ban

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
maricel
Nou Venit

ban

Post by maricel » 17 Jun 2010, 14:21

Am intrat pe server si am luat ban permanent ca am facut reclama la nu stiu server nu a fost cu intentie reclama pana sa intru pe serveru cs.evosys.ro eram pe al server de zm si cand am intrat pe serveru vostru am dat pe Tab sa vad cati jucatori sunt la faza ai a aparut si reclama cu pricina de pe alt server va rug frumos sa mi-se scoata banul ip 89.114.171.5 . Va multiumesc :|
SabeR
Master of Spam

Re: ban

Post by SabeR » 17 Jun 2010, 14:32

89.114.171.5 17-06-2010 @ 14:03:10 - permanent white.russian

Asteptam sa posteze colega noastra sa vedem de ce ai primit ban.
De obicei nu se da ban permanent pt reclama dar este posibil sa fi apasat gresit.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 17 Jun 2010, 14:39

Da este vina mea imi cer scuze.
Ai insistat sa intri pe server vreo 10 minute a aparut absolut in permanenta numai

[INFO] ema (89.114.171.5, Constanta, Romania) trying to connect. (Distance: 205 km)
[INFO] ema has been kicked because of an active ban

Nu se mai intelegea chatul, nu mai apuca nimeni sa citeasca nimic. Am dat unban in speranta ca as putea rezolva ceva civilizat cu tine sau orice alta modalitate de a mai putea comunica intre noi.
Cand am dat unban nu ai mai insistat si am dat ban la loc, dar permanent, aici am gresit crezand ca aveai ban pe cod.
Banul ti-a fost scos, hf si data viitoare cand ai ban nu mai insista asa ca a fost si prima si ultima data cand am dat unban pe motiv de insistenta.

Banul initial nu stiu de la cine il luasei si pe cat timp, eu am intrat cand erai deja banat fara sa stiu motvul
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
maricel
Nou Venit

Re

Post by maricel » 17 Jun 2010, 14:47

white.russian multiumesc pt unban dar chiar imi place foarte mult serveru cs.evosys.ro :D
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 17 Jun 2010, 14:50

Inteleg ca iti place foarte mult si chiar te invitam sa ramai aici dar trebuia sa te interesezi pe forum de ce ai ban, iar daca iti spune Kicked: Banned! sa nu incerci asta de sute de ori.

Have fun!
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
Post Reply