Cerere Slot!

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
mintas
Nou Venit

Cerere Slot!

Post by mintas » 24 Aug 2010, 15:06

As dori si eu un slot daca se poate , doarece din cate am vazut pe gametracker este un jucator cu numele fresh avand 38 de ore daca nu ma insel din Spania.probabil o fi greseala nush .dar de slot am nevoie pentru ca am mai patit cazuri cand se intra cu numele meu .Joc in aceasta comunitate de peste 2 ani , la inceput jucam cu numele mintas, apoi mi l-am schimbat in Fresh , adunate cred ca am peste 100 de ore + ca mai jucam cu alte nick-uri derivate:)) cum ar fi(fresh@no chef ,@no sound , Mintas@no chef, @no sound , Mintas,MiNtAs, Fresh^_^ etc.)
Daca se poate primi contactati-ma:)
swamy^
Suspect de spam

Re: Cerere Slot!

Post by swamy^ » 24 Aug 2010, 15:22

Pai sa nu mai intre altciveva cu nick-ul tau itit inregistrezi numele aici: http://geronimo.evosys.ro/ucp.php?register Cand ai 100 de ore pe acest nick primesti si slot.
Image
Image
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 24 Aug 2010, 15:29

si orele cumva, din greseala nu se pot strange laolalta?
swamy^
Suspect de spam

Post by swamy^ » 24 Aug 2010, 17:25

Cred ca se pot, da nu cred ca o sa stea vim acuma sa iti ia fiecare nume in parte si sa iti adune orele de pe fiecare. Nu inteleg de ce jucati cu o mie de nume din moment ce dupaia va trebe slot si nu aveti ore necesare pe acel nume. Ti-am zis. Dupa mine solutia ii sa iti faci cele 100 de ore si implicit o sa ai si slotu.
Image
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 24 Aug 2010, 17:44

nu ar fi corect fata de alti jucatori daca ar aduna toate orele :evil:
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 24 Aug 2010, 18:09

tre sa te remarci si tu? daca nu te baga nimeni in seama?

am intrebat dak se poate sa le adune sa-mi raspunda o persoana capabila ca nu si gata , nu tre sa te bagi tu
iliescu
Junior

Post by iliescu » 24 Aug 2010, 18:34

baietii au incercat doar sa te ajute, nu sari pe ei. nu esti singurul care intreaba lucrul asta, sunteti mai multi. o persoana competenta ti-a raspuns sa speram ca ti-au fost de ajutor informatiile.
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 24 Aug 2010, 21:05

Da, se poate, dar daca toti am ruga ownerii sa ne mute orele, nu ar mai avea ei timp nici sa isi faca de mancare. Orele se aduna in cazuri particulare. Problema ta nu prezinta unul intrucat tie defapt nu iti convine ca iti intra altii cu numele tau. Ca sa impiedici asta, iti rezervi numele pe geronimo.evosys.ro si ai terminat toata treaba, cu slot nu rezolvi altceva decat ca ai prioritate in fata celor fara slot atunci cand stai la coada. Iti zic din proprie experienta ca nu simti vreo diferenta. Nu are legatura problema ta cu slotul.

Acum ca am lamurit ca adunarea orelor se poate, ma intreb, se poate sa nu va certati in fiecare topic? Se poate sa lasati oamenii sa intrebe si sa va vedeti de treaba voastra? Sa nu mai priviti totul ca pe un atac personal? Mai degraba reflectati la asta, si lasati dilemele despre adunatul orelor.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 24 Aug 2010, 22:59

bine am inteles, s-a rezolvat mi-am rezervat numele pe geronimo. puteti inchide topicu:)
Moderator message:
Punct ochit, punct lovit!
Locked