Awp-fy

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

hG.KID
Suspect de spam

Re: Awp-fy

Post by hG.KID » 21 Jul 2010, 19:35

Contra.
Image
man4pot
Junior

Post by man4pot » 29 Jul 2010, 03:09

Intradevar, merita ascultata parerea jucatorilor, pentru ca fara multi dintre ei nu ar mai fi asa de frumos serverul (adminiiiiiiiiii au nevoie de playeriiiiiiiiiiii si playeriiiiiiiiiii au nevoie de adminiiiiiii)
Poate nu ne place sa ne ascultam parerile uni la altii. Si desi intradevar admini tin serverul in frau, dar daca nu ar mai fii playeri ce ar mai tine... ??

Desi de multe ori awp-ul te ajuta pe fy_snow, pentru ca daca esti putin agil/exeprimentat poti face ravagii mari cu el.

Mi-e unu personal imi place awp-ul pe fy_snow dar sunt pro pentru a fi scos #-tease #-tease

Va multumesc pentru posibilitatea de exprima (Saber +1)
MuLLeN
Nou Venit

Post by MuLLeN » 03 Aug 2010, 23:13

eu as vrea sa se scoata awp :-?? mie`mi place tiriplica aia automata de la ct, sau boolpup`ul :D
iliescu
Junior

Post by iliescu » 03 Aug 2010, 23:20

e free game. daca e unul bun cu ak-ul acum scoatem si ak-ul ? scoatem grenadele ca te trezesti cu una la picioare si ramai cu 10 la viata ? si exemplele pot continua. desi e enervant cand ti-o iei cu awp-ul asta e jocul. si mi se pare normal sa imi exprim parerea indiferent daca sunt "un amarat" de user :D sau admin, moderator s.a.m.d. orice parere e analizata de catre admini si poate duce la o posibila imbunatatire. de aia e forum. game on atata timp cat se respecta regulile de baza. parerea mea :) merci de atentie si intelegere
URSS * Boris
Nou Venit

Post by URSS * Boris » 17 Nov 2010, 16:43

Nu ar fi indicat sa scoateti awp-ul de pe fy_snow , altfel cum as putea sa invat sa joc si eu cu el ? :twisted:
Image
Image
You know what pisses me off? People who point at the wrist when asking the time, i know where my watch is buddy where the f**k is yours? I mean do I point at my crotch when I ask where the bathroom is??
hbo_bogdan
Nou Venit

Post by hbo_bogdan » 10 Jan 2011, 01:21

Contra !
Post Reply