aiurEah

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
libelula
Nou Venit

aiurEah

Post by libelula » 30 Jul 2010, 02:00

Vreau sa imi cer scuze fata de toti membri evosys pentru ce am facut si mai ales lui white russian ceea ce am facut deja.Stiu ca am gresit ceea ce cam fac de obicei si nu ii bn.Stiti bine ca joc de 1 an si ceva pe srv si cam tot timpu numa boacane am facut, am fost iertat de n ori ceea ce m-a facut sa ma cred nustiu cine... insa nu este asa..ati facuto din respect insa eu am dat dovada de altceva si pana la urma m-am ales cu ce m-am ales :( . Vreau sa mai joc pe srv pt ca imi place foarte mult si sa raman alaturi de voi. Acuma ramane la decizia voastra daca voi mai juca sau nu:).... vreau un raspuns daca se poate.Stiu ca o fost luata decizia deja .. dar poate mai am o sansa :D
Promit ca nu am sa mai gresesc si am sa ma maturizez:)
multumesc ca m-ati ascultat
aiurEah
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Re: aiurEah

Post by (sica) » 30 Jul 2010, 08:31

De ce intotdeauna ne pare rau doar dupa ce vedem ce am pierdut?AI avut mult prea multe sanse aici, consider ca nu te poti maturiza peste noapte.Incearca sa mai stai o vreme departe de evosys, iar daca treci cu brio peste aceasta decizie anoastra, si nu te apuci sa ne injuri acuma , pentru ca nu iti dam voie aici, cine stie, poate intr-o zi , vei avea din nou permisiunea de ajuca in aceasta comunitate, dar pana atunci, incearca sa-ti reviziui comportamentul si da dovada de maturitate !
Image
Locked