Rapciugosu'

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Locked
ByKanu
Nou Venit

Rapciugosu'

Post by ByKanu » 30 Jan 2011, 19:36

L-am reclamat in joc de 2-3 ori, nimeni nu i-a facut poze doar mi s-a zis ca ''e curat prietene'', apoi cand din nou l-am reclamat am primit GAG, a reclamat si alt jucator si atunci am zis si eu din nou sa fie verificat si din nou mi s-a dat GAG. Nu cred ca asa ceva scrie pe forum, ca daca reclami un codat primesti gag si sincer nu cred ca este corect sa se abuze de puterea de ADMIN pe server. Eu cred ca daca reclam un jucator se pot face cele 3 poze si veirifica, nu repede sa se zica e curat si sa se dea GAG imediat cand il mai reclami odata. Astept raspunsurile mai multor ADMINI, ca asa mi se pare corect, sa nu existe suspiciuni de partinitate de la unul singur. Unde's multi puterea creste si nepotismul nu sporeste !!!

Va multumesc anticipat.
Last edited by vim on 30 Jan 2011, 21:11, edited 1 time in total.
Reason: Mai multa atentie pe unde postezi.
Keep on EVOLving !

Image
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: Rapciugosu'

Post by white.russian » 30 Jan 2011, 21:11

De ce intotdeauna cand faceti voi reclamatii nu spuneti ce s-a intamplat cu adevarat pe server?
L-ai reclamat pe rapciugosu' cu sayteam @ si ti-am spus frumos "e ok joaca linistit", ai mai facut-o o data pe public, iar am zis asa. Apoi din nou ai spus ai spus si iar ai spus, de vreo 5 ori tot insistai si ti-am dat gag. Ulterior ai devenit ironic "nu il reclamati pe rapciugosu' ca luati gag".

Practic, tu imi faci mie reclamatie ca ti-am dat gag cand ai zis a 5a oara pe public "UITE-TE BA CA ARE COD E EVIDEEENTT WHITE" asa, cu caps lock? pai trebuia sa iti dau de prima oara.

Rapciugosu' este ownerul nostru si nu este codat. Daca ne crezi, bine, daca nu, poti oricand sa faci un demo si sa il urci aici sa ne dam cu parerea.
Atitudinea ta nu te ajuta cu nimic. Faptul ca vii aici si prezinti o situatie deiferita decat cea de pe server iti lasa o imagine foarte proasta.
Adminii de aici nu fac decat sa respecte regulamentul, eu teoretic trebuia sa iti dau gag de prima data cand l-ai anuntat pe public, dar nu am facut-o. A doua oara aveam voie sa iti dau direct ban, ceea ce nu am facut deloc. Intai citeste-ne regulamentul, apoi informeaza-te despre coduri, apoi iti revizuiesti comportamentul si modul de exprimare, si pe urma, poti face o reclamatie.

Si o pui la Reclamatii nu la Ban/Unban. La Ban/Unban pui codatul cu IP si demo. Tu nu te incadrezi pentru ca nu exista niciun codat in discutie, tu nu ai nici IP nici demo.
p.s. Fii barbat si explica-mi relatiile de nepotism de pe server.
Succes!
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 30 Jan 2011, 21:17

Salut , era mai bine sa dai si ceva nume ca sa ne putem spune parerile mai bine , probabil acel jucator care tu il reclamai fie era un admin care intra cu alt nume ,fie un jucator vechi de pe servar . Multi adminii acestui servar cunosc destule ipuri ca sa isi dea seama care cine e . Ca asa iti dau un exemplu eu mai intram si cu alt nume decat al meu si unii ma reclamau ca fiind presupus codat , iar adminii le ziceau din start ca nu sunt deoarece imi cunosteau ip'u si am fost verificat de multe ori . Adminul are dreptul sa se uite sau nu pe acel jucator iar daca si el ajunge la concluzia ca acel jucator este suspect atunci i se face poze. Iar tu insistand de atatea ori desi t.i s.a spus ca acel jucator este curat , deranjezi deci ti-ai primit gag pe buna dreptate zic eu . Cum ai stpus si tu asteptam si parerea celorlalti cum ai zis si tu .
Sper ca ca titlul acordat acestui post ,,Rapciugosu' " nu ii este adresat adminului respectiv, si postul merge facut mult mai bine la rubrica de ,, Reclamatii" .

HF

Ps: aceasta a fost parerea mea , sper ca nu am suparat pe nimen .
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 30 Jan 2011, 21:31

Horias are dreptate. Cred ca joci de suficient timp pe server cat sa stii ca ne facem treaba. Nici noua nu ne plac codatii, insa daca ti-am spus o data ca e curat, poti juca, atunci asa este. Nu o sa spunem niciodata despre un codat ca e curat. Nu suntem unul din acele servere pe care "adminii au voie sa intre codati". Nu, pentru ca nu mai avem 15 ani, noi suntem aici ca sa ne jucam CS, sa creem o atmosfera placuta si sa tinem serverul curat, pentru ca jocul cu codati, nu e joc de cs, e bataie de joc.

Nu este placut sa iti spuna cineva de x ori ca un jucator e codat, atata timp cat tu stii ca jucatorul respectiv este ownerul, care joaca sub alt nume.
Nu e in regula sa faci reclamatie pe un asemenea motiv, tu ai incalcat regulamentul de vreo 4-5 ori, ce vroiai? sa banez jucatorul corect care joaca bine ca ti se pare tie codat? Ti-am spus cat se poate de frumos ca poti urca pe forum un demo daca ti se pare ca nu imi fac treaba. Dar tu preferi sa te bati cu pumnii in piept sa ne arati cat esti de dur. Vii fara dovada, fara nimic si zici ca adminul x e favorizat ca nu da ban la jucatori. Tu citesti ce scrii? Vreau sa explici mai pe larg ce e in capul tau poate iti putem explica. Dar sa fie ceva mai civilizat si explicit ca nu suntem la piata.

9. Orice acuză la adresa unui alt jucător că foloseşte elemente ajutătoare (coduri, cheat-uri, etc), venită pe chat-ul public. => gag / la repetare kick

Te poti afunda oricand in lectura regulamentului nostru.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
ByKanu
Nou Venit

Post by ByKanu » 31 Jan 2011, 02:52

Nu am vrut sa te insult sub nici o forma White si titlul reclamatiei care se pare ca nu am plasato bine era chiar nick-ul jucatorului, deci fara nici o legatura cu vreun admin. Acum ca s-a lamurit situatia imi cer scuze daca m-am aprins prea tare eu si mi-am lasat temperamentul sa-si spuna cuvantul. Am tot respectul pentru intreg staff-ul acestui server de aceea si joc doar aici si o voi face si in continuare.

Multumesc frumos pentru promptitudine si inca odata imi cer scuze pentru deranjul si sarcasmul meu White.

Mersi fain si puteti inchide acest topic.
Keep on EVOLving !

Image
Locked