Pentru White Russian

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Locked
man4pot
Junior

Pentru White Russian

Post by man4pot » 26 Jul 2010, 14:42

*DEAD* FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA : pune ba bmb aia
*SPEC* white.russian : ai rabdare
*DEAD* FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA : se putea duce pe jos
*DEAD* white.russian : pierzi trenul?
[INFO] Ricochet2010 (79.114.180.171, Bucuresti, Romania) trying to connect. (Distance: peste drum)
*DEAD* FKC ^ Circoloco@dc10ibtzA : da
*DEAD* white.russian : stai chill
PTB: Round ended, checking teams.
Ricochet2010 dropped
-------------------- detalii ban pe cs.evosys.ro --------------------
[cs.evosys.ro] Ai primit ban pe server-ul cs.evosys.ro !
[cs.evosys.ro] Nick-ul tau: FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA
[cs.evosys.ro] Admin: white.russian
[cs.evosys.ro] Motiv: calm
[cs.evosys.ro] Banul expira dupa: 5 minute
[cs.evosys.ro] Data si ora banului: 26/07/2010 - 14:07:06

Salutare si bine v-am regasit, din pacate nu in felul in care ma asteptam sa postez iar pe forum.
Stiu ca este vorba de un ban micut si amarat, dar nu mi se pare faire pentru mine sa stau 5 minute pe bara ca are chef White.Russian si din cate stiu eu prin regulament, sa zicem ca gresit si poate am jighnit pe cineva cand am zis "ba" (desi nu as crede), dar din cate observ eu se da : "# Nu se acceptă un limbaj vulgar, ofensator, defăimator la adresa celorlalţi jucători, din partea NIMANUI. => gag ; la repetare kick/ban 5 - 30 min"
Imi pare bine ca este admin si domnisoara Russian, dar se cam grabeste si zilele trecute. incepuse runda si nu am inceput-o imediatat ci dupa 5-10 secunde chick, asta intamplanduse de 2,3 cand i-am zis ca la ceilalti de ce nu le face asa a inceput sa ,,,,,,,

Oricum nu cred ca o sa dea careva importanta la ce am zis eu, dar mi-am exprimat si eu o parere pentru o inbunatatire sau la un calm (care nici eu nu prea l-am, arat).

Oricum va multumesc pentru timpul p[ierdut si salutare tuturor

Iar altul pentru asta, da asta :
*DEAD* n0thing : mancamiai ........ de pandar
JUsT a GIrL is joining the Counter-Terrorist force
PTB: Round ended, checking teams.
[ADMIN] Command P3ach used command admin_gag n0thing [5 Minutes ( say / say_tea

""Life is hard when u are a eip""
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: Pentru White Russian

Post by white.russian » 26 Jul 2010, 15:03

Ti-am zis si pe server, inceteaza sa mai comentezi absolut de fiecare data cand mori. Mereu cand mai este un minut sau chiar mai mult "bomba ba bomba" iar in copy-paste-ul din consola nu ai dat paste si la ce ai zis tu cand ti'am zis sa stai chill. Te astept cu intreaga convorbire.

Pana atunci intelege ce ti-am zis si mai devreme nu esti cel mai mare si cel mai tare de pe acest server. Si restu mor asa cum mori si tu. Chiar nu am nevoie de randuri intregi de comentarii la adresele tuturor. Cand iti zic sa stai chill stai chill nu imi zici "da pierd trenu si?"

Peach a procedat foarte bine, nu stiu ce ai tu impotriva acolo. Eu zic sa te calmezi si sa intelegi ca atata timp cat esti arogant si te crezi cel mai tare din parcare o sa fii doar un nesuferit, asta sfat de la mine, nu o lua ca pe o ofensa. Nu avem nimic cu tine insa inceteaza cu astfel de exprimari si revolte ca nu esti la tine acasa aici.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
man4pot
Junior

Btw

Post by man4pot » 26 Jul 2010, 15:21

Partea cu da pierd trenul chiar nu am omiso intentionat..

Este ideea ca chiar daca am fost arogant nu esti tu cel mai tare sa imi dai mie ban, eu zic ca trebuia sa dai gag\dar poate sunt eu nebun!
Dar pana la urma jocul asta nu il joci ca sa pui bomba? sau il joc ca altii playeri, ma pun intr-un colt si stau pana ma uita dumnezeu acolo si restu stam ca prostii pana acela "player" moare sau printr-un miracol divin ii se da slay cand mai sunt 10 secunde.
"Pana atunci intelege ce ti-am zis si mai devreme nu esti cel mai mare si cel mai tare de pe acest server. Si restu mor asa cum mori si tu" - Vorbesti in lipsa de cauza(sunt un simplu player si nu ma cred mare4 si tare in legatura cu Counter Strike, este un amuzament si atata tot), dar de te las sa fie ca tine/voi si oricum era o remarca CA NU AI PROCEDAT CORECT!

Nu a zis nimeni ca a procedat corect, dar sa zicem "abaterea mea" nu mi se pare mai grava ca a lui / (daca intelegi)
Last edited by (sica) on 26 Jul 2010, 15:21, edited 1 time in total.
Reason: Incearca sa iti citesti postul inainte sa dai submite, e foarte greu de inteles ce vrei sa zici !
P3ach

Post by P3ach » 26 Jul 2010, 15:24

In primul rand bine ai revenit. Ce ai pus intre ghilimele se adreseaza cuiva sau e doar sloganul tau? White a decis din postura de admin ca meriti un ban de 5 minute. Faptul ca eu am dat gag la o injurie si tu ai primit ban 5 minute pentru comentarii nu este una si aceeasi situatie. Sper ca intelegi ca nu este nici o similitudine intre cele 2 situatii enumerate de tine. Eram pe server si eu cand ai avut al 2-lea schimb de replici cu adminii ,,mai tinerei " cum i-ai numit tu. Ai fost afk, ai fost trecut spec. Nimic anormal, doar replica ta. Stii bine ca se trece jucatorul spec atunci cand este afk. Daca dai un buzz pe mess, scoti filme, telefonul suna, bate postasul desigur nu e o tragedie sa ramai idle, esti trecut spec si gata. Drept urmare ai luat de la mine un gag care se pare ca a fost benefic pentru ca cereai explicatii si deja deviai putin. Nu am nimic cu tine, nu am nimic cu nimeni de altfel, dar nu vreau sa mai vad aroganta si superioritate cand nu e cazul. O zi minunata sa aveti si have fun ca e doar un joc.
man4pot
Junior

Post by man4pot » 26 Jul 2010, 15:39

Ce este pus in ghilimele se adreseaza altei persoane(dar oricum nu are importanta).
Eu inteleg ce zici tu, dar nu mi se pare mai rau ca i-am dat 2 replici unui admin decat sa incep sa injur.
Hai fi serios si zi care este mai "rea"!!!
In legatura cu afk, ok dreptatea tot este de partea "voastra".

Dupaceea halwee(sau cum se numeste) imi zice: De acum esti pe "Lista Neagra" (de parca zici ca ma dat afara din Romania sau cine stie ce patesc).
In fine. Am postat pentru ca nu mi sa parut corect.
O sa ma retrag eu si va las sa zice-ti ca sunt eu ala nebun si arogant, dar in nebunia si aroganta mea tot am o parte de dreptate.

Hai bafta si tot inainte
P3ach

Post by P3ach » 26 Jul 2010, 15:51

De ce sa te retragi? Stai man si joaca aici pe srv ca nu are nimeni treaba cu tine. Umpic de nebunie si dr Thompson o considera necesara si o recomanda intr-un fel mai mascat. Asta ca fapt divers. Fii ok suntem ok. Iti garantez ca e cel mai ok srv public. Hai la joc.
Hawkeye
Junior

Post by Hawkeye » 26 Jul 2010, 18:20

Dai prea multe indicatii,ai mai multe probleme decat toti,jignesti fara scrupule si te umfli in pene cam din orice!
Incearca sa iti vezi de joc si o sa ne intelegem bine.
Anachemowegan
man4pot
Junior

Post by man4pot » 26 Jul 2010, 18:57

"hawkeye"
Cred ca ai probleme "prietene". Spun ceea ce vad in joc si cea ce este normal cateodata/
"ai mai multe probleme decat toti" - Deci nu cred ca stim pentru a ne permite astfel de cuvinte, mie mi se par jignitoare!
Cred ca este prima zi sau a 2 cand ne vdm pe server. Nu tin minte sa te fi vazut sau sa ma fi vazut tu daca am jignit sau nu.
Ca si faza cu lista neagra, esti un "nimeni" pentru mine, nu cunosc, nu ma intereseaza, deci nu as avea de ce sa doresc sa ma inteleg cu tine.

Don Quijote keep walking my friend
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 26 Jul 2010, 19:42

lasa-l FkC ,trage si el sa se puna bine cu admini poate primeste vro functie ....... dar din cate stiu eu a fost multi ca el dar putin au intrat :))
r3x.
Junior

Post by r3x. » 26 Jul 2010, 22:57

luc14n wrote:lasa-l FkC ,trage si el sa se puna bine cu admini poate primeste vro functie ....... dar din cate stiu eu a fost multi ca el dar putin au intrat :))
  • 1.Invata limba romana tovarasu`meu.
  • 2.Deja are o functie si a obtinut-o prin munca(vezi topicul lui de la sectiunea "ban/unban"
  • 3.Vezi ca treci pe OffTopic si nu e bine.Daca nu ai nimic de zis in legatura cu topicul te rog sa taci :!:
FcK comentariile tale aiurea sunt peste tot pe server in ultima vreme,nu asa te tineam minte,incearca sa te stapanesti si calmeaza-te cand mori in joc,nu te lua te "x" si "y".Inainte de a intra pe server bea putina apa rece ca sa fii calm.Sper sa iti revizuesti comportamentul si joaca pe server,fara probleme :).
Last edited by r3x. on 26 Jul 2010, 23:03, edited 1 time in total.
Image
SuMy
Junior

Post by SuMy » 26 Jul 2010, 23:00

fkc stai frate pe server nu te retrage ca nu ai dece..ramai la noi pentru ca esti un jucator fidel si de nota 10 ....este parerea mea!
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 26 Jul 2010, 23:44

Rex ma speri ....am sa fiu ascultator si nu am sa mai scriu pe forum pentru ca sunt un analfabet cu 2 clase .....
cum am spus multi au avut putini au ramas ....si daca nu am sa tac ce o sa imi faci ?ma dai afara din Romania ?? :shock:

Nu imi pasa cine esti sau cine ai fost :)
basalisk07
CS Team

Post by basalisk07 » 27 Jul 2010, 09:28

Ca deobicei lumea dviaza enorm de mult de la esenta topicului . Problema este in FCK si white ,ei o rezolva . Daca white a considerat ca un ban de 5 minute e necesar inseamna ca a avut pe ce se baza .
Cat despre retragere sa fim seriosi , daca 5 minute pe bara te fac sa reunti e pacat.
iliescu
Junior

Post by iliescu » 27 Jul 2010, 19:09

toti am calcat stramb intr-un mod sau altul. cine decide asta ? adminii. daca au facut bine sau nu nu prea e treaba player-ilor. noi doar intram si jucam, ei avand grija ca lucrurile sa decurga cum trebuie. 5 minute ban ? hai sa fim seriosi ca asta nu e motiv sa faci asa scandal. normal, e dreptul tau dar adminul e admin si decizia e decizie. oricum 5 minute de ban, relax, nu cred ca o sa se mai intample :) . ramai aici pe server ca e cel mai civilizat crede-ma si spor la fraguri. daca esti la locul tau nu patesti nimic ai sa vezi. bafta la fraguri si sa iti rezolvi problema cu "domnishoara" (nush de ce mereu te fac astia baiat white :naughty: :P ) white russian.
man4pot
Junior

Post by man4pot » 28 Jul 2010, 14:30

Rex- Spre uimirea sau "nesimtirea" mea nu cunosc cine esti :) .
"FcK comentariile tale aiurea sunt peste tot pe server in ultima vreme" - Dragule, nu am mai intrat pe forum si pe server de cateva luni (sau poate mai este vreo fantoma care posteaza in numele meu #-tease ).
"Inainte de a intra pe server bea putina apa rece ca sa fii calm" - Calm sunt, doar ca aveam chef de joc si nu mi sa parut corecta decizia de a imi da ban 5 minute pentru ca "White" nu a putut face fata la 2 replici, putea sa-mi dea gag si imi inchidea gura .

Sa plec nu se pune problema, imi place comunitatea si sunt anumiti playeri care meritat tot respectul meu, dar din pacate mai sunt si "altii" care nu merita!!

Oricum nu mai are importanta si se poate inchide, ideea principala era ca nu mi sa parut corecta decizia, de aceea am pus si faza cu injuratura, ca mi se pare mult mai marsav sa injuri si primesti doar gag si ca ai 2 contre primesti ban.
Dar se pare ca nu prea sa inteles la ce m-am referit eu.
Si mai sunt de parere ca playeri care joaca de ceva vreme si revin si revin tot aici, merita "un" mai mult respect(nu ma refer doar la cazul meu).
Oricum va multumesc si va doresc spor la "frage" .

Rog a fi inchis acest "roman" si sper ca a inteles macar o persoana "nebunia mea" !
Locked