Mike tyson

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

Post Reply
aiurEah
Suspect de spam

Mike tyson

Post by aiurEah » 05 May 2010, 21:59

iliescu
Junior

Re: Mike tyson

Post by iliescu » 05 May 2010, 22:23

e tare omu. eu am vazut filmul documentar facut dupa viata lui. e tare omul si mai ales prin cate a trecut... bravo lui si respect ce sa zic. a avut si modele in viata http://www.youtube.com/watch?v=hHyXdyRXMsg
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 05 May 2010, 22:54

Urat daca respectati un om care a fost la puscarie .
iliescu
Junior

Post by iliescu » 06 May 2010, 23:22

LOL... nu stii niciodata unde te duce viata, omu din gresheli invata. nimeni nu e perfect si fara pacate sau fara "scheleti in debara". unii oameni nu stiu sa aprecieze unele lucruri sau alti oameni si/ sau nu inteleg alte lucruri. e doar o parere.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 07 May 2010, 01:28

Tipule, Mike Tison a fost la inchisoare pentru un fapt "banal" , a violat o fata .Plus ca a mai facut nu stiu cate ore de munca in folosul comunitatii pentru detinere de droguri . . . . . cum poti sa respecti un asemenea om?

Hai sa il respectam pe Mutu care isi "rupe nasul" ca se crede mare fotbalist.

Ai auzit vrodata de Muhammad Ali,Lennox Lewis,Evander Holyfield şi Vitali Klitschko pentru ei respect

Lennox Lewis : http://www.youtube.com/watch?v=uhikEG7Gsac
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 07 May 2010, 11:06

ce crezi ma ca astia nu s-au drogat? Muhammad Ali,Lennox Lewis,Evander Holyfield şi Vitali Klitschko, dar poate au facut-o mai tarziu #-runhils nu te-ai gandit la asta? #-yahoo

pe mutu il respect ca sportiv si pentru ca ne-a reprezentat in afara !! ca s-a drogat e problema lui!cand dadea gol dup gol si chiar golgeter in italia nu se mai droga!oricine tre' respectat cu urcusurile si suisurile pe care le are in viata ;)

de exemplu eu te respect si pe tine ca player si prieten(in cazul meu) cu toate ca nu ai facut nimic special :)
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 07 May 2010, 11:19

La caracterul lor de luptatori nu dau nici un motiv cum ca ar fi consuma droguri.Mutu sincer am lucrat la un hotel unde vine el cu selectionata Romaniei si dupa doua vorbe care mi le-a spus m-a lasat cu gura cascata m-am uitat la nasul lui sa vad daca a prizat ceva.Poti vorbi de Chivu ca este jucator de fotbal adevarat ca mai fumeaza si el o tigare din cand in cand este altceva dar nu bea nu se drogheaza , nu se da in spectacol , nu pierde noptile prin cluburi si a doua zis se duce la meci .
Post Reply