unban , dar mai mult sper pentru o solutie

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
amen
Nou Venit

unban , dar mai mult sper pentru o solutie

Post by amen » 23 Jul 2010, 01:57

Salut,

nick: "amen", de obicei amen.musiq

white.russian/ tralala ati banat in ziua de 22.07.2010 ora 23:37 pe un jucator pe nume "yytt" sau ceva de genu conform listei de pe site, nu asta e important, insa ati dat ban pe ip, IP care reprezinta un intreg camin din Regie Bucuresti. Din pacate, momentan sunt si eu in acel camin si am acelasi ip. so i'm banned, bine e doar pt o perioada mica am vazut 300 min sau ceva de genu,

insa se poate da ban pe steam in acest caz, pt a nu mai bana mai multi jucatori din cauza la cine stie ce idiot?

ip despre care este vb : 141.85.0.111,

rog o incercare de rezolvare,
ms
vim
Mini tehnicus

Re: unban , dar mai mult sper pentru o solutie

Post by vim » 23 Jul 2010, 10:24

Ban pe steam nu se poate da de admini momentan si oricum acel jucator juca de pe un client no-steam, asa ca nu avea nici un efect banul pe steamid.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 23 Jul 2010, 12:47

Banul pana acum a expirat, stiam de IP si te cred ca e enervant, am mai patit asta o data cand cineva cu IPul acela nu a dat pozele de ss.. e adevarat ca nu putem bana permanent IPul ala dar am considerat ca la 11 noaptea 300 de minute e ok, poate ar fi trebuit sa il scot ulterior. Ne cerem scuze pentru neplaceri dar cand trebuie neaparat, cum a fost cazul de aseara, mai si banam.
Cum ban pe steam nu pot da, nu prea vad sincer nicio solutie decat sa banam pe timpi mai mici cand chiar trebuie.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
amen
Nou Venit

Post by amen » 29 Jul 2010, 12:17

mersi, asta e , mergem inainte inca 2 luni cat mai stau pe aici apoi ma mut :D si o sa am ip solo:D
Post Reply