Hai sa mai radem putin:))

Discutaţi cu membrii comunitaţii despre orice subiect, în limitele decenţei.

Moderator: Moderators

luc14n
Master of Spam

Re: Hai sa mai radem putin:))

Post by luc14n » 19 Apr 2010, 17:58

Nu rad...... credema ca stiu ce tara de **** avem, am trecut prin multe ca sa nu vad
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 21 Apr 2010, 23:42

S-a nascut sa danseze..cel mai strange maieu:)), sobolan maltratat
http://www.220.ro/funny/Fii-Atent-Ce-St ... 1T3juwKDn/
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 22 Apr 2010, 12:10

Ahaha :))) Ce raton de om :lol: :lol:
EvoSys Addicted
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 22 Apr 2010, 21:48

r3x.
Junior

Post by r3x. » 22 Apr 2010, 22:04

Lol frate cum sa ii dai asa :| Mi-ar fi mila sa dau intr-o femeie in halul ala #-cowboy
Image
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 24 Apr 2010, 16:32

La nervii aia .. cum sa nui dai mai ales daca te-a inselat sau si-a batut joc de tine cat despre asa zisul raperr sa mai manance ceva ca ii se lipeste burta de spate :))
S.P.I.R 4 ever
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 24 Apr 2010, 17:25

Parca ma vad pe mine cand ii caram unei foste(curva) :))
Dracu m-a pus sa cotrobai prin arhiva ei? :))
Dupa care am sunat-o pe soacra-mea sa-i umplu frigideru :evil:
Nu! Nu sunt gelos,gestul m-a deranjat si am hotarat sa respect traditia romaneasca.
Am mai stat o luna cu ea, timp in care doar ma prefaceam ca o lovesc si se baga sub masa.
Culmea dupa bataia pe care i-am tras-o,avea chef de sex.De aici am tras concluzia ca prostituatele se excita tare si trebuie altoite bine inainte de sex.Tot de aici am tras concluzia ca daca se intoarce acasa, o face pentru ca ii lipseste aventura sau adrenalina data de faptul ca are interzis la inselat si stie ce pateste daca inseala un barbat care respecta traditia romaneasca. :)) Asta iti da de gandit si vei verifica iar arhiva(iarasi palme date din fundul gradinii,upercuturi la ficat...)
Stiu,stiu femeile nu trebuie atinse nici cu o floare,in schimb infidelele care se ascund dupa motive precum "nu mai comunicam destul/sexul merge,dar atat../cred ca ma inseala,ia sa-l insel si eu",trebuie pedepsite.(prerea mea)Eu chiar vreau sa fac un regulament de ordine interioara si sa stabilesc numarul de palmoage/pumni/picioare/low kick..pentru fiecare situatie in functie de gravitatea infractiunii savarsite de inculpata.
Foarte educativ filmuletul si vreau sa il arat viitoarei mele neveste in ziua nuntii,de preferat sa fie si soacra de fata ca sa stie ce patesc amandoua ... 8)
Daca are norocul sa aiba si creier si sa o duca mintea ca asa ceva nu se face, atunci va avea parte de o viata ca in filme si nu va cunoaste niciodata traditia romaneasca. :))

Sa nu incercati asa ceva acasa...we test it so you don't have to do it ! :twisted:
Morala:nu va bagati nasul in arhiva prietenei.
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 24 Apr 2010, 17:30

@rhaoul nu era mai simplu sa o parasesti ?

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
aiurEah
Suspect de spam

Post by aiurEah » 24 Apr 2010, 18:14

eu nus cum duce aia atat:)))..
ai dreptate rhaoul;) asa trb facut, daca o lasi te ia peste picior si nu ii bn si se ajunge unde se ajunge....

vim eu zic ca daca ai iubito mult, i-ai oferit tot ce avea nevoie, ai avut incredere in ea, si ea isi face de cap... ehe atunci si-o cauta singura:)
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 24 Apr 2010, 18:21

aiurEah wrote:vim eu zic ca daca ai iubito mult, i-ai oferit tot ce avea nevoie, ai avut incredere in ea, si ea isi face de cap... ehe atunci si-o cauta singura:)
Daca se duce la altu, asta nu inseamna ca este bagaboanta. Exista si posibilitatea sa caute la altu ce nu ai putut tu sa ii oferi. Variantele sunt multiple, dar bataia nu mi sa parut niciodata o solutie.

Daca dai in ea te simti mai macho ? Crezi ca daca ii dai 1 palma, 2 sau 9 o sa ii para rau ca te`a inselat si se va intoarce in 4 labe la tine ? Sa fim seriosi, nu vei reusi decat sa agravezi situatia. Daca sa ajuns la a-ti insela partenerul/partenera, inseamna ca ceva nu merge sau ca ai gasit la celalalt/cealalta ce nu are actualul/actuala. Din acest punct sunt doar doua iesiri:

1. Despartirea
2. Incercarea de comunicare si rezolvare a divergentelor.

Cel putin asa vad eu lucrurile. Fiecare procedeaza cum il ajuta mintea/muschii

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
puka
Incepator

Post by puka » 24 Apr 2010, 19:25

Parca topicul se numea "hai sa radem putin:))" ,dar dupa videoul cu bataia mie nu imi mai vine sa rad!
Sunt de acord cu vim,dar ea trebuie sa iti spuna cand nu mai vrea sa fie cu tine nu sa te insele ca o curva!
Daca as descoperi ca are antecedente si a lasat multi baieti cu buzunarele goale m-as simti onorat sa ii ofer o moarte usoara #-crazy
mibo
DDC

Post by mibo » 25 Apr 2010, 14:10

Se meritau unul pe altul. Ala, un "caveman" care nu este dotat intelectual astfel incat sa-si poata domina maimuta, iar singurul gest ramas din Cretacic este salbaticia, pe care o foloseste crezand ca astfel femela lui nu o sa si-o mai traga cu alt mascul alfa. Ea, o femeie cu conceptii din evul mediu in care domina patriarhatul, careia ii place sa fie "mangaiata cu viteza", si care sta ca trogloditul sa isi manifeste masculinitatea prin singura forma pe care o cunoaste de la ta-su - un alcoolic care venea beat-turta si-i modifica ma-sii caroseria. Ceea ce vad in filmulet nu ma mai revolta, desi asta ar fi sentimentul instinctiv, ci ma dezgusta, petru ca vad in vremea noastra un "cuplu" din antichitate, doar ca folosesc telefoane si vopsea de par.In rest...nimic schimbat in atitudine.
Multumesc lui dumnezeu ca sunt ateu!
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 27 Apr 2010, 17:53

Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 27 Apr 2010, 18:18

Da , da tot ce e funny ramane funny
http://www.youtube.com/watch?v=TdErSyvSCV4

Si cum ne descurcam baieti cu asta???
[youtube]NuHGjr8H9kk&NR[/youtube]

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 27 Apr 2010, 18:39

:))=)))
De la primu video la ultima faza a fost cea mai penala, cea cu cocosu!:)))
Image
Post Reply