Am primit BAN pentru ca am anuntat un codat!?!?

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Locked
Frost
Nou Venit

Am primit BAN pentru ca am anuntat un codat!?!?

Post by Frost » 29 Jul 2010, 15:07

29.07.2010 ora 15:00 cu aproximatie.. am vazut un codat UpShot si am anuntat apasand tasta U.. fiindca eu eram Ct si el Terro ... nu avea cum sa vada ca il suspectez. Am primit Gag de la adminul Hawkaye sau ceva asa iar cand am cerut explicatii pentru acel Gag schibandu-mi nick-ul mi-a fost dat Ban. Astept un raspuns.. Ms
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: Am primit BAN pentru ca am anuntat un codat!?!?

Post by white.russian » 29 Jul 2010, 15:15

Desi asta trebuia la reclamatii, iti raspund aici.
Scrie peste tot ca un codat se anunta cu say_team @. Ai luat gag pentru ca l'ai anuntat pe chatul public. Nu'i nimic, la inceputurile mele pe server nici eu nu prea stiam ce'i cu @ dar cand mi s'a spus, am inteles.

Tu ai luat gag dupa care ai inceput sa iti schimbi numele in "dar ce am facut?" "am folosit comanda buna" si cand ti'am zis pentru a 3a oara ca say_team @ este comanda buna ai schimbat numele in
"asta nu e motiv de gag. reclamatie sigur".

Noi stim mai bine ce este motiv de gag si ce nu. Ti s'a zis de 3 ori de mine si inca de vreo 2 ori de alti jucatori, ca nu este bine asa, dar tu ai facut in continuare pe nebunul. Am dat ban pentru ca gag-ul este gag, te'am iertat de 2 ori ca ti'ai schimbat numele, a 3a oara e cu noroc nu? :) Daca ai gag, las'o asa 5 minute, nu numai ca iti schimbi numele si nu respecti gagul, mai si amentinti si faci pe nebunul. Asa ca te'am invitat sa faci reclamatie. Data viitoare posteaza la sectiunea "Reclamatii" te rog

Rog cine poate sa mute topicul la Reclamatii.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Frost
Nou Venit

Post by Frost » 29 Jul 2010, 15:37

Asta e abuz!!! Adik eu reclam un codat si tot eu primesc ban!!! Daca nu am inteles ce e cu @ inseamna ca am meritat si Gag-ul si Ban-ul??? Nu ai minte! Nu mai dati fratilor admine la copile de 14 ani care nu au simt al raspunderii..

-- 29 Jul 2010, 15:37 --

Daca Vim citeste consola de la ora respectiva si imi zice mie ca am gresit si voi nu ati gresit eu nu mai joc pe srv asta niciodata.. astept un raspuns!
(sica)

Post by (sica) » 29 Jul 2010, 15:38

Datorita adminelor de 14 ani , joci pe un server curat , in fiecare zi , nu datorita tie.Te rog sa iti masori cuvintele, pentru ca deja intreci orice limita.Acum sti la ce foloseste comanda say_team @ mesaj, te rog sa o utilizezi, si sa iti vezi de jocul tau, daca vrei sa fie bine.
Image
white.russian

Post by white.russian » 29 Jul 2010, 15:42

Incepi sa intreci limita bunului simt.
Gag-ul l'ai meritat da, iar banu-ul l'ai luat pentru ca nu respecti gagul si iti schimbi numele, ameninti, faci pe nebunul.

Nu cred ca este cazul sa ne jignim. S-ar putea sa am mai multa minte decat tu si satul tau la un loc (imi pare rau daca nu esti dintr-un sat, dar asta dai de inteles) si am trecut de varsta de 14 ani demult.

Copii, o sa ajungeti sa faceti reclamatie ca ati luat slap cand erati afk. Poarta'te matur te rog si fara jigniri ca nu iti permit.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Frost
Nou Venit

Post by Frost » 29 Jul 2010, 15:42

Hai sa ne bagam toti in seama in necunostinat de cauza.. Srv nu e curat.. e curat de cei straini dar cei ai casei.... daca ies cu voi la o sala nu mai stie unu cs...
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 29 Jul 2010, 15:49

Acuzatii faci cand ai dovezi clare. Pana atunci ai 2 zile ban pe forum, ca sa ai timp de gandire.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Locked