Sucze white.

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Post Reply
*horiAS*
Vorbaret

Sucze white.

Post by *horiAS* » 21 Nov 2010, 13:13

Vreau sa imi cer scuze fata de adminul white pentru toate greselile pentru care le.am facut , imi pare rau ca te.am jignit si ca te.am deranjat... dar poate a fost si putina invidie din partea mea. Iti promit ca nu se va mai repeta si ca nu voi mai avea gura mare pe servar , o sa imi vad de jocul meu. Inca o data imi cer scuze pentru comportamenutl meu ,sper sa ma ierti .

O zi buna .
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: Sucze white.

Post by white.russian » 21 Nov 2010, 13:23

Este in regula. Nu stiu cata invidie este, dar ai judecat la fel ca multi altii, dupa aparente. Sper ca intr-o zi o sa realizati ca nu sunt aici pentru ca am pile ci sunt aici tocmai pentru ca, cum spuneai tu, stau mult pe server si forum. Tot ce fac fac pentru voi. Asa cum ma iau de admini cand procedeaza gresit, asa ma iau si de tine cand ii jignesti.
Nu am nicio placere in a sta si bana, nu imi da nicio satsifactie. Singurele satisfactii le am cand este serverul plin, iar jucatorii civilizati, deoarece atunci pot si eu sa joc in liniste.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
*horiAS*
Vorbaret

Re: Sucze white.

Post by *horiAS* » 21 Nov 2010, 14:53

ok ,iti multumesc ca m-ai iertat. O sa vezi o schimbare majota , promit sa fac tot ce pot eu ca servarul sa nu mai aibe de suferit din cauza mea , o sa ajut in tot ce este nevoie .
Puteti inchde topicul , daca nu mai are nimeni nimic de spus.
Post Reply