HawkEye da slap fara motiv

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
same
Nou Venit

HawkEye da slap fara motiv

Post by same » 12 Dec 2010, 16:29

Azi pe la 4:20, ma dusesem sa defuzez bomba si cand mai aveam o secunda din defuse HawkEye imi da slap si implicit defuseul nu s-a mai facut. Jucam cu numele de Bieber pentru prima data, si nu statusem mai mult de 20 de minute pe srv. Cand il intreb dc mi-a dat slap imi zice ca cica fac pe desteptu. Stiu ca e o chestie minora da poate aflu si io care a fost problema. In rest nu am vb urat sau nu am avut nici un dialog cu el sau cu altii..
Hawkeye
Junior

Re: HawkEye da slap fara motiv

Post by Hawkeye » 12 Dec 2010, 16:40

Am un prieten care joaca cu niku Bieber si credeam ca e el(acesta nu s-ar fi suparat).Scuze,data viitoare joaca cu nikul tau ca sa nu te mai deranjez.
Anachemowegan
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 13 Dec 2010, 15:16

Ne cerem scuze same.
Hawkeye, oricine ar fi, incearca sa nu se mai intample. Jocul nu poti sa il strici pentru ca e prietenul tau. Sa dai slap cand se da defuse nu il afecteaza pe cel care da defuse, ci afecteaza intreaga echipa CT, plus sume de bani pe care T le primesc. Ca este prietenul tau nu este un motiv sa strici intreaga runda.

Este alegerea lui cu ce nume joaca si aveam mai multe pretentii de la raspunsul tau (daca chiar asa a fost), cel cu "faci pe desteptul".

-- 13 Dec 2010, 15:15 --
Later edit:
Se vor lua masuri in urma acestei actiuni cat de curand.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Hawkeye
Junior

Post by Hawkeye » 14 Dec 2010, 20:59

Craciun Fericit same,sper sa ma poti ierta.O sa incerc sa imi indrept comportamentul.
Anachemowegan
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 14 Dec 2010, 22:12

In urma votului membrilor din Staff Leaders , Hawkeye a fost suspendat din functia de Moderator intre 14 - 21 Dec 2010.
Image
Post Reply