UnBan

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
florin.
Nou Venit

UnBan

Post by florin. » 27 Aug 2010, 21:04

Jucam cu numele Florin. si am primit ban . Mi s-a facut demo si intr-adevar se folosea un hack . Situatia e urmatoarea : nu sunt singurul jucator de CS din casa . Fratele mai mic se joaca si el si da ,a folosit hack-uri . Acum nu inteleg de ce trebuie sa suport eu ceea ce face el ? Bun , nu am mai intrat cu nick-ul Florin. ci cu JeaN si white.russian mi-a dat kick dupa care ban 100 minute :

cs.evosys.ro] Ai primit ban pe server-ul cs.evosys.ro !

[cs.evosys.ro] Nick-ul tau: JeaN
[cs.evosys.ro] Admin: white.russian
[cs.evosys.ro] Motiv: pana nu ne lamuresti pe forum, nu intri
[cs.evosys.ro] Banul expira dupa: 100 minute
[cs.evosys.ro] Data si ora banului: 27/08/2010 - 20:53:34

[cs.evosys.ro] Daca vrei lamuriri sau doresti sa faci o reclamatie,
[cs.evosys.ro] acceseaza forum-ul nostru la adresa http://forum.

Acum eu vreau sa joc in continuare linistit , fara sa stau cu frica ban-ului . Se poate face ceva in legatura cu asta sau nu mai am voie pe server ? Si in caz ca nu credeti povestea horias sau Funky va poate confirma exista fratelui mai mic . Plus de asta nu sunt vreun copil care intra cu hack-uri si se simte bine ca face si el un frag .
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: UnBan

Post by white.russian » 27 Aug 2010, 21:23

In primul rand de ce nu pui aici toata povestea?
Bun , nu am mai intrat cu nick-ul Florin. ci cu JeaN si white.russian mi-a dat kick dupa care ban 100 minute
Nu, discutia a fost asa, te-am banat dupa cum te banam toti adminii pentru ca stim ca esti Florin. si ca ai fost prins cu hack.
Ai intrat la loc si mi-ai zis sa discutam, am inteles ca incercai sa spui ca fratele tau a intrat pe server si nu tu, asa ca ti-am spus in felul urmator: vorbiti, va lamuriti intre voi, va hotarati cine a jucat cu cod si cine nu, ne anuntati care e cel care a intrat cu hack, iar cel care a intrat cu hack nu mai intra niciodata aici. Am mai zis de asemenea ca daca nu va hotarati si continuati sa intrati asa, nu aveti acces niciunul. Ma gandeam ca asta ar fi o solutie, pana cand mi-a raspuns horias cu un aer linistit: degeaba nu au acces ca au IP dinamic haha. Ceea ce m-a convins ca oricaruia dintre voi i-am lua accesul, voi tot veti intra, asa e?
Si in caz ca nu credeti povestea horias sau Funky va poate pot confirma exista existenta fratelui mai mic . Plus de asta nu sunt vreun copil care intra cu hack-uri si se simte bine ca face si el un frag .
Asta nu am de unde sa stiu :)

Later edit: observ o reclamatie facuta de player-ul bitch, de pe acelasi IP cu al tau. Lasa-ma sa ghicesc, bitch este fratele tau care desi stia ca are ban si ca ai si tu din cauza lui, a jucat aici si mai mult, mai face si reclamatie :)
Last edited by white.russian on 27 Aug 2010, 21:27, edited 1 time in total.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
rhaoul

Post by rhaoul » 27 Aug 2010, 21:27

Asteptam un demo in care ii aplici o corectie fratelui mai mic. :)) (glumesc)

Nu intelegi de ce trebuie sa suporti tu ceea ce face el? Pai ne intrebi pe noi? E problema voastra :))
Daca tot esti fratele mai mare,puteai sa stergi codurile din pc si sa-l inveti sa joace fara coduri.

Maine,poimaine o sa ai nevasta si o sa te trezesti ca s-a bagat in locul tau in pat.Tot asa o sa-i explici si sotiei? "Nu-i nimic draga,avem ADN-uri asemanatoare...o sa semene cu mine"
florin.
Nou Venit

Post by florin. » 27 Aug 2010, 21:32

Mai rhaoul , ce vrei sa ii fac eu ? De cate ori l-am prins i-am spus sa nu mai foloseasca . Si crezi ca stiu eu pe unde le ascunde el si cum numeste folder-ul unde le tine ? Daca vreti va spun nick-urile cu care joaca el , mai mult de atat nu am ce sa fac . Pentru coduri l-am si batut , dar nu se invata minte niciodata .

Da , bitch! e fratele meu . A jucat cu nick-ul huck si acum face si reclamatie . Puteti sa ii inchideti postul .
white.russian

Post by white.russian » 27 Aug 2010, 23:26

florin. wrote:Mai rhaoul , ce vrei sa ii fac eu ? De cate ori l-am prins i-am spus sa nu mai foloseasca . Si crezi ca stiu eu pe unde le ascunde el si cum numeste folder-ul unde le tine ? Daca vreti va spun nick-urile cu care joaca el , mai mult de atat nu am ce sa fac . Pentru coduri l-am si batut , dar nu se invata minte niciodata .

Da , bitch! e fratele meu . A jucat cu nick-ul huck si acum face si reclamatie . Puteti sa ii inchideti postul .
Am luat oarecum cu rhaoul o decizie. Te astept pe mess , deoarece PM catre tine nu imi merge nu stiu de ce.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Post Reply