Cerere Unban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Re: Cerere Unban

Post by rhaoul » 25 Aug 2010, 21:02

Aim.
E posibil sa fie acel cod pe care daca activezi si wall,apar patratele pe piept sau cap(depinde unde vrei tu sa tragi).
In orice caz, eu vad aim clar.
Ca tragi tu in jos de mouse sau mai stiu eu ce, nu are relevanta atata timp cat tragi doar doua-trei focuri.
Primul frag de pe inceage spune tot.
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 21:33

nu sunt nici un donatello cum zici u ... nici nu stiu cine e ... am dat join la steam-ul lui Basalisk ... suntem fosti colegi de clasa si buni prieteni ...

si nu trag 2-3 focuri daca esti atent au am o tragere continua 6-7 ... 6-7 ... sau permanent ...

multe pers folosesc ''...'' in gramatica se numesc puncte de suspensie ... ele arata o pauza mai lunga ...

Am doar functia de Owner acolo nu e serverul meu .... si am venit aici pentru ca acolo nu prea se mai tin redirecte decat foarte rar si nu am cu cine juca ... si 4vs4 toata ziua nu-mi convine...

deci fratilor acum sincer nici nu stiti de ce sa ma scoate-ti vinovat .... unu aim ... altu target block ...ba aim+wall ... alti nu stiu ce sa zica ...

parerea mea ... cum as rezolva eu situatia in caz ca nu sunt destule probe clare ... unban pana la urmatoarea abatere .... stiti toti ca daca ati prins pe cineva o data si lati iertat a fost prins si a 2a oara ... codatu tot codat ramane ...
Last edited by Athlon on 25 Aug 2010, 21:36, edited 1 time in total.
Live Free..... Die Hard... Be a Pro
bala
Incepator

Post by bala » 25 Aug 2010, 21:35

lock target klar
omul vorbeste despre cs de parca ar fi descoperit gaura la macaroana,se vede cel putin un god,dar nu are pic de skill,se vede klar din demo-ul de pe aztec...ala trage de dupa piatra si el sta cu tinta pe poarta...apoi iese si culca 2 adversari fara reactie, dupa care ii ia o eternitate sa mute tinta pe al treilea...si asta ptr ca trebuie sa fie cu tinta cat mai bine fixata pe advesar ptr a acoperii "efectele" butonului magic...poti spune ca ai cat de cat indemanare sa controlezi aimul,nicidecum reculul cum ne aburesti aici...vb de control recul cand tu tragi rafale de 2-3 gloante? bullshit man...daca ai fi tras rafale lungi(sa ai ce recul sa controlezi) codul ar fi fost mult mai evident...
white.russian

Post by white.russian » 25 Aug 2010, 21:38

Athlon wrote:nu sunt nici un donatello cum zici u ... nici nu stiu cine e ... am dat join la steam-ul lui Basalisk ... suntem fosti colegi de clasa si buni prieteni ...

multe pers folosesc ''...'' in gramatica se numesc puncte de suspensie ... ele arata o pauza mai lunga ...

Am doar functia de Owner acolo nu e serverul meu .... si am venit aici pentru ca acolo nu prea se mai tin redirecte decat foarte rar si nu am cu cine juca ... si 4vs4 toata ziua nu-mi convine...

deci fratilor acum sincer nici nu stiti de ce sa ma scoateti vinovat .... unu aim ... altu target block ... alti nu stiu ce sa zica ...

parerea mea ... cum as rezolva eu situatia in caz ca nu sunt destule probe clare ... unban pana la urmatoarea abatere .... stiti toti ca daca ati prins pe cineva o data si lati iertat a fost prins si a 2a oara ... codatu tot codat ramane ...
Ei, pana la urma conteaza ca esti vinovat, nu?
Dar imi place ca ne propui tu noua cum sa procedam, astfel incat tu sa iesi in avantaj, prost n-oi fi sa mai joci codat.

Iti dau un sfat, de cand ai venit aici ai reusit sa atragi atentia tuturor intr-un mod pozitiv prin implicarea in absolut toate topicurile deschise sau inchise de pe forum, participarea exagerata la adminat pe server alaturi de ceilalti admini, desi nu e de datoria ta, si de ce sa nu recunoastem ca putina linguseala nu strica nicaieri nu? Te-ai bazat pe faptul ca avem incredere in BASALISK, gandeste-te ca si BASALISK a avut incredere in tine, probabil.
In fine, sfatul meu era sa gasesti un server cu admini mai putin experimentati si cu vreo 5-10 ani mai tineri, acolo o sa functioneze circul tau.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 21:52

poftim alt exemplu ... aici la el am lock target ... :| si culmea ... la fragele alea 2 dp aztec de inceput nimeni nu a zis nimic ... au parut normale ... acum is se par suspect si astea 2 frage ... si al 3lea e defapt trucat ca sa ascund codu ... unde alti zic ca doar in al 3lea se vede ...

doamne mare iti e gradina :|

[EDIT sa raspund lui white sa nu fac dublu post]
Nu ma bazez pe basalisk ... ca nu am de ce ... daca e sa fie vreo sanctiune eu o iau nu el ... daca ma bazam pe el ziceam direct sa imi dea unban ca schimb numele ...
''si el a avut incredere in tine...'' inca nu sa dovedit nimic ...

da... am ''pupat in fund'' (cum toti au facuto la inceput sa isi faca prieteni) si asta nu ca sa am eu vreun anumit avantaj sa scap de demo/poze/blind ... ci pentru a ma integra ... cat despre participarea pe forum... am timp liber e vacantza ... pe server e de datoria jucatorului daca se simte intrun fel nedreptatit sa anunte adminu ....

si fratilor ... am facut peste 1000 fraguri ... joc de 3 - zile intruna ... m-au vazut toti cum joc ... si tocmai acum vi se pare ceva suspect ... :|
Funky
Junior

Post by Funky » 25 Aug 2010, 22:08

Sa iti spun si eu ceva .. Codatii au inceput sa se emancipeze .. sa invete multe terticule de a ascunde un cod ..
Nu ne lua cu abureli .. k joci de 3 zile si k ai nu stiu cate killuri .. am avut codati care au jucat cateva lui .. dar na erau mai experimentati in folosirea codurilor .. nu prea merge faza cu vechimea .. k na nu prea ai :)
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 22:14

si totusi de ce cod ma acuzati ???

ca vad ca ati dato la intors de la aim la target lock ... dupa aim+wall ... alti nu stiu ce sa zica ... acum sincer codat/curat ... demourile nu sunt bine realizate ... pentru 1 frag aici si altu acolo sare tot serverul in sus ...

cand joc eu bine sunt codat ... cand jucati voi e skill ... pe regula asta vad ca se merge ...
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 25 Aug 2010, 22:18

nu sare nimeni in sus inafara de tine :)

pana la urma inchideti topicul sau nu ?doua pagini de pomana :)
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 22:23

pai astept si eu verdictul ....

daca iau unban sau nu ... da... eu sar in sus pentru ca vad ca sunt luat de prost ...
Ionea
Junior

Post by Ionea » 25 Aug 2010, 22:27

@luc14n, de ce sa se inchida topicul, cand are la dispozitie 2 zile pentru a face cererea de unban ?

@Athlon: mai omule, cel mai simplu este sa recunosti :) daca te uiti in demo-ul facut pe aztec, 2 faze imi atrag mult atentia. Prima este fix la primul jucator dupa care tragi, cel care iese de dupa cutii: tragi, il ia un coleg de-al tau din stanga, si cadavrul lui sare spre dreapta, moment in care tinta ta merge exact dupa el. Bun.. Sa zicem ca asta nu a fost foarte evident. Acuma vine a doua serie, in care apar cei trei, ii omori pe primii doi, iar la al 3-lea, apesi butonul minune, mouse-ul merge in directia lui, il lasi, si mouse-ul iti merge un pic prea mult, moment in care trece de el si apesi inca o data butonul, si mouse-ul iti revine pe el si incepi sa tragi dupa el.

L.E. Daca ar fi avut numai Funky aceasta parere in legatura cu tine, da, as fi zis ca are ceva cu tine. Dar cand toti adminii au aceasta parere, inseamna ca nu suntem toti chiar prosti. Ne mai merge si noua un pic mintea. Si nu are nimeni nimic cu tine, in schimb toti avem ceva cu codatii :twisted:
Image
Cine-i prost de mic, cand ii mare numa se joaca!
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 25 Aug 2010, 22:58

pai odata ce toti spun ca e codat ce mai incarcam forumul aiurea :)

daca era sa vina cu vreo dovada ca nu este codat o facea pana acum dar se pare ca nu are :))

I-am spus unui admin mai ieri sau acum doua zile cand facuse posturi pe forum cu gramada ca nu ii vad un viitor pe aici :twisted:
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 23:49

frate ce dovezi vrei sa iti dau??? nam ce...

am zis ... steam on... si cont playzeek cu anticheat instalat ... regula e clara... cod pe steam=banarea contului ... nu ma crezi incearca ....

altceva nam ce sa va zic ...

P.S. luc1an pe tine te bate rau cs ... tu ce dovada ai da sa dovedesti ca nu ai cod ...??? asa pentru cunostintele mele sa nu mor prost nu de alta ...
hale
Junior

Post by hale » 25 Aug 2010, 23:53

Cod clar, pe iceage se vede cel mai bine...
Image
Charliee

Post by Charliee » 25 Aug 2010, 23:57

Eu il astept pe cel care o sa zica ca n-are cod :)

Athlon, mai ai de asteptat. Cine te-a pus sa mergi cu tinta in jos? Si pe tine te deranjeaza tinta? :)
Athlon
Junior

Post by Athlon » 26 Aug 2010, 00:00

da :|

am pus-o si alba ... imi distratrage atentia ... te face sa te focalizezi pe acel + ....
Locked