AM luat BAN FARA SA FIU INTREBAT DE NIMIC:|!!!!!!!!!!!!!!!!!

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
Locked
lover_boy
Nou Venit

AM luat BAN FARA SA FIU INTREBAT DE NIMIC:|!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by lover_boy » 20 Jun 2010, 14:40

AZI este sambata si am luat ban dupa ce am primit blind si am scris de cateva ori la admin, apoi am fost lasat sa joc inca o bucata de timp si ban , nu inteleg de ce,sunt curios ce admin compatibil mai poate fi si asta , fara suparare, eu joc pe server cu numele lover_boy , am fost admin si eu pe mai multe servere printre care si wtk,joc cs de 6 ani de zile,imi place pe serverul asta ca nu sunt codati , dar sa primim ban pentru ca jucam prea bine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sau ii pare ceva la admin, pentru asta se cer poze sau se uita pe tine cand joci sa vada daca nu ai aim si iti sare tinta , astept si eu un raspuns sau ceva sa vad daca am facut reclamatie degeaba.

multumesc,unii admini ar trebui inlocuiti de altii mai compatibili si mai bunci precum sunt altii pe server
Last edited by (sica) on 20 Jun 2010, 15:04, edited 1 time in total.
Reason: Era deajuns postul de la BAN/Unban, nu trebuia sa mai faci si la Reclamatii!
Hawkeye
Junior

Re: AM luat BAN FARA SA FIU INTREBAT DE NIMIC:|!!!!!!!!!!!!!

Post by Hawkeye » 20 Jun 2010, 15:02

Ai gresit forumul deoarece admini de pe acest server nu au acces la comanda blind.Aici adminii sunt supravegheati si nu dau banuri fara verificare.Esti binevenit pe serverul nostru cs.evosys.ro
Anachemowegan
Locked