ANUNŢ IMPORTANT!

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

ANUNŢ IMPORTANT!

Post by Doppelwhipper » 18 Nov 2010, 00:44

Echipa noastră a decis ca începând de astăzi sa acordăm o şansă de a primi acces şi ălora care nu s-au remarcat până în prezent cu ceva anume pe server.

Vă rugăm pe cei doritori de a se afirma să-şi posteze preferinţele în materie de Counter-Strike (arme, hărţi mici/mari/de awp etc.) şi timpul lor efectiv ce ar putea fi dedicat pentru a se ocupa de server şi alte responsabilităţi ce intră în atribuţiile unui administrator (chiar vă rugăm să menţionaţi dacă aţi mai fost admin pe alte servere, fara a le posta adresa desigur, si aproximativ pe ce perioada de timp).
Echipa îi va selecta pe cei mai în măsură iar aceştia vor fi testaţi cu un Helper şi supravegheaţi ca la urmă să primeasca accesul de Administrator.

Nu avem ce să vă urăm decât baftă şi daţi-vă silinţa. Nu veţi regreta.
gogutzu
Incepator

Re: ANUNŢ IMPORTANT!

Post by gogutzu » 18 Nov 2010, 11:37

ma numesc vali (gogutzu ) arma preferata sniper am mai fost admin pe un sv timp de un an pna sa inchis
despre timpu patrecut pe sv cred ca se vede in orele jucate pe acest sv
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 18 Nov 2010, 20:15

profitati de sansa :P :wink:
Last edited by vim on 19 Nov 2010, 00:39, edited 1 time in total.
Reason: Offtopic: +1 warn
kryp
Nou Venit

Post by kryp » 18 Nov 2010, 21:23

Salut sunt Daniel (KryP).Am mai fost admin pe 3 servere pana acum nu asa importante ca Evosys-ul dar totusi ma descurc cat de cat , cu timpul voi invata mai mult si mai mult.Arma mea favorita este M4a1 iar hartile care ma incanta mai tare sunt cele mici.Joc acest minunat joc de 4 ani dar pe Evosys de un an si jumatate.Nu am foarte multe ore pe acest nume dat fiind ca la inceputul carierei mele ca jucator pe acest server jucam cu numele de ULTras.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 18 Nov 2010, 23:31

Ma numesc Lucian joc cu numele Luc14n :)) sunt de :? ani pe servar(de la infiintare) arma preferata este lama :) ,harta preferata de_dust,de_dust2 si atat .Urasc hartile de awp pentru ca nu o sa intre niciodata lume sa joace pe ele :roll: .Ore jucate multe ,foarte multe.

Am facut acest post nu pentru a avea admin dar nu aveam ce face la munca .... si nu a mai sarit lumea de mult cu gura pe mine. :twisted:

P.S Bafta lu gogutzu pentru ca joaca de foarte mult timp si este un jucator care respecta regulamentul din cate am vazut eu.
URSS * Boris
Nou Venit

Post by URSS * Boris » 19 Nov 2010, 13:13

Nick : URSS * Boris
Experienta in cs: peste 6 ani
Experienta ca admin : am fost admin pe trei servere care au avut o rezonanta destul de mare , pot spune chiar ca se pot compara ca seriozitate ,maturitate si popularitate cu evosys (am experienta in ambele moduri amx/admin)
Arma preferata :AWP
Harti preferate:de_inferno ,awp_evo2 ,awp_bycastor , depinde si de numarul jucatorilor on-line
De ce vreau admin ? Sa ajut comunitatea evosys.
Pot tine si redirecte cateva ore pe zi.Cat despre timpul online depinde de flexibilitatea orarului meu.
Image
Image
You know what pisses me off? People who point at the wrist when asking the time, i know where my watch is buddy where the f**k is yours? I mean do I point at my crotch when I ask where the bathroom is??
hbo_bogdan
Nou Venit

Post by hbo_bogdan » 20 Nov 2010, 01:21

Re . Name bogdan .. / Joc cs de 6 ani / Harty favorite : d2 , d2x2 , inf , nuk3 , awp / Arma favorita : AWP , lama , ak47 .. / STOP ! BAFTA ! :D
VibeRR
Junior

Post by VibeRR » 20 Nov 2010, 02:51

Salut. Ma numesc Ionut(VibeRR) joc pe evo de cand era sub denumirea cea veche.Ca admin am avut acces pe mai multe servere care nu erau asa populare ca evo si am mai avut si pe evo2 cam aproape un an . Armele preferate ar fii ak47/m4a1 + awp.Vechime in joc per total cam 6 ani. In materie de harti ma atrag toate cele clasice (dust2, inferno, nuke, train...), dar si hartile de awp si uneori hartile mici. Perioada de activitate am destula dar nu prea pot sa o valorific mereu ( nu sunt jucatori uneori :( dar sper ca serverul sa ajunga iar ceea ce a fost odata). Cam atat despre mine :)
Image
Image
Xp3*
Incepator

Post by Xp3* » 21 Nov 2010, 13:21

Nick : Xp3* (steam on)

Experinta CS : aproximativ 7-8 ani

Alaturi de Evosys : aproximativ 2 ani

Experienta ca admin : aproximativ 4-5 luni la o comunitate din cluj ... si perioade mai scurte la comunitatzi mai putzin serioase

Harta preferata:
- mare : de_dust2
- mica : de_dust2x2
- awp : awp_evo2

Arma preferata : M4A1 / AWP

Timp ce ar putea fi dedicat : de la orele paisprezece in colo is disponibil ... cu mici exceptzii cand sunt putzin mai ocupat

De ce doresc acces admin ?!Nu doresc acest acces ca sa par cu ceva mai presus fatza de restul playerilor ... este doar o oportunitate cu ajutorul careia incerc doar sa dau o mana de ajutor acestei comunitatzi .

Va multzumesc anticipat !!
Image
Image
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 22 Nov 2010, 11:53

Imi cer scuz epentru indrazneala de a posta . Stiu ca momentan nu merit sa primesc acces , acum unii pot spune ca aveau dreptate ca sunt invidios ca nu am primit admin pana acum . Insa vreau sa le dovedesc ca nu este asa si ca pot fi un admin si inca unul bun . Nu am pretentia sa fiu luat acum in calcul pentru acest lucru , vreau sa fiu luat in vedere pentru viitoarele ,,alegeri '' .
Experienta CS: 6 ani
Joc pe Evosys de 4 ani .
Am sute de ore ...pe mai multe nume *HoriAS* , Fun^forever,al0n3,Freestyle.
Arme favorite : awp /ak47
Harti favorite : -mari: westwood , dust2, de_aztec,de_inferno,de_nuke.
-mici: Snow, d2x2.
-awp: awp_dust, awp_circular.

Inca o data imi cer scuze pentru indrazeneala.

Imi cer scuze si de la doppel , ca nu l.am ascultat sper sa ma ierte.. dar el cred ca ma cunoaste cel mai bn dintre toti jucatorii de pe evosys.

Bafta .
Last edited by (sica) on 22 Nov 2010, 11:53, edited 1 time in total.
Reason: Esti pe un drum bun .
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 22 Nov 2010, 15:08

luc14n wrote:joci cs pe evosys de 4 ani ? :o
eu stiam ca servarul are 2 ani si ceva dar poate ma insel
Mai precis exact astazi implineste 3 ani cu tot cu vechea denumire.
Image
Image
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 22 Nov 2010, 15:55

e atunci aproape 3 ani.. am gresit ..stiu ca era deschis decurand cand am intrat si eu pe el.

IMI CER scuze , multumesc Lucian penrtu ca mi.ai atras atenti si swamy pentru info . Joc demult si daia...am incurcat.
r3x.
Junior

Post by r3x. » 22 Nov 2010, 16:07

Vreau sa urez bafta participantilor si noroc celor care o sa-i aleaga,sa o faca cat mai bine posibil si sunt sigur ca asa va fi.
swamy^ wrote: Mai precis exact astazi implineste 3 ani cu tot cu vechea denumire.
OffT:Cu aceasta ocazie vreau sa urez:La Multi Ani EvoSyS.Sa ai o viata lunga si sanatoasa ca sa ne bucuri mai mult decat ai facut-o pana acum :!:
Image
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 23 Nov 2010, 19:26

Sesiunea de cereri s-a terminat. Urmeaza sa dam verdictul.

Acum se vor da primele 3 accese de helper.
Cei 3 vor fi anuntati aici si apoi se va lua legatura cu ei.
Cine nu va primii acces acum, va avea o alta oportunitate in 4 saptamani.

p.s.: S-au sters mesajele ce erau prea off topic.
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 25 Nov 2010, 22:37

Dupa cum spune si Charliee sesiunea de cereri s-a terminat; astfel fericitii posesori a 4 bucati de helperi sunt urmatorii (enumerati in ordine alfabetica) :

- URSS* Boris / - Gogutzu / - VibeRR / - Xp3*

Iar pentru jucatorii care si-au depus cererile si nu au fost recompensati : nu va descurajati, continuati sa fiti ambitiosi si in curand veti fi si voi recompensati. Ganditi-va ca ceva nu e la locul lui. Ori experienta in a sesiza un codat ori atitudinea. Ganditi-va la ce v-am spus. Hai ca am incredere in voi.

Din partea echipei : Felicitari baieti! #evo-fan #-guns
Locked