reclamatie

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

vim
Mini tehnicus

Re: reclamatie

Post by vim » 02 Apr 2010, 19:04

1_BUN wrote:ca eu iam cerut sa mi-l scoata daca esti tare curios nu cred ca meritam admin din cauza ca am reclamat alt admin
Poftim ?!?

Mai mediteaza putin si reformuleaza.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 02 Apr 2010, 19:18

tu mi-ai oferit admin pe x perioada ,iar eu dupa x timp am zis sa mi-l scoti .pt nerespectarea regulamentului tau asa ziceai.
in fine dar tot nu am inteles motivu pe care mi-ai scos adminu ....pune pe forum ceva dovezi ca am gresit sau ceva de genu daca ai ...eu cand am facut reclamatie la Gmrr am postat ,acum astept si eu din partea ta sa postezi ceva cu ce am gresit eu ca asa ai spus tot pe forum ..!!!(oricum nu vreau admin ,dar care sunt sa nu abuzeze ca ei is mari si tari atat.)
bafta
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 02 Apr 2010, 19:26

1_BUN wrote:eu cand am facut reclamatie la Gmrr am postat ,acum astept si eu din partea ta sa postezi ceva cu ce am gresit eu
Am postat. Cauta mai bine.
1_BUN wrote:tu mi-ai oferit admin pe x perioada ,iar eu dupa x timp am zis sa mi-l scoti .pt nerespectarea regulamentului tau asa ziceai.
Mai ai dreptul la o incercare.

I retired from here
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 02 Apr 2010, 20:10

nu am gasit nimik postat,am vazut ultimu tau reply in reclamati @gmrr dar nu vad nimik din ce am gresit eu ,ai pus doar ceva articole din regulament atat.
bafta
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 02 Apr 2010, 20:30

vim wrote:
1_BUN wrote:
1_BUN wrote:tu mi-ai oferit admin pe x perioada ,iar eu dupa x timp am zis sa mi-l scoti .pt nerespectarea regulamentului tau asa ziceai.
Mai ai dreptul la o incercare.
Eviti raspunsul.

I retired from here
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 03 Apr 2010, 10:50

1_BUN sincer iti spun si te rog sa nu mi-o iei in nume de rau,ai nevoie urgenta de un ajutor specializat care sa te indrume spre anumite tratamente/terapii impotriva minciunii.Nu e vina ta ca esti asa,tu esti un caz mai special care are nevoie de toata atentia si compasiunea celor din jur.
Am inteles ca ai o varsta destul de inaintata,totusi imi pun speranta ca inca se mai poate face ceva pentru tine.
Tu minti fara un motiv anume(sau motive logice doar pentru tine) si continui chiar si atunci cand ti se demonstreaza ca realitatea ta, nu corespunde cu adevarul.
Ai mare nevoie de cineva care sa te confrunte cu realitatea si cred eu ca Vim te poate ajuta in aceasta privinta,cu toate ca terapia lui nu a dat roade din prima.
Prima ta reactie va fi sa ma contrazici agresiv(tot prin minciuni) ca nu am dreptate .E o reactie normala a celor care sufera de aceasta boala si nu va face decat sa confirme cele spuse de mine.
Deschide bine ochii si incearca sa realizezi ca nu mai esti copil.
Paste fericit ! #-beer

Mentionez ca m-am inspirat intr-o mica masura din literatura de specialitate.
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 03 Apr 2010, 16:22

cred ca tie iti trebe vreo 2 , 3 perechi de ochelati cu dioptri maxime sai apoi mai discutam ...citeste mai bine ce am postat eu apoi mai discutam ,,,,si eu nu am facut pe nimeni mincinos si nu cred ca am jighnit pe cineva cum faci tu ar trebuii sa iti vezi de lungu nasului intai ,cred ca tu trebe sa te tratezi mai intai si apoi reluam discutia
paste fericit.
ddorinc
DDC

Post by ddorinc » 04 Apr 2010, 19:08

1_bun, te sfatuiesc sa nu mai postezi. cu cat postezi mai mult, cu atat iti arati adevarata "valoare" :))
Icestriker
Incepator

Post by Icestriker » 04 Apr 2010, 23:34

rhaoul wrote: Prima ta reactie va fi sa ma contrazici agresiv(tot prin minciuni) ca nu am dreptate .
dupa care reactia lui 1_bun se vede...mai e ceva de zis?:)) Felicitari rhaoul din partea mea! :)
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 05 Apr 2010, 14:02

In acest topic deja s-a degenerat.
Consider ca este mai bine sa il inchid.

==========
La cererea lui Lucian am deschis din nou acest topic.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 05 Apr 2010, 14:50

(sica) wrote:@ luc14n observ ca tie nu iti mai convine absolut nimic ce se intampla pe acest server, si scopul tau este sa te scapi de unii admini pe care nu ii ai la suflet, drept urmare de multe ori vi cu reclamatii chiar penibile pe care sincer nu le inteleg.Eu ce observ din reclamatiile tale este faptul ca toti adminii nu isi fac treaba, si doar tu ca jucator respecti un regulament si esti ok din toate punctele de vedere.La ce vechime ai pe server , si la cate ore ai jucate , tu trebuia sa fi god.De ce nu esti?Gandeste-te tu singur la raspunsul acestei intrebari, si nu e nevoie sa mi-l zici mie, doar sa te gandesti tu.Crezi ca daca emani atata ura si astepti doar sanctiuni asupra adminilor vei fi mai bun la cs sau vei iesii tu mai bine, sau vrei sa arati ca esti tupeist si faci reclamatii?Gresit.Am sa iti aduc aminte ca acei admini care zici tu ca nu fac treaba au ajutat serverul asta in comparatie cu tine de zeci de ori.
Legat de aceasta reclamatie, baietii cred ca sunt in stare sa hotarasca daca ramane o anumita harta , sau se da la vot o alta.Sunt mai multe criterii pentru care un admin hotaraste ca este nevoie a fi schimbata o anumita harta(fie cand aceasta se schimba serverul se goleste, fie harta nu suporta 22 de jucatori , sau altele).Ce au gresit aici adminii nostrii a fost ca nu au dat gag daca acel "saracule" ti-a fost adresat tie, dar si aici se poate ca ei sa fi considerat ca nu a fost o jignire adresata tie.
Sa sti ca niciodata nu vei putea convietuii nicaieri daca nu exista cooperare si daca nu incerci sa iti schimbi putin atitudinea.Eu nu inteleg de ce tu de 3 ani de zile joci tot aici daca se produc atatea nedreptati si nereguli...
@1_BUN accesul tau a fost o manevra facuta doar pentru a ti se demonstra ce inseamna sa adminezi cu adevarat, ca pe viitor daca doresti sa faci reclamatii nefondate sa te gandesti de 2 ori, si sa vi cu dovezi plauzibile.Pe serverul asta nu va tine nimeni cu forta, drept urmare si tu ai plecat pe alt server ca aici nu ti s-au facut mofturile.La voi adevaru spus in fata e jignire, voua va plac adminii sa va "sufle-n zeama", iar eu va zic sincer ca aici asa ceva nu se va intampla.
Sica draga ,in posturile mele am specificat ca admini nu isi fac in totalitate treaba.Iti mai aduci aminte acum ceva timp cand un prieten de-al meu Big_Joe a intrat pe servar codat si ti-am spus si la prins Kidzor?Si tu mi-ai zis sa incep sa invatz comenzile pentru admin ca pui o vorba buna?si eu te-am refuzat si ti-am spus ca nu imi place sa am admin?.... gandestete bine inainte sa te crezi mai destept decat mine si sa iti dai aere de vedeta.
Chiar ai dreptate cum pot sa am eu tupeul asta nesimtit incat sa le fac adminilor reclamatie wow(oare ce rost mai are acest Topic cu reclamti?).Ti se pare ca admini nu au gresit cu nimic , daca un jucator nou intra pe servar joaca o harta care are 5 minute de cand sa votat si apoi adminul o schimba iar .... ce parere crezi ca isi face?Daca tu crezi ca eu nu am ajutat servaru eu am sa ma retrag dupa el sincer.

P.S cei care nu aveti nici o treaba cu acest subiect nu mai comentati aiurea si nu mai deraiati de la subiect .
Multumesc lu Saber pentru dreptul la replica
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 05 Apr 2010, 16:44

Pe viitor va rog sa nu se mai faca reclamatii referitor la faptul ca un admin schimba o harta. Fiecare stie ce face si se consulta si cu ceilalti colegi pt ca daca face o modificare este atentionat ulterior.

Legat de faptul ca acel jucator nu a primit gag tin sa cred ca cei 2 colegi nu erau atenti si nu a fost ceva intentionat.

De acum va rog sa atentionati persoanele din staff prin comanda say_team @ de problemele sau insultele aparute ca sa evitam o cearta pe server.

Fiecare are dreptul sa faca reclamatii, pt acest lucru este si acesta sectiune dar nu cred ca este cazul sa va certati din toate prostiile.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
-kdZ
Nou Venit

Post by -kdZ » 08 Apr 2010, 10:15

Luciane stiu ca nu ma halesti de cand eram admin inainte sa ma retrag ! Nu inteleg de ce trebuia eu sa i-au acel gag pentru " al drq " nu inteleg ? E o jignire ? E o insulta cumva ? Provine de la expresia " esti dat dracu " ! Oameni buni reveniti-va ca deja delirati ! Acum daca o sa te fac urat pe server o sa ceri sa mi se dea gag ? Suntem oameni avem un limbaj bineinteles nu trebuie sa fie obscen in public dar l-a ce am zis F*** OFF ! :shock:

Stiu ca ai postat nu ca sa te iei de mine ci de adminul care zici tu " nu si-a facut treaba " , dar daca ajungem sa dam gag pentru " al drq " eu zic ca e prea de tot !

Multumesc !
hG.KID
Suspect de spam

Post by hG.KID » 08 Apr 2010, 10:54

Luciane, din cate am vazut eu daca aceea insulta, "saracule".., sincer pe majoritatea playerilor de pe evosys nu cred ca pun la suflet insulte de genul asta, parerea mea..nu trebuiai sa faci post trebuiai sa dai mesaj cu say_team @ mesaj si sa scrii insulta facuta de playerul x la adresa ta.
Si admini nu pot fi mereu atenti la ce se scrie pe chat, sigur este consola, dar cateodata chat`ul se duce cu viteza luminii.
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 08 Apr 2010, 12:07

Da Kidzor ai dreptate nu te halesc si nu te-am halit niciodata si m-am bucurat cand am vazut ca nu mai ai admin.Nu ti se pare nici o deosebire intre urat si al dreacu?
hG.KID eu nu sunt majoritatea jucatorilor de pe evosys(nu permit adresari jignitoare la adresa mea pentru ca nu au avem nimic in comun) si e logic ca un admin nu a vazut nimic deoarce chatul era ca Mirc(eu spunandu-le de nenumarate ori sa ii calmeze dar dupa cum vezi in pozele care le-am facut nu a fost un raspuns favorabil mie).
Locked