Se respecta regulamentul???

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
Frost
Nou Venit

Se respecta regulamentul???

Post by Frost » 28 Jul 2010, 14:54

28.08.2010.. ora 14.30 cu aproximatie... s-a pus harta de_dust2x2 de catre adminul swamy' dupa un vot... incepe jocul iar un neghiob pe nume BeNga m-a injurat: nu mai stati in groapa mm ... si eu i-am raspuns tot cu mm .... cine credeti ca a luat GAG??? EU! Si ala juca bine mersi in continuare fara sa-l doara buricul degetelor ca si-a m-a injurat....
Last edited by (sica) on 28 Jul 2010, 15:27, edited 2 times in total.
Reason: Daca mai injuri pe forum sau vorbesti vulgar, ai warn! Topicul a fost mutat la "Reclamatii" ,altadata sa te uiti unde postezi !
swamy^
Suspect de spam

Re: Se respecta regulamentul???

Post by swamy^ » 28 Jul 2010, 15:06

Mai baiatule, am verificat consola si nu imi aparea nimica sau poate nu am observat eu. Dar pe tine, cunoscand regulamentul cine te-a pus sa injuri. Poate dupa ce a injurat a iesit. Nu vad nimic rau in ce am facut. Macar cu ocazia asta ti-ai facut si tu cont pe forum. Incearca sa vi altadata cu acuzatii mai fondate.
Si inca ceva, reclamatiile se fac in sectiunea "Reclamatii". Scrie destul de mare mai jos.
Image
Image
man4pot
Junior

Post by man4pot » 29 Jul 2010, 02:59

Frost wrote:28.08.2010.. ora 14.30 cu aproximatie... s-a pus harta de_dust2x2 de catre adminul swamy' dupa un vot... incepe jocul iar un neghiob pe nume BeNga m-a injurat: nu mai stati in groapa mm ... si eu i-am raspuns tot cu mm .... cine credeti ca a luat GAG??? EU! Si ala juca bine mersi in continuare fara sa-l doara buricul degetelor ca si-a m-a injurat....
Salutare.

*Hai ca in seara aceasta sunt vorbaret, probabil de la ce nu trebuie #-yahoo #-yahoo

*Si eu am patit aceeasi faza cred ca de 4-5 ori si pana la urma mi-a fost o buna invatare,prima data am ripostat si am primit un gag frumos si mi-a fost invatare de minte.
*Sunt injurat, trimis un copy/paste la "say_team@" si asta este, se ia masura (tot timpul sa luat) si mergem inainte.
*Nu trebuie sa te cobori la nivelul celui care nu il "duce" si apeleaza la astfel de jignirii.

Hai ca suntem aici sa ne distram, have funn
Frost
Nou Venit

Post by Frost » 29 Jul 2010, 15:11

In fine.. sa zicem ca nu ai vazut... acum am alta problema mai grava.... primesc Gag dupa care Ban ca raportez un Codat... ROMANIA!!!
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 29 Jul 2010, 15:16

Incearca sa nu mai postezi si la Reclamatii si la "Intrebari si nelamuriri". Parca nu puteai sa postezi tot aici. Intai mai cresti si pe urma judeca tu regimul din Romania.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Post Reply