DE CE KICK?

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Post Reply
d@r!
Nou Venit

DE CE KICK?

Post by d@r! » 15 Apr 2010, 00:00

DE CE ADMINII IMPUN JUCATORILOR SA AIBE NICK-UL DE MINIM 4 CARACTERE DAR LA ANUMITI JUCATORI NU? SI NU INTELEG DE CE IMI IAU KICK CU REASON REGULILE S-AU SCHIMBAT, DAR DE FAPT INCA NU-S SCHIMBATE
vim
Mini tehnicus

Re: DE CE KICK?

Post by vim » 15 Apr 2010, 00:22

d@r! wrote:DE CE ADMINII IMPUN JUCATORILOR SA AIBE NICK-UL DE MINIM 4 CARACTERE DAR LA ANUMITI JUCATORI NU?
Reguli Generale -> alineatul 10

Code: Select all

Este interzisa folosirea unui user name mai mic de 3 caractere => admin_nick "user name" minim3caractere, in caz ca-si schimba nick-ul la loc fara sa doresca sa inteleaga -> ban 10 minute (reason: minim 3 caractere la username)
d@r! wrote:SI NU INTELEG DE CE IMI IAU KICK CU REASON REGULILE S-AU SCHIMBAT, DAR DE FAPT INCA NU-S SCHIMBATE
Pentru ca regulile chiar s-au schimbat, iar tu erai prea insistent. Desi nu erai bagat in seama de nici un admin dintre cei 4 - 5 care erau online, tu tot continuai sa trimiti mesaje.

Cand nu esti bagat in seama, inseamna ca este cazul sa te opresti. Este regula de bun simt.

P.S Data viitoare cand iti mai gasesc un post intreg scris cu majuscule, il sterg fara sa te mai atentionez.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Post Reply