gresit sau daca e normal ce s-a intamplat.

Multumesc pentru intelgere si asteptam un raspuns.
Keep on EVOLving !

Image
Mr.Weed

Post by Mr.Weed » 05 May 2011, 00:22

Eu eram "incognito". Ma cam saturasem deja de flashurile de la coechipieri (a se citi "rO_manu") si de aia tot ii ziceam sa fie mai atent.
Pot intelege si exasperarea lui white. Totusi, parerea mea e ca pedeapsa a fost putin cam exagerata. E doar parerea mea si mi-o asum.
Image
rO_manu
Nou Venit

Post by rO_manu » 05 May 2011, 00:25

multumesc de parere
ByKanu
Nou Venit

Post by ByKanu » 05 May 2011, 00:29

Multumim frumos de intelegere si de clementa. Nu suntem noi pe server si nici nu am avut probleme, asteptam sa ne vedem din nou in joc.

Stima si respect.
Keep on EVOLving !

Image
white.russian

Post by white.russian » 05 May 2011, 00:33

Mai oameni buni, banul nu a fost pentru 2 amarate de flashuri.
Jucam pe harta de la inceput si de cand joc fie ieseam porti si luam flash de dupa porti, 2 la numar, mereu fie luam dinspre balcon. V-a zis mai multa lume, dar v-au zis cand erati vii.
Spre sfarsitul hartii nu m-am mai putut abtine si i-am spus lui ByKanu de flashuri. Cam in acelasi timp weed i-a zis lui ro_manu si culmea ma, ne-ati luat si la misto. Ca suntem duri, ca suntem suparati, ca suntem cu dintii tari, ca sa mergem la culcare.
Dupa ce ca nu va descurcati cu flashurile alea, mai si comentati, sunteti si nesimtiti.

Bykanu, nici eu nu sunt de ieri aici si nici nu joc jocul asta de cateva luni, cand zic, stiu ce zic si oricata vechime ai avea nu e un motiv sa ai o nesimtire total nefondata si in necunostinta de cauza.

Nu mai vorbiti atata in necunostinta de cauza, cand iau o masura, stiu de 10 ori mai bine decat voi doi la un loc de trebuie facut si ce fac.
Faptul ca nu ati fost atentionati de alti admini se datoreaza unui simplu fapt - dormeau pe ei.
Somoso
Nou Venit

Post by Somoso » 05 May 2011, 00:42

AAHAHAHAHAHAHAAHH ... foarte tare :P #-tease mai unu :P
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 05 May 2011, 12:48

Nu am fost pe servar , dar din cate am citit inclin sa-i dau dreptate domnisoarei white. Adevarat bykcanu esti jucator vechi te-am tot vazut pe servar , pe ro_manu nu prea l-am vazut .
Insa va sfatuiesc sa nu mai fiti asa impulsivi si artagosi , cand discutam o facem cu calm si fara pic de aroganta.
Bykanu spuneai ceva despre reclamarea unui codat, dupa ce reclami pe say_team@ nu este obilgatoriu sa primesti un raspuns "da ma uit" , insa stai linistit ca un admin vede ce ai zis si fi sigur ca si verifica jucatorul reclama , iar daca adminul considera ca jucatorului respectiv sa i se faca poze, i se va face daca nu, nu .
Cum spuneti sunteti jucatori vechi , de aceea ave pretentii de la voi : limbaj civilizat, fara fb aiurea, fara blocuri , comentarii aiurea sau ironii ( aviz ro_manu :"hai la culcare copilasi" este injuratura? poate fi inteleasa ca o ironie in functie de context ) .

O zi buna va doresc.
ByKanu
Nou Venit

Post by ByKanu » 05 May 2011, 16:22

Probabil ca si noi am exagerat, era deja tarziu azinoapte si na..., pe viitor o sa fim mai atenti si la limbaj si sa nu gresim vreun flash, block-uri chiar nu facem ca ne miscam mult.

Tin sa multumesc tuturor adminilor care s-au implicat in acest topic si in lamurirea noastra, de asemenea sper ca White sa fie mai intelegator cu noi si sa dea un warning de admin cand mai gresim cu ceva, ca sigur vom corecta greseala fara comentarii, ca simplu jucator pe server pot spune ca exista contradictii zilnice pt flashuri, blockuri sau altele intre playeri, urmate de replici mult mai dure decat ce am zis noi si nu se ajunge la ban-uri temporare.

Apreciez inca odata promptitudinea si seriozitatea staff-ului si imi cer scuze in numele meu si al prietenului meu pentru orice neplacere cauzata in joc altor playeri, garantat in mod neintentionat.

Stima tutror si ne vedem in joc cu armele in mana :)
Keep on EVOLving !

Image
Mr.Weed

Post by Mr.Weed » 05 May 2011, 16:50

Foarte buna atitudinea :)
Hai la joc! #-runhils
Image
Post Reply