Cerere Unban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Athlon
Junior

Cerere Unban

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 19:02

Image

Jucator de cs de cativa ani buni ...
Cont pe playzeek ... anticodul lor instalat ...

Steamul nu a fost banat niciodata ... si nu risc banarea lui printrun program prostesc....

IP:86.55.235.86 (mentionez ip-ul este static)

o zi placuta ....

Athlon
Last edited by Athlon on 25 Aug 2010, 19:03, edited 1 time in total.
Live Free..... Die Hard... Be a Pro
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Re: Cerere Unban

Post by (sica) » 25 Aug 2010, 19:03

Asteptam ca adminul Funky, sa ataseze demoul, inainte de a ne pronunta, sau a scoate banul.
Image
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 19:07

complet de acord ... asta astept si eu :))
Funky
Junior

Post by Funky » 25 Aug 2010, 19:08

Salut . Demo here -> http://www.fileshare.ro/9581100220.88
Demo facut de mr.B !
Daca mai este nevoie mai are domnu B demo .
HF !
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 19:36

bun ... lam vazut ...

2 frage ... am inteles ...

Zic asta pentru jucatorii experimentati care stiu cu adevarat trucurile cs-ului...

1.Sens mouse 9.5
2.Trag de mouse in jos sau stanga pentru a scapa usor de recoil ... iar la senzibilitate mare tinta are o traiectorie ciudata...

Codul nu ma pasioneaza ca-ci nu vreau sa raman fara steam... daca aveam intentie sa folosesc cod nu mai luam steam ...
plus astazi am jucat cum am jucat in fiecare zi pe server ... de ce pana acum eu nam primit ban? am ajuns in top loc 6 cu peste 1000 fraguri ... numi spuneti mie acum ca toti adminii sunt incapabili sa vada cod si doar bunul ARD poate vedea asta ... eu de fiecare data cand am jucat ereau cel putin 2 admini ... dereglat mintal sa fiu sa folosesc vreun cheat cu admini On ....

De ce cod sunt aici acuzat???
Aim ? Wall ? Speed? No recoil ? no spread?

1. Aim sau Aimbot e un program care permite jucatorului prin fortarea unor comenzi in cs sa traga in cap... in aceasta operatie tinta se duce cap si omu moare ... iar tinta cat si ecranul tremura incontrolabile in pricina fortarii comenzilor ( daca va uitati la statistici nu am asa multe heduri date)
2. Silent aim .... permite jucatorului sa dea HS fara ca tinta sa fie pusa pe cap ... dar e cel mai prost cod din pricina ca e cel mai la vedere ... tragi la 2m de jucatori si ii dai cap
3.wall (lucru pentru care nu cred ca sunt acuzat pentru ca se putea rezolva instant cu niste poze ... codul iesind mult mai clar la vedere) acesta permite vederea jucatorilor prin pereti .... cel mai des cod folosit de jucatori ... el poate fi mimat si prin folosirea modului virtual in joc al opengl .... optiune pentru placile de video Nvidia ...
4.Steamul ... steamul este un program facut de cei de la valve pentru clienti adevarati al Counter Strike-ului .... acesta are program intern de verificare a conturilor ... la folosire repetata a unui program care nu e de natura licentiata duce la banarea contului de steam si automat pierderea lui ... (+ playzeek ... dupa cum unii stiti playzeek cere la inregistrarea contului instalarea unui program care nu permite folosirea codului pe steam .... producand ban instant...)

aceste lucruri leam specificat din pricina ca am fost si sunt si eu admin .... la dovada trebuie specificat si codul de care e suspectat jucatorul ....
Funky
Junior

Post by Funky » 25 Aug 2010, 19:38

Bun . Ne dovedesti k ai cunostinte in cs .
Al 2-lea demo -> http://www.fileshare.ro/9581889274.44
Urmariti atent la al 3-lea kill tinta !
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
(sica)

Post by (sica) » 25 Aug 2010, 19:40

Te corectez putin, sa sti ca aimbot'u se poate seta, nu este batut in cuie, ca atunci cand ai aim, sa dai doar cap, il poti seta tu unde vrei :piept, brate, etc...
Image
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 19:50

de acord cu tine ... dar trebuie modificat dll plus... in server ca sa modifici functia codului ... trebuie apasat insert sau delete f9 sau f12 ... lucru care duce la scoaterea de pe server ...

de ce nu e nici un demo de o durata mai mare ... in care sa se vada actiunea mai bine ... asa 1 frag aici ... 1 frag acolo nu dovedeste nimic .... oricine are fraguri suspecte ...

nu stiu ce sa zic ... fiecare player are parerea lui .... pana acum pe cine am chemat eu sa se uite pe demo a zis ca nu se poate dovedi nimic aici in ele ... postruri nu sau facut ca stiu ca doar postul adminilor este luat in considerare
bala
Incepator

Post by bala » 25 Aug 2010, 19:50

maestrul sica ti-a raspuns deja...cine stie...cunoaste 8) ...lock target tot aim inseamna...zici ca joci cu sens 9.5 si controlezi reculul ? atat de bine il controlezi de se intoarce tinta din recul instantaneu si ramane fix pe adversar... si asta in fractiuni de secunda.... esti f tare man :)) ghinionul tau e ca unii de pe acest server au mai multi ani de cs decat ai tu de viata...cand o sa te faci mai mare poate imi explici si mie care e...scopul ptr care folositi coduri in cs...ce vreti sa demonstrati?
o intrebare pe care mi-o pun de ani buni...
play for fun man....ca de demonstrat nu ai ce demonstra... :evil:
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 19:58

ani de cs mai multi decat am eu de viata ? hmmm interesant ... am 18 ani .... si totusi cs a fost scos pe piata versiunea 1.0 pe 8 noembrie 2000 ... si asta in statele unite .... interesanta afirmatie ...

in fine ... mouse 8x .... combinatie sens 9.5 incearca ...reactia e instanta ... exact ca si cum ai juca cu mouse normal si sens 14... daca te uiti atent trag ... tinta se duce sus ... dupa trag in jos de mouse si actiunea ramane de tras in jos ... si dupa moare omul ...

nu am nici un lock target... aia ar insemna no recoil si toate gloantele se duc in acelasi loc unde sa dus 1 ... nu ma faceti totusi prost pe fata ... ca stiu ce vorbesc ... daca asa incercati voi sa scapati de jucatorii buni ... sa ramaneti cu fragarii publici unde sa cresteti in fraguri e alegerea voastra ....
white.russian

Post by white.russian » 25 Aug 2010, 20:01

De ce cod sunt aici acuzat???
Lock target

De ce am senzatia ca incerci sa ne aburesti atat de tare incat sa uitam de ce erai tu acuzat defapt si sa te preamarim pentru cunostintele tale in cs?

Parerea mea, este lock target, desi recunosc ca nu as baga mana in foc, demo-urile sunt cam scurte.
Rotatia tintei este una robotica, nu mi se pare a fi miscare umana.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 20:06

mda ... foarte frumos ...

unii zic de aim ... tu acum de lock target (no recoil)

http://www.youtube.com/watch?v=_udFXbY2 ... re=related ... asta e lock target sau no recoil ... no spread ... se aseamana cu ce am eu acolo?

uite cum se controleaza recoil fara cod ... http://www.youtube.com/watch?v=Jmd6MEgo ... re=related

acum ia exemplu si imagineazati sens 9.5

macar intrebare ... a jucat careva cu sens peste 10 sa vada comanda instanta a tintei ? sa stiu daca ma mai chinui sa explic
Last edited by Athlon on 25 Aug 2010, 20:09, edited 1 time in total.
white.russian

Post by white.russian » 25 Aug 2010, 20:07

Eu am zis de ce te acuzau baietii, ti-am spus ca eu sunt in ceata inca, daca mai sunt demo-uri, sa fie postate toate.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Athlon
Junior

Post by Athlon » 25 Aug 2010, 20:13

mr.B ar trebui sa stie daca mai sunt ... el e autorul acestor demouri ... sau a celui de pe aztec cel putin ...
Ionea
Junior

Post by Ionea » 25 Aug 2010, 20:45

M-am uitat si eu peste demo-uri, mi se pare un pic suspect, desi nu stiu daca demonstreaza ceva concret. Ramane de vazut.

In schimb, eu imi pun alte semne de intrebare, in ceea ce priveste identitatea ta... De ce ar merge un owner, de pe serverul sau, pe un alt server, unde s-ar confrunta cu asemenea situatii ca asta? De ce nu ar ramane pe serverul sau si sa joace undercover?
Cum de te-ai gandit sa vii sa joci la noi, daca ai serverul tau, ba mai mult, sa fii si activ pe forum?
Btw, dupa cum folosesti in mod exagerat "...", as zice ca semeni un pic cu alt caz de-al nostru, Donatello :)
Image
Cine-i prost de mic, cand ii mare numa se joaca!
Locked