UNBAN

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

errrr
Banned
Banned

UNBAN

Post by errrr » 24 Nov 2010, 21:39

Doresc si eu Unban pt ca am luat ban cam aiurea!
Adminul Charliee sustie ca asa avea no-recoil
Daca nu se supara asa dori sa vad si eu acel no-recoil pe care la vzt el si sa imi dovedeasca si mie ca sa nu raman prost. ms ;)

Dovada banului :
Kicked :"You are banned from this server. Check your console"
Connecting to 94.53.37.6:27015...
Connection accepted by 94.53.37.6:27015
* Password accepted
* Privileges set
Informatii ban
Name: err
IP: 79.113.74.86
Reason: no-recoil
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: Charliee
Admin SteamID: STEAM_0:0:19918875
Kicked :"You are banned from this server. Check y

Ms Moolt anticipat !
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Re: UNBAN

Post by Doppelwhipper » 24 Nov 2010, 22:28

Nu e singurul care sutine asta.

Poftim demo-urile : http://www.2shared.com/file/8y_eVWGl/eder.html
http://www.2shared.com/file/UspFTuhl/eder2.html

Ma astept sa zici ca nu vezi nimic.
errrr
Banned
Banned

Post by errrr » 24 Nov 2010, 22:54

1 H@H@H@H@ misto demourile
2 In primul demo am facut doar 1 frag la care am dat cap
3 In al 2 lea demo iar am facut 1 frag la care am tras vreo 4-5 glontze in el
4 Nu inteleg cum dupa 2 fraguri poti sa spui ca am no-recoil [INTERSANT ] HAHAHAHA
5 La lagul care era pe srv si care il aveam io mere intru asa hal ca putea`i sa spui ca am aim bai bn era daca zice aim . Dar asta cu no-recoil nu stiu de unde atzi scoso .

6 Sa isi de mai multi admin sau si jucatori cu parerea sa vedem . Dar sa fie capabili nu ca vb asa aiurea

7 DA MAI ZIK CA NU AM AVUT NIMIKA CU ATA MAI PUTIN "NO-RECOIL"
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 24 Nov 2010, 23:12

errrr wrote:1 H@H@H@H@ misto demourile
2 In primul demo am facut doar 1 frag la care am dat cap
3 In al 2 lea demo iar am facut 1 frag la care am tras vreo 4-5 glontze in el
4 Nu inteleg cum dupa 2 fraguri poti sa spui ca am no-recoil [INTERSANT ] HAHAHAHA
5 La lagul care era pe srv si care il aveam io mere intru asa hal ca putea`i sa spui ca am aim bai bn era daca zice aim . Dar asta cu no-recoil nu stiu de unde atzi scoso .

6 Sa isi de mai multi admin sau si jucatori cu parerea sa vedem . Dar sa fie capabili nu ca vb asa aiurea

7 DA MAI ZIK CA NU AM AVUT NIMIKA CU ATA MAI PUTIN "NO-RECOIL"

Mai postezi o data scris corect, frumos si educat, apoi ne dam cu parerea.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
errrr
Banned
Banned

Post by errrr » 24 Nov 2010, 23:15

white , daca nu itzi convine nu itzi da cu parerea !
white.russian

Post by white.russian » 24 Nov 2010, 23:21

Nu iti ajuti situatia cu ironie si scandal

1. replica aberanta
2. si 3. si ce daca? sunt suficiente
4. sunt 3 fraguri si sunt suficiente
5. nu ai aim, asa ca de ce sa spunem ca ai aim. Daca ai no-recoil spunem ca ai no-recoil
6. Toti adminii suntem capabili
7. fara majuscule ca citim si scris normal

Maturizeaza-te
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
errrr
Banned
Banned

Post by errrr » 24 Nov 2010, 23:43

Nu sunt ironic si nici nu fac scandal !
Bn ma`i lamurit tzai dat cu parerea ajunge!

Tin sa te anunt ca nu pre conta parerea ta ! jocul asat nui pt sexu`l feminin "exista barbie si altele , si daca tu esti capabila ii clar !
Ajungea doar sa spui [da ai sau nu ai ] nu sa faci pe grozava si intelecutala ;)
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 25 Nov 2010, 10:28

Bine hai sa-ti explic : arma ta face o miscare rectilinie, tinta se face mare, dar gloantele merg pe aceeasi linie. Toata miscarea gloantelor pleaca din mouse-ul tau si nu din reculul armei. Daca folosesti ceva config pt lag spune-ne si da sa-l vedem; testam si daca ne merge la fel esti liber.

Sunt constient ca atata timp cat ai ban vei intra pe se server cu alt nume si vei continua sa joci dar atata timp cat nu te scapi de elementele ajutatoare vom continua sa te banam. De asemenea este posibil sa folosesti o versiune de Counter-strike deja implementata cu aceste modificari si sa ti se para o aberatie ce spunem noi (tu chiar sa nu fi adaugat nimic la joc). Iti recomand sa iti descarci alta versiune.
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 25 Nov 2010, 11:27

errrr wrote:Nu sunt ironic si nici nu fac scandal !
Bn ma`i lamurit tzai dat cu parerea ajunge!

Tin sa te anunt ca nu pre conta parerea ta ! jocul asat nui pt sexu`l feminin "exista barbie si altele , si daca tu esti capabila ii clar !
Ajungea doar sa spui [da ai sau nu ai ] nu sa faci pe grozava si intelecutala ;)
Cred in primul rand ca ar trebui sa ai mai mult respect, nu pt ca este admin ci pt ca este fata.Sti macar ce-i aia respect ? Ma mir ca nu va este jena sa intrati si sa faceti astfel de reclamatii si mai ales in aceasta maniera. Invata mai intai sa respecti , sa te porti si sa vorbesti cat de cat pe intelesul tuturor si poate vei avea mai mult castig de cauza data viitoare.

Bafta multa !
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
errrr
Banned
Banned

Post by errrr » 25 Nov 2010, 11:48

Doppelwhipper wrote:Bine hai sa-ti explic : arma ta face o miscare rectilinie, tinta se face mare, dar gloantele merg pe aceeasi linie. Toata miscarea gloantelor pleaca din mouse-ul tau si nu din reculul armei. Daca folosesti ceva config pt lag spune-ne si da sa-l vedem; testam si daca ne merge la fel esti liber.

Sunt constient ca atata timp cat ai ban vei intra pe se server cu alt nume si vei continua sa joci dar atata timp cat nu te scapi de elementele ajutatoare vom continua sa te banam. De asemenea este posibil sa folosesti o versiune de Counter-strike deja implementata cu aceste modificari si sa ti se para o aberatie ce spunem noi (tu chiar sa nu fi adaugat nimic la joc). Iti recomand sa iti descarci alta versiune.

Dopp ma gandesc ca tu esti ma capabil :
1 Tinta mi se face mare de la comanda cl_dynamiccrosshair 1
2 Nu stiu ce miscare ai vazut tu dar in fine , Joc cu versiunea asta de cs de 3 ani de zile si nu mai ma acuzat nimei de asa cv "doar aim , tot de niste admin "capabilii"
3 cfg pt lag ii asta : alias "slow" "rate 5000;cl_updaterate 15;cl_cmdrate 15;ex_interp 0.068; echo slow speed" , si inca cv setari din consola !
4 Daca am ban asta este nu stau in srv asta ,am admin pe alt srv mult mai bn cautat , Dar joc aici ca mai joaca si cv amici si ma distrez.
5 Chiar mi se pare o mare aberatie sa fiu acuzat de cv ce nu am , Si nu stiu cu vezi tu cu imi sare tinta sau de unde trage ce si cum ! Stiam ca atunci cand vizionezi un demo iti merege in asa fel cum itzi este tie configurat Cs`ul , nu il vezi cu setarile mele sau cum merge !
6 Asta este daca ramnetzi de parerea asta cu no-recoil aiurea ! Sa ramana banul

ms anticipat
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 25 Nov 2010, 11:51

errr plimba ursul.....nu iti convine comunitatea noastra ii poti lua pe amicii tai si poti merge acolo unde ai tu admin pe servarul ala cautat.
errrr
Banned
Banned

Post by errrr » 25 Nov 2010, 11:57

luc14n wrote:errr plimba ursul.....nu iti convine comunitatea noastra ii poti lua pe amicii tai si poti merge acolo unde ai tu admin pe servarul ala cautat.
Luciane tu cautzi anturaj ? Fac ce vreau nu ce zici tu !
Si nu uita ca srv asta ii populat de aia din marghita , si asa ii cam gol . Mai bn ai tacea si sa itzi vezi de treburile tale !
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 25 Nov 2010, 12:09

Numai cu tine nu imi cautam anturaj..Cat de curand o sa se ia o decizie si cu cei din Marghita pentru ca ei injura ei joc codat ei nu respecta regulile ei ei ei (Pacat de cei 5-6 jucatori care sunt corecti).... si ma intreb oare de ce?

Si cum am spus si in primul post:plimba ursul ,canta la alta masa sau ia-o cum vrei tu .
errrr
Banned
Banned

Post by errrr » 25 Nov 2010, 12:17

Atunci cauta cu cin vrei tu ! Sa se ieie masuri nu ma simnt deloc amenitzat [ nu am de ce]

Si ia`l tu pe urs de cv... si plimbal !
PS:vezi ca am vb frumos cu tn nu team luat la mijto dar daca asa vrei se poate si asa !
Charliee

Post by Charliee » 25 Nov 2010, 17:30

Faci prea mult tam tam. De nu aveai nimic nu s-ar fi ajuns aici.

Dar hai sa-ti povestesc mai pe larg:

Ieri un jucator cu nick necunoscut a dat un mesaj catre admini cum ca tu ai avea ceva, insa nu stia ce.
Nu se astepta mai nimeni sa te gaseasca cu ceva, insa adminii si-au facut datoria si s-au uitat pe tine.
S-a ajuns la concluzia ca singura varianta ar fi ca tu sa ai no-recoil.
Doppelwhipper a trecut spectator ca sa te urmareasca mai bine, ca dupa 3 runde sa spuna ca ai reculul mai mic decat ar fi normal. Urma sa-ti dea ban. La care eu, am zis sa nu-ti dea inca, ca sa ma conving si eu. Asadar am trecut si eu spectator.
Nu m-am uitat pe tine decat de la inceputul rundei pana la primul frag (facut in casa cu balcon si cu grilaj).
Ce am vazut in acea actiune a fost ca tu cu ak-ul si cu minim 5 gloante trase ai avut un recul foarte mic. Tinta ti-a sarit foarte putin(repet: foarte putin). Si nu, nu ai tras foc cu foc.
A fost oare o coincidenta faptul ca primul frag care l-am vazut a avut recul mic? Si reculul mic din demo-uri au fost tot coincidente? Nu crezi ca-s prea multe coincidente?

Decizia a fost sa primesti ban permanent cu toate ca pana acum nu ai intrat in vizorul nimanui. Poate ieri a fost prima oara cand ai jucat cu asa ceva sau prima oara cand ai fost prins cu asa ceva.

Acum poate ai niste nelamuriri asupra acestui no-recoil:
No-recoil este un "programel" care iti micsoreaza din reculul armei. Asta nu inseamna ca ti-l ia de tot. Daca ti l-ar fi luat de tot nu ai mai fi jucat pe nici un server, drept urmare acel "programel" nu ar fi fost eficient.
Acest no-recoil se gasea si prin anumite variante modificate de cs 1.6.. Un caz arhicunoscut este cel al vechii variante de Cs LanT din 2004, care are acest no-recoil integrat.

Ca sa zici ca acest joc nu-i pt sex-ul feminin iti trebuie cunostinte in psihologie si filozofie. Nu poti trage aceasta concluzie doar din faptul ca pe server joaca mai multi de sex-ul masculin decat o fac cei din sex-ul feminin. Pt ca generalizarea se face pt un procent mai mare de 90%, cand exceptiile reprezinta maxim 10%. Caci altfel ar fi un numar mult prea mare (de ordinul sutelor de milioane) pt a fi trecut cu vederea.
Gandeste-te cum ar fi daca lumea ti-ar citi comentariile tale de aici si ar generaliza asupra persoanei tale: cum ca tu esti un om incult, fara prea multa scoala, necunoscator al limbii nationale, si cu un viitor dezastruos? Ti s-ar parea corect? Mie nu!
Daca ar avea mai multe detalii despre tine, sigur ar avea alta parere. Deci nu putem generaliza cand nu avem suficiente informatii.

Cat despre faptul ca serverul unde esti tu admin ar fi mai bun ca al nostru este doar o chestie zisa de tine, la nervi. De era asa, acesti prieteni marghiteni de-ai tai ar fi jucat acolo si nu aici.

Iar demo-ul inregistreaza asa cum vede serverul si orice om ce s-ar uita la tine, in timpul inregistrarii. Si doar afisarile ce tin de skin-uri si forma+culoarea tintei tin de setarile fiecarui jucator in parte, ce urmareste demo-ul. Asadar, daca in demo apare recul redus, acest lucru il va vedea toata lumea.
Post Reply