Kicked pt nimik

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Slabu
Nou Venit

Kicked pt nimik

Post by Slabu » 29 Jul 2010, 11:43

Astazi 07.29.2010 la ora 11:30 cam asa am primit kick pt nimik pe server ****** #-angry de la SWAMP care mai are un alt nick So_OzZz...eu folosesc nick-ul Slabu. dupa ce am primit kick lam intrebat de ce mia dat kick si si nici nam apucat bine sa vorbesc cu el ca iar mia dat kick...solocit sa i se ia adminul sau moderator ce are el...Va multumesc preeventiv
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Re: Kicked pt nimik

Post by rhaoul » 29 Jul 2010, 12:17

Astazi 29.07.2045 ora 11;54, adminul Swamp a fost sanctionat cu amenda contraventionala de 500 RON si suspenadrea permisului de admin pe 90 de zile, deoarece a fost depistat administrand serverul cu o alcolemie de 1.0 mg alcool pur in sange.

Lasa tentativele astea de reclama ca intru pe forumul vostru si numai cs.evosys.ro o sa vedeti in fiecare topic.
Daca faci o reclamatie cuiva,nu e necesar sa-i aduci aminte pe ce server ti-a dat kick/ban,ca stie si el.
Sa zicem ca de data asta ai incurcat forumurile...desi imi miroase rau a reclama.

Daca ma insel,atunci te rog sa ma scuzi si nu uita ca aici esti pe Cs.EvoSys.Ro
swamy^
Suspect de spam

Re: Kicked pt nimik

Post by swamy^ » 29 Jul 2010, 13:30

:lol: Cu gandul sa faca reclama o intrat. Mi se pare ca era unu cu nick Slabu pe server, da nu imi amintesc sa-i fi dat kick.
Is deja la a doua reclamatie, ma iau astia tare de la inceput :))
Image
Image
Post Reply