reclamatie funky

Înapoi în timp...
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Re: reclamatie funky

Post by rhaoul » 18 Aug 2010, 23:32

Intamplarea a facut sa fiu conectat pe server la momentul respectiv.Eram pe messenger,luam niste poze de la un jucator.
Am consola cu tot ce s-a intamplat pe server si vom discuta problema in Admin Island.
Funky
Junior

Post by Funky » 18 Aug 2010, 23:32

DrinK*VoDkA wrote:Nu am stat sa fac screenshoturi pentru ca nu vroiam sa fii sanctionat intelege,mi se parea ca esti unul dintre cei mai activi admini si ca regulile sunt facute prost,un copil care injura de morti neamuri rasa si incepe 2 randuri de injuraturi e fara speranta.Dar vad ca deja exagerezi si meriti sa fii sanctionat
Mane atata timp cat nu ai dovezi .. nu mai deschide astfel de subiecte . Ti-am spus .. daca am gresit in cazul de fata o sa fiu sanctionat .
Dar cer acelasi mod de actionare in cazul lu white cu horia !
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 18 Aug 2010, 23:35

DrinK*VoDkA wrote:Totul s-a dus de rapa cand a plecat Charliee.Un om fara fustrari si fara dorinta de a iesi in evidenta,fara sa incerce sa faca misto de ceilalti.Jumate din admini intra o data pe saptamana pe server.Ultimele 3 zile nu am vazut decat 3 admini diferiti pe server cat am jucat.
+1 pt asta , mare PLUS . Erau ore cand jucam 3-4 harti in continuu fara admin :) Nu prea vad cum o sa duceti la capat ce v'ati propus apropo de Marghita(noi) daca n'o sa fie macar un admin mai mare de helper pe fiecare harta .
Iar pt ce se intampla in topicu asta e aiurea rau , fiecare face aproape ce vrea :)
Image

Image
SuMy
Junior

Post by SuMy » 18 Aug 2010, 23:36

white.russian wrote:Pentru sectiunea horias, vezi Ban/Unban.

primesc add-uri mereu si sunt injurata si un lucru am invatat si eu in tot timpul asta ca NU SE DA BAN PE SERVER pentru discutiile IN AFARA ACESTUIA.

ana,si atunci cand si-a batut aiureah joc de tn si i-ai spus lui vim, si vim a intrat pe el si i-a spus ca daca vrea sa mai joace pe server sa aiba grija cum vorbeste cu tn?aia nu e in AFARA ACESTUI server?
```
si mare dreptate lui horias si nu sunt singura persoana care zice ca altii joaca 1 an 2 pe sv si nu au admin sau au dar raman la administrator .... si altii in 3-4 luni moderatori....
asa serverul o i-a razna;)!bafta
Last edited by SuMy on 18 Aug 2010, 23:41, edited 1 time in total.
Image
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 18 Aug 2010, 23:37

Ana regulamentul zice clar ban 5 min pt injuraturi , eu nu am injurat nu am zis deca ca ai exagerat si sa iti vezi de trb mai bn . Nu cred ca am mai injurat de cate-va saptani si daca injuram ban 5 minute si gata. Arata mie ca scrie 100 de minute ban pentru reclamarea unui codat pe say si ca ti.am zis ca exagerezi si gata. Eu imi iau talpasita frumos de pe acest servar si gata daca tu ai procedat corect. Daca se paote rhaoul sa discutati si banu meu pe admin island.. ca vad ca acolo nu prea sunt luat in seama.
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 18 Aug 2010, 23:46

rhaoul wrote:Intamplarea a facut sa fiu conectat pe server la momentul respectiv.Eram pe messenger,luam niste poze de la un jucator.
Am consola cu tot ce s-a intamplat pe server si vom discuta problema in Admin Island.
Parerea mea ar fi ca aici sa se discute totu sa stim toti soarta acestei probleme si eventualele sanctiunii dupa care puteti face ce vreti cu topicu , asa ar fi corect :)
Image

Image
Funky
Junior

Post by Funky » 18 Aug 2010, 23:48

Ok nu ceri sanctionarea mea .. Dar nu ti se pare corect k 1 data ce eu o sa fiu sanctionat pt banu de 30 de minute sa fii si tu sanctionata pt cel de 100 ?
Nu asa ar fi corect ?
Last edited by Doppelwhipper on 18 Aug 2010, 23:50, edited 1 time in total.
Reason: V-a explicat rhaoul ca subiectul se va dezbate in alta arie.
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
white.russian

Post by white.russian » 18 Aug 2010, 23:49

Funky wrote:Ok nu ceri sanctionarea mea .. Dar nu ti se pare corect k 1 data ce eu o sa fiu sanctionat pt banu de 30 de minute sa fii si tu sanctionata pt cel de 100 ?
Nu asa ar fi corect ?
Daca CS Staff Leaders vor considera ca banul tau se incadreaza in aceeasi categorie cu al meu, asa sa fie
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
rhaoul

Post by rhaoul » 25 Aug 2010, 10:42

Reclamatie nefondata avand in vedere jignirea adusa unui jucator pe server "gay" si respectiv jignirea adusa unui admin pe messenger "ba esti terminat".
Daca contestati jignirea de pe messenger atunci putem spune ca Drink a meritat ban pentru "gay",avand in vedere ca gag nu a folosit la nimic,ba mai mult a continuat sa-l jigneasca pe admin(de data asta pe messenger).Ati inteles?
Oricum ai lua-o banul este meritat,indiferent de motivul invocat de admin.
Te-ai autodenuntat,dar faci si reclamatie?...primesti ban pe forum.

In urma acuzelor nefondate la adresa mai multor persoane inclusiv aceasta reclamatie,Drink primeste ban pe forum 7 zile.
Asta ca sa nu lasam lucrurile nerezolvate.
Locked