Unban jucator mai vechi

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Buhuhu` Drace
Nou Venit

Re: Unban jucator mai vechi

Post by Buhuhu` Drace » 30 May 2010, 16:13

Done that already and it`s basically the same ...
well (blacklist) - 86.107.238.75
well (primul post) - 86.107.238.75
Buhuhu` Drace - 86.107.238.75

1:A jucat si de la pc`u meu atunci cand nu avea el calculatorul bun
2:Crezi ca am chef sa fac posturi ca sa ma aflu in treaba?A jucat si de la mine.
3:Si-a adus aminte cu ce nick a mai jucat.Coffe,va spune ceva adminii mai vechi?(Pe nickul asta a avut slot.)
4:Asa ca gandeste-te ca n-am chef de caterinca;).Doar de un unban!Apropo,ia cauta in banlist:86.107.237.185(asta-i ip`ul lui),si inca ceva ce motiv aveam sa rascolesc amintirile cand eu deja pot intra pe server?
007
Nou Venit

Post by 007 » 31 May 2010, 10:11

Ce sansa mi-ati acordat voi? Ce valuri am facut eu ? Vorbiti prostii!
Atata timp cat pot sa-mi schimb ip-ul ( si credeti-ma, am facuto de cateva ori) o sa joc cum, cat si in ce mod vreau eu pe servaru asta.

Vim e legat de maini si faptu ca pana acum mi-am luat ban a fost din cauza ca v-am lasat eu sa stiti cine sunt.
#-drama

Cu respect, un fan!
http://www.youtube.com/watch?v=0jUI4GQldl0
Last edited by 007 on 31 May 2010, 10:16, edited 5 times in total.
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 31 May 2010, 10:13

007 tu cu ce motiv postezi aici?
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 31 May 2010, 10:48

@007 Faptul ca nu ai luat ban de fiecare data, asta nu inseamna ca nu stia nimeni cine esti. Ai fost acceptat tacit pe server, atata timp cat nu dadeai cu pietre in balta, ca sa faci valuri. Faptul ca asteptai la cotitura sa faca unul dintre noi o greseala ca sa poti profita, nu a lasat o impresie OK.

Daca nu ti`a convenit ceva de aici, puteai sa te retragi din echipa, ba chiar puteai sa te retragi si de pe server, dar intr`un mod care sa iti permita sa te intorci cu capul sus oricand si sa fi salutat cu respect de fostii colegi.

Eu nu am nimic in mod personal cu tine. Ceea ce facem online tind sa cred ca nu reprezinta omul din realitate in totalitate. Asa ca in realitate poti sa fi un baiat super OK, pentru ca in realitate actiunile tale se asociaza cu persoana si figura ta in mod direct, asa ca ai grija la ceea ce faci si ce spui, ceva mai mult decat ai atunci cand apesi pe taste.

Si teapa nu mi`am luat cu nimic. Poate doar prin faptul ca am avut prea multa incredere in persoane care nu meritau asta.

Daca poti sa lasi orgoliul de adolescent rebel la o parte si sa dai la o parte aerul de superioritate care il afisezi uneori, te astept pe server din nou ; de ce nu, chiar cu nick`ul care il foloseai la inceput :)

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 31 May 2010, 15:01

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA!!

Server IP address 86.107.238.75:27015
Connecting to cs.evosys.ro...
You have been banned from this serv

Pentru ce ban acum???
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 02 Jun 2010, 08:59

Vad ca am primit ban,chiar aiurea,si se evita discutarea in acest topic ....macar sa stiu de ce am luat ban,speram sa se fi schimbat ceva lucruri pe aici dar se pare ca nu...
bala
Incepator

Post by bala » 02 Jun 2010, 22:37

mi-l aduc f bine aminte pe acest well rooney...daca va fi acceptat pe aerver ,unique skill va avea concurenta serioasa la titlul de cel mai mare camper :naughty: :))
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 03 Jun 2010, 00:46

Se raspunde foarte greu aici(sau se evita acest topic)asta inseamna ca nu`si dau silinta de a face dreptate pentru cei care nu merita greselile la care sunt supusi.
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 03 Jun 2010, 00:57

Nu inteleg despre ce greseli vorbesti, well a primit ban pentru ca a sters conturile noastre.

Din ce motiv ai primita ban tu nu stiu, ip-ul tau nu imi apare in lista de ban-uri. Daca tu tot nu poti sa intri inseamna ca ai primit ban direct pe server. In acest caz doar vim poate sa iti raspunda.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 03 Jun 2010, 11:24

Saber,nu`i vorba despre acel well am spus asta de zeci de ori(eu ma refer la cel care a avut slot pe numele Coffe daca va aduceti aminte) deci in niciun caz nu v-a sters conturile sau alte chestii.Am explicat mai sus care a fost cauza din care a primit ban,citeste si tu tot si o sa-ti dai seama.In legatura cu banul meu a mers sa intru pe server cum s-a inceput discutia si`am evoulat acest topic cu dezvaluiri noi,deodata vreau sa intru pe server si surpriza am ban.Macar sa stiu de ce am primit ban si sa mi se spuna ca nu am dreptate.V-am explicat negru pe alb care a fost situatia in tot acest topic dar vad tot ca voi vreti sa fie...!NU ESTE PERSOANA DE V-A STERS CONTURILE!!!Acum poate o sa fie mai clar...!

Inca ceva Vim daca vrei cu adevarat sa sti cine sunt intreaba`l pe sficu cine am fost pe fostul evosys2.Deci eu nu am nicio legatura sau fratimiu cu fostul admin care v-a sters voua conturile sau ce mai stiu eu ce probleme ati avut cu el.
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 06 Jun 2010, 19:17

Dupa cele spuse,vad ca multi nu se incumeta sa raspunda,ia spuneti v-a primii unban da ori ba??....
r3x.
Junior

Post by r3x. » 06 Jun 2010, 19:36

Ba frate tu nu te-ai plictisit sa vorbesti singur ?!
  Si Tacerea e un RaspunS!  
Image
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 06 Jun 2010, 19:55

Nu m-am plictisit ma,dar vad ca atunci cand ai dreptate nu esti luat in seama...;)
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 06 Jun 2010, 22:00

Buhuhu daca aveai dreptate vim te lasa de mult sa joci.Eu unu chiar nu inteleg de ce nu te duci pe alte servare ?Ti s-a aratat ipurile identice>
well (blacklist) - 86.107.238.75
well (primul post) - 86.107.238.75
Buhuhu` Drace - 86.107.238.75

Crezi ca daca postezi la infinit o sa i se faca cuiva mila de tine si o sa te lase sa te joci........iti spun eu ca daca ai gresit platesti asa e aici pe servar

HF
Buhuhu` Drace
Nou Venit

Post by Buhuhu` Drace » 07 Jun 2010, 01:41

"luc14n" Tocmai asta e ca eu joc demult pe server(nick`uri diferite,intr`un timp lasandu-ma de cs...n-am mai jucat) si`l cunosc dinaintea multor admini,cand stiu ca am dreptate...oare nu merita putin efort?Plus de asta am mai zis in posturile anterioare,daca veti citii cauza de a ati dedus ca e un ip pe ambele nick`uri,fratimiu a mai jucat si dupa pc`u meu cu numele ala.

Oare crezi ca o mai lalaiam atat daca era totul o cacealma?Sa fim seriosi.
Post Reply