Cand or sa respecte admini regulile ?

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Locked
calugarita
Banned
Banned

Post by calugarita » 08 May 2010, 00:09

Admini de pe servaru asta vb de respec......dau ban kick slap in nenumarate randuri fara motiv si numai altor jucatori nu lor sau celor care se cunosc.Nu este chiar un mare pacat ca nu se poate juca aici dar cateodata ar trebui sa va faceti si voi poze atunci cand lumea va acuza de "cod " cu renumitul @ mesaj ptr care voi dati ban si kick.Unii sant mai novice nu ca voi experti cu toate ca nu a auzit nimeni de voi
DEViANT
CS Team

Re: Cand or sa respecte admini regulile ?

Post by DEViANT » 08 May 2010, 00:19

Bun. Vreau sa-mi zici macar o data cand s-a dat ban pe server pentru motivul "mesaj @". Pe langa asta, te rog sa nu minti, stim la fel de bine ca aici nu se tine cont de prietenii si vechime pe server cand e vorba de sanctionare. Si adminii primesc ban/kick daca nu respecta regula, deci, te inseli.
EvoSys Addicted
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 08 May 2010, 06:24

*** rhaoul killed Calugarita with a headshot from famas ***
*DEAD* Calugarita : ce codat infect
[ADMIN] Command: rhaoul used command admin_ban Calugarita for 30 mins
Am scos banul la 10 minute dupa ce te-am banat si nu vazusem reclamatia.
Drept urmare :
[ADMIN] Command: rhaoul used command admin_banip 79.115.66.52 for 720 min
Asta pentru ca esti recidivist/a.

L.E.
Adminii (cu doi de "i") ,ca nu vorbim de niste admini(un singur "i") oarecare.
Unii sant,corect este "unii sunt" / "adminii sunt"/"analfabetii sunt"
iliescu
Junior

Post by iliescu » 08 May 2010, 19:03

nu a zis nimeni ca sunt experti. sunt jucatori ca si noi care au grija ca treaba sa mearga bine pentru ca atunci cand unul ca tine (n-am nimic personal cu tine) zice ceva de genu "codat infect" sa se ia o masura ca poate ceilalti de pe server nu vor sa vada injuriile tale sau ale altuia. nu e nimeni favorizat, regulile sunt reguli indiferent de persoana care le incalca. cel putin asta am vazut eu pana acum. daca mai jucai si tu ceva cs pe servere asa, ai fi vazut ca asta e printre PUTINELE servere pe care regulile se respecta(atunci cand sunt admini prezenti). respect pentru staff-ul serverului si data viitoare cand vii cu o "reclamatie" vino cu dovezi concrete :naughty: . in rest, keep up the good work baieti #-yahoo
Locked