pt puka :)

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

r3x.
Junior

Re: pt puka :)

Post by r3x. » 18 Apr 2010, 21:42

nu am spus ca NU e nevoie de rr ! Am precizat doar ca nu trebuie sa sariti pe admini atata tot si ca aici dupa cum ai spus tu in primul post ca au trecut 2 runde si se juca nu se merita! Clar ca e nevoie de /restart :) dar na acuma adminul daca a considerat ca nu e nevoie in momentul acela trebuie sa ii respecti decizia :!:
Image
SabeR
Master of Spam

Re: pt puka :)

Post by SabeR » 18 Apr 2010, 22:02

Ne cerem scuze pentru neplacerile aparute!
In urma acestui post Puka o sa fie suspendat o saptamana pentru ca a reactionat asa, o sa ii fie acordat slot pana la expirarea sanctiunii. Suspendarea se aplica pentru perioada 19-25 Aprilie.

De asemenea vreau sa va transmit ca voi toti nu ati procedat corect...Avand in vedere ca era un admin nou nu trebuie sa ii sariti in cap si sa ii vorbiti asa! Daca eram eu in locul lui in momentul respectiv opream chat-ul de tot pana pastrati un limbaj civilizat si lasati jignirile/amenintarile/ironiile acasa. Daca unul din voi era mai stralucit putea sa ii spuna care este comanda respectiva (asta in cazul in care el nu o stie, desi ma indoiesc) nu sa i se sugereze sa caute pe google...

Sper ca acest post sa fie o invatatura de minte pentru toata lumea!
Va multumim.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Locked