baned

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
mky
Nou Venit

baned

Post by mky » 13 May 2010, 19:59

salutare la toata lumea .. am si eu de facut o recelamatie : un anume player ( white.russian) mi-a dat un ban aiurea ... nu inteleg lumea asta .. nu am apucat sa dezamorsez o bomba si am primit ban .... nu toata lumea este buna ca el .... daca totzi am fi super jucatori atunci ce am face ?? ne-am lasa de cs ..... a fost un abuz din partea lui .... nu am avut probleme pana acum pe servarul asta ... dar vad ca sunt unii admini care dau banuri si kick-uri aiurea fara motiv in special white.russian .... este vb de un joc .. jucam de fun sa ne simtim bine .. daca nu sunt bine primita aici sa zicetzi si caut alt server. Multumesc ptr intelegere .
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Re: baned

Post by white.russian » 13 May 2010, 20:34

dezumfla-te, tipi in stanga si in dreapta, dar nu eu am dat banul
cat despre dezarmorsat, nu stiu ce s-a intamplat, probabil nu aveai defuse kit, erau 10 ct si un tero si nu s'a dat defuse ca te bagasei tu sau ceva asemanator
motiv de reclamatie ciuciu
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 13 May 2010, 20:41

Image

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
mky
Nou Venit

Post by mky » 14 May 2010, 19:42

mm .. nu-i adv... cand am incercat sa dezamorsez bomba nu mai era nici un CT alive (tu doar ce murisei inainte sa dezamorsezi , si inca ceva ... avem def si doar 6 sec sa o dez) .... dar in loc sa apas pe tasta E am apasat R sa incarc arma ... din greseala repet .. si ptr chestia asta sa primesc ban ... slay era oki .. hai si kick .... in fine .. acum este totul OK si ma pot bucura de jos ... tnx and sry .. nu am vrut sa supar pe nimeni doar sa imi spun problema .
Last edited by (sica) on 14 May 2010, 19:42, edited 1 time in total.
Reason: Incearca sa nu folosesti limbajul de pe messenger
white.russian
Retired - CS Staff Leaders

Post by white.russian » 14 May 2010, 21:07

Problema ti-o poti exprima si intr-un mod frumos. Cand spui "mm" nu poti spune ca nu vrei sa superi pe nimeni nu? degeaba imi explici mie, eu eram spectator, nu eram in joc. ma confunzi cu alt admin, si chiar si asa, vorbeste civilizat.
[PTB] Transfering vim to the W.R.s
[ERROR!] PTB stuck. No way out.
mky
Nou Venit

Post by mky » 14 May 2010, 23:59

mm ala nu este ce gandesti tu .... este o vb de`-a mea ... in fine ... am inteles ca nu ai fost tu ce-l cu banul si ca a fost alt admin ... scz ptr asta ... sper ca nu te-ai suparat pe mine.... multumesc ptr intelegere .
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 15 May 2010, 00:30

vezi ca e fata 8) russian nu e baiat #-crazy
DrinK*VoDkA
Incepator

Post by DrinK*VoDkA » 24 May 2010, 19:48

Ai primit ban deoarece nu era prima data cand faceai asta,fugeai repede sa dezamorsezi bomba cand altii aveau kit,plus ca tot timpul blocai usile de acces.Banul a fost pe 10 minute,deci cat ai stat sa postezi reclamatia banul deja expirase.Sfat:mai invata #-crazy
Last edited by (sica) on 24 May 2010, 19:48, edited 1 time in total.
Reason: Altadata incearca si tu sa raspunzi intr-un timp mai scurt reclamatiilor astea.
Post Reply