change map at 5 minutes

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
-kdZ
Nou Venit

change map at 5 minutes

Post by -kdZ » 17 Apr 2010, 01:40

Buna dimineata ! Am si eu o nelamurire : acum vreo 10-15 minute maxim eram pe harta awp_circular harta care a intrat dupa snow ; se juca de aproximativ 10-15 minute pe circular cand intra adminul invizibil ! Joaca 2 runde apoi schimba harta in awp_evo2 fara nici un vot nimic sau sa intrebe ceva ! Dupa nici 10 minute de jucat , aproximativ 7 minute schimba harta in fy_snow tot fara vot si fara sa intrebe pe nimeni ! I-am cerut o explicatie nu a raspuns ! Ce a insemnat asta ? ( nu numai ca a schimbat harta fara vot si intr-un timp foarte scurt , dar a bagat si snow care o jucasem tot timpul ei ! )

O masura ? :?:
invizibil
Junior

Re: change map at 5 minutes

Post by invizibil » 17 Apr 2010, 01:58

Intrasem de cand era fy_snow pe server si erau 5 v 5. S-a votat awp_circular si dupa 3-4 min deja ramasesem 2v2. Dupa cum ai spus si tu am schimbat cam dupa 10 minute harta in ideea ca o sa intrea alti jucatori redirectioanti cand o sa vada o harta mai cunoscuta si am bagat awp_evo2, dupa 3-4 runde am realizat ca nici aceasta harta nu este eficienta si am pus fy_snow.
Eram singurul admin pe server, decizia mi-a apartinut.
Tie nu ti-am raspuns din simplul motiv ca nu aveam chef de conflict, tu fiind vizibil iriatat. Ai facut foarte bine cu aceasta reclamatie evitand o refulare pe server care nu-ti aducea decat necazuri.
Numai bine, cheers!
Image
-kdZ
Nou Venit

Post by -kdZ » 17 Apr 2010, 12:55

Eu nu vreau sa provoc absolut nici o cearta cu nimeni pentru ca nu am nimic cu nimeni de aici !
Nu cred ca ai procedat foarte corect chiar daca erai singurul admin pe server ! Macar intrebi vreti altceva ? Schimbam ?
Daca eram 4-5 playeri pe awp_circular ce avea ? Sau pe evo ? Nu stiu a fost un moment nu foarte clar in capul tau si ai vrut sa incerci ceva dar nu prea bine !
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 17 Apr 2010, 13:12

Nu mai schimbati hartile aiurea dupa bunul plac decat in urma unui vot, cu toate ca intentiile voastre sunt bune si faceti lucrul respectiv pentru a umple serverul.Aveti obligatia de a da la vot, cand doriti schimbarea unei harti sau cand este necesar.Evitati sa schimbati o anumita harta doar pentru ca nu va place voua.Spun lucrul asta pentru ca majoritatea adminilor asa fac.Mare atentie pe viitor, caci vor intervenii sanctiuni asupra celor care nu respecta acest lucru.
Image
puka
Incepator

Post by puka » 17 Apr 2010, 20:43

Sunt de acord cu sica si in acelasi timp vreau sa ii spun lui kdz ca din aceasta reclamatie toti am inteles un lucru :!: (nu te bucura kdz)
-kdZ
Nou Venit

Post by -kdZ » 18 Apr 2010, 15:08

Acea paranteza chiar nu trebuia facuta ! E bine ca ai constientizat ca , cu totii invatam !
Post Reply