Recl. la reclamatie!!

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
man4pot
Junior

Recl. la reclamatie!!

Post by man4pot » 30 Aug 2010, 16:01

Azi cand ma jucam incepe "Charlie" ca :
-Message from Admin Charliee : circolo nick-ul mai scurt, nu-ti e rusine sa te joci doar tu cu
nick-ul lung? :
--> Message from Admin Charliee : iti schimbi nick-ul sau ne despartim
-> Message from Admin Charliee : ti-am mai zis si acu 6 luni (CAND MI-OI FI ZIS TU MIE ACUM 6 LUNI EU NU STIU)
-FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA : muta-mi orele care le am pe num
-FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA : te inseli
-FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA : nu mi-ai zis nimic acum 6
\Dupa care ban 10 minute ca de el este zeu si eu i-am zis ca se inseala si nu are cum accepta asa ceva, dar trecem cu ideea p[este pt ca nu mor.

Dar de ce se mai permite inregistrarea numelui asa lung??
DACA ASA SE TRATEAZA UN PLAYER CARE A STATA CA BOUL 250 (si aproape 2 ani de cand ma invart pe aici)ORE PE SERVER, "CU SCHIMBA NUMELE SAU NE DESPARTIM", AVEAM PRETENTI DE LA ACEST SERVER.

O sa renunt eu de la mine, ca alte persoane sunt prea zeitati si rog cine este in masura sa imi dea un mesaj pentru a imi schimba numele si de a mi se transfera orele pe acel nou nume !!

Va multumesc si imi pare rau ca numele meu "lung" va incomodeaza!
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Re: Recl. la reclamatie!!

Post by Charliee » 30 Aug 2010, 16:31

"FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA" Ai 26 de caractere la nick. Cum poti sa zici ca nu ti-am zis niciodata avand in vedere ca esti singurul?
Dute pe alte servere si joaca cu acest nick si ai sa te convingi. Era la mintea oricui ca nu ai voie sa joci cu altfel de nick-uri. Dece ii vezi pe restul cu nick-uri scurte? Crezi ca tu esti cel mai inventiv dintre toti? Fugi pe alte servere si intreaba-te acelasi lucru: Dece au aia nick-uri scurte?
Si ipotetic vorbind daca poti sa inregistrezi un nick de 260 de caractere ce faci? Bagam nick de 260 de caractere?

Ban-ul de 10 minute a fost pt a te convinge ca nu ma insel. Sper ca te-ai convins.
Iar daca ti-ai pierdut 2 ani ca Boul asta e doar vina ta. Noi ceilalti am jucat cs, daca vroiam sa facem altceva in acel timp o faceam. Nu a stat nimeni aici pe server doar ca sa acumuleze ore pe un username.

Si nu mai zic de faptul ca ai jucat cu nenumarate nick-uri printre care si man4pot. Alegeti nick-ul pe care-l doresti de acum in colo si pe care sa-ti fie trecute orele de pe "FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA".

Iar pe viitor daca nu scrie in regulament insa iti zice un Owner ceva, respecti ce a zis. Daca nu-ti convine vi si scrii pe forum ce te macina sau te retragi. Nu incepi sa-i ti morala cum ca s-ar insela/nu are dreptate.
man4pot
Junior

Post by man4pot » 30 Aug 2010, 16:44

The new name - circo@ibitza si daca se poate ca acest nume sa fie si user name pe forum evosys !
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 31 Aug 2010, 19:31

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
man4pot
Junior

Post by man4pot » 06 Sep 2010, 14:03

Inainte de a se schimba rog a se intreba numele final :). thx
man4pot
Junior

Post by man4pot » 09 Sep 2010, 15:37

Pana se vor muta orele pe numele nou! Ma pot inregistra cu "circoloco@ibitza" (acesta fiind numele nou) :?: Ca sa nu ma inregistrz si dupaceea sa se tipe ca tot nu este bun :)

Va multumesc
Post Reply