Unban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
mintas
Nou Venit

Unban

Post by mintas » 17 Aug 2010, 14:35

Nick : Fresh
ip :79.113.74.8
Adminu`l care te`a banat : nu stiu, nu mi-a aparut nimic in consola
Motiv : doar ei stiu. Jucam linistit cand ma trezesc cu ban, fara poze, fara demo,
Dovada : http://tinypic.com/r/absgnq/4

Daca am uitat ceva sa imi spuneti. Multumesc
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Re: Unban

Post by (sica) » 17 Aug 2010, 14:37

Am banat toata Marghita 100 de minute, pana cand se potolesc toti copiii frustrati deacolo cu injuraturile .
Image
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 17 Aug 2010, 14:41

bine de stiut.:)
Poti inchide topicu
dar nu mi se pare corect sa banezi tot orashu pentru 2 persoane.
(sica)

Post by (sica) » 17 Aug 2010, 14:44

Doua zici? Eu zic ca majoritatea dintre voi va ocupati cu lucruri deastea ieftine cand nu va convine ceva, si abuzati de faptul ca aveti ip dinamic.Nu e nici o problema, avem si in cazul asta ac de cojocul tuturor.Cand va veti maturiza , totul va fi bine, pana atunci ,de fiecare data, din cauza unui grupulet deasta vesel , veti suferii cu totii. Asa ca, educati-va prietenii , daca va place cs.evosys.ro !!!
Image
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 17 Aug 2010, 14:47

Daca ei nu is educati de parintii lor nu am nici o treaba eu cu ei , Nu-s tata lor sa-i educ, daca tu ai fi in postura mea sau a altuia nu cred ca tiar conveni.
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 17 Aug 2010, 15:07

Ai dreptate in felul tau...cum si noi tre sa respectam regulile asa tre sa intelegi si tu situatia asta...trece timpul si poti juca :) keep in touch
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 17 Aug 2010, 15:22

Nasoala rau treaba :|
Image

Image
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 17 Aug 2010, 15:29

In orice caz cred ca mai este admin din marghita si nici ei nu vor putea intra, nu stiu ce sa zic , e decizia voastra la urma urmei dar trebuie sa tineti cont si de restu. Poti inchide topicu:)
Ionea
Junior

Post by Ionea » 17 Aug 2010, 16:17

Mintas, deoarece au fost pana acum atatea cazuri cu jucatori codati din Marghita, deja incep sa se ia masuri mai drastice in ce priveste jucatorii din orasul tau. Daca majoritatea jucatorilor care au jucat si inca joaca cu cheaturi pe serverul asta nu se potolesc, sanctiunile vor continua sa vina! Si totusi, 100 de minute nu ii o perioada asa de mare incat sa nu poti rezista fara cs. Talk to your boys and sort things out!

L.E.: Romania - Marghita - 78
In traducere, dupa Bucuresti, Marghita este al doilea oras ca numar de codati pe acest server, 78 la numar, la o populatie de 17.000 de locuitori. Ii foarte mare numarul de cazuri in care jucatorii au folosit cheaturi, in comparatie cu Clujul, de exemplu, care are doar 68 cazuri.
Image
Cine-i prost de mic, cand ii mare numa se joaca!
mintas
Nou Venit

Post by mintas » 17 Aug 2010, 16:41

eu nu m-am plans de perioada de ban , eram doar nedumerit de ce luasem ban, si crede-ma stiu cum sta treaba cu numarul de codati, din diferite orase, ca vizitez zilnic forumul:)
rhaoul

Post by rhaoul » 18 Aug 2010, 10:06

In curand o sa facem o lista cu jucatorii "corecti" care vor avea voie sa joace aici.Acestia vor fi nevoiti sa isi rezerve numele pentru a evita cazurile in care altcineva intra cu acele nick-uri,respectiv scoaterea din lista.
Orice jucator din Marghita care nu se va afla in acea lista va fi banat la conectare pana se plictiseste(ban 10).
Jucatorii care se vor afla in lista,vor avea dreptul sa propuna alti jucatori,cu conditia ca vor raspunde cu propiul acces in cazul in care acei jucatori vor calca stramb.Sa nu cumva sa propuneti jucatori care au fost dati afara din lista.Avem multi spioni printre voi...
Veti avea dreptul la un singur nume/nick si cum spuneam mai sus,neaparat rezervat.
Veti avea dreptul la o singura sansa.

In trecut am mai facut o astfel de lista,dar am renuntat la a mai bana jucatori din afara listei, pentru ca se calmasera lucrurile...pana acum.
Iata lista de atunci:
-mintash -ninu(nu mai are dreptul sa joace) - mongo - margelatulll -Synthol(fiul lui margelatul) -K3NT - Q_Q - Koko -Strudel -bizon - micku7zu - pana -clem3nt1na - revox - DOLAR - Gabi - Ferik - @!^Igu^! - MaNu - Fresh - Xp3 -TonYO - stefy

De data aceasta,regula se va mentine pe o perioada nedeterminata si sper sa fie aplicata de catre toti adminii.
O sa va tinem la curent,stati pe aproape.Eventual luati legatura cu adminii serverului, pentru a ne ajuta sa intocmim lista finala.

@mintas ramai cu nick-ul "Fresh" ? Da-mi pm cu id-ul de messenger.
Post Reply