reclamatie

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

luc14n
Master of Spam

reclamatie

Post by luc14n » 02 Apr 2010, 00:34

Deschid aceasta reclamatie pentru admini care nu isi fac munca in totalitate.
Am intrat pe servar si era pe chat sa zicem o conferinta intre mai multe grupuri unii vorbeau ce fac de paste unu se ruga de o duduie sa ii de idul era ceva de genul mirc sau mesenger.Am dat mesaj cu say_team @ "admini va rog frumos sa faceti ceva ca aici nu e mirc" domnul Kraven mi-a raspuns https://static.evosys.ro/camo/api/33589b166d9bd76d98842f772b3d518b74825f7a/687474703a2f2f696d673138312e696d616765736861636b2e75732f696d673138312f323138332f33363833343530342e706e67 am continuat jucat l-am luat pe Motan si acesta ma insultat facandu-ma "saracule" -kdZ continuand "ahh al dreacu "https://static.evosys.ro/camo/api/8e7be56dc9849547bf3ff4c8f2c06b635a5d2f50/687474703a2f2f696d6733312e696d616765736861636b2e75732f696d6733312f363138392f3233313233682e706e67.Admini ce fac,ar trebui un gag ceva?nimic.https://static.evosys.ro/camo/api/7ca1354fbb8fcaa0c7be9528586273ffe9d065d0/687474703a2f2f696d673430312e696d616765736861636b2e75732f696d673430312f393631362f313233313233772e706e67 (sumy a intrat dupa povestea aceasta).

P.S intrasem cu ceva timp in urma vro 40 de minute se daduse la vot si a picat italy am jucat vro 5 minute din ea si domnul Kraven da la vot inferno ca strigau 2 jucatori ca nu le place harta.Parca acum ceva timp cand am facut o reclamatie ati strigat la mine ca lumea trebuie sa invete sa joace nu numai inferno ,dust,nuke plus ca sa jucat foarte bine 22 de jucatori pe wastwoodazi(se pare ca admini nu gandit cum a gandit acum ceva timp cand am luat ban pentru ca am comentat la gmrr ca de ce a schimbat wastwood).

Astept pareri,morala,tipete etc.
KraveN
Happy Camper

Re: reclamatie

Post by KraveN » 02 Apr 2010, 02:21

Printre jucatorii care au dorit schimbarea harti s-au numarat si admini!stim cu toti ca din "n" motive playerii nu agreeaza f mutl Italy!de multe ori a ramas de multe ori cand am vazut ca incepe lumea sa iasa am schimbat!
Sper ca nu te-am deranjat domnu lucian.eu incerc sa-mi fac datoria omeneste!
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 02 Apr 2010, 02:37

Nu imi pasa cine a spus sa schimbe harta eu vreau sa joc si alte harti inafara de inferno si dust(ca poate eu am jucat o grama de ore si vine unu care dabea sa trezit si nu ii place lui harta aceea).Te-ai gandit ca poate harta aia am jucat-o de N sute de ori azi ?Cand ai dat la schimbat nu numai eu ti-am spus ca a mai fost inferno(un owner se poate uita ce sa vorbit).
P3ach
Retired - CS Staff Leaders

Post by P3ach » 02 Apr 2010, 10:07

Prietene fara suparare ,dar daca mai scapa unul fara gag nu e ca nu vrem, dar chiar cateodata mai scapa. Deci reclamatia ta este pt.... sau reclami ce? Kraven a zis in 2 randuri sa nu se mai utilizeze chatul in exces, dar nu poti interzice jucatorilor in totalitate sa vb. Eu ca admin ce sa fac daca X doreste sa isi exprime dragostea fata de Y. Nu pot da gag ca vb cateodata si altceva decat legat de joc. Plus ca fraza cu ,,sumy a intrat dupa'', cumva ai cere sanctionarea mea si a lui kraven?
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 02 Apr 2010, 10:26

P3ach wrote:Prietene fara suparare ,dar daca mai scapa unul fara gag nu e ca nu vrem, dar chiar cateodata mai scapa. Deci reclamatia ta este pt.... sau reclami ce? Kraven a zis in 2 randuri sa nu se mai utilizeze chatul in exces, dar nu poti interzice jucatorilor in totalitate sa vb. Eu ca admin ce sa fac daca X doreste sa isi exprime dragostea fata de Y. Nu pot da gag ca vb cateodata si altceva decat legat de joc. Plus ca fraza cu ,,sumy a intrat dupa'', cumva ai cere sanctionarea mea si a lui kraven?
Prieteni nu suntem nu ma cunosti nu te cunosc.De ce sunteti pusi admini?Nu cer sanctionarea ta sau a lu Kravan ci doar vreau sa fiti atenti ca nu aveti admin degeaba vreau sa va faceti treaba (va atrag atentia) si nu cred ca din toti admini nu ati vazut nici unu cand persoanele respective m-au insultat.
Cred ca am fost destul de explicit in primul post despre ce este reclamatia .....daca tu nu o intelegi este tragic.
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 02 Apr 2010, 10:33

luc14n wrote:Nu imi pasa cine a spus sa schimbe harta eu vreau sa joc si alte harti inafara de inferno si dust(ca poate eu am jucat o grama de ore si vine unu care dabea sa trezit si nu ii place lui harta aceea).Te-ai gandit ca poate harta aia am jucat-o de N sute de ori azi ?Cand ai dat la schimbat nu numai eu ti-am spus ca a mai fost inferno(un owner se poate uita ce sa vorbit).

Cum adica nu iti pasa?Adica toata lumea tre' sa stea la dispozitia ta daca iti place tie sa nu?asta e deja un moft!Consider decizia pe care am luat-o atunci una corecta si gata :!: Nu este doar luc14n pe server mai sunt si altii si indiferent de cat timp joaca acestia au si ei dreptul sa-si exprime parerea!inca un argument :naughty: am folosit comanda recentmaps si inferno nu aparea acolo :!: Asa ca daca te-ai plictisit pe server(ca nu e harta care iti place tie) nu veni pe forum sa faci reclamatii nefondate!

Multumesc!
P3ach

Post by P3ach » 02 Apr 2010, 10:48

Prietene era un apelativ exact pentru faptul ca nu ne stim. Doream sa iti zic asa ca ne stim doar de pe server si consideram ok sa te numesc asa. despre ce insulte vb? saracule si ahh al drq? Si modul de a schimba hartile a fost ok.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 02 Apr 2010, 10:54

KraveN wrote:
Cum adica nu iti pasa?Adica toata lumea tre' sa stea la dispozitia ta daca iti place tie sa nu?asta e deja un moft!Consider decizia pe care am luat-o atunci una corecta si gata :!: Nu este doar luc14n pe server mai sunt si altii si indiferent de cat timp joaca acestia au si ei dreptul sa-si exprime parerea!inca un argument :naughty: am folosit comanda recentmaps si inferno nu aparea acolo :!: Asa ca daca te-ai plictisit pe server(ca nu e harta care iti place tie) nu veni pe forum sa faci reclamatii nefondate!

Multumesc!
Adica daca eu vin pe servar asa aiurea si nu imi place se schimba harta?de cand pana cand se intampla asa ceva?eu zic ca RECLAMATIA mea este destul de fondata.

-- Fri Apr 02, 2010 9:54 am --
luc14n wrote:
KraveN wrote:

Multumesc!
Adica daca eu vin pe servar asa aiurea si nu imi place se schimba harta?de cand pana cand se intampla asa ceva?eu zic ca RECLAMATIA mea este destul de fondata.
P3ach wrote:Prietene era un apelativ exact pentru faptul ca nu ne stim. Doream sa iti zic asa ca ne stim doar de pe server si consideram ok sa te numesc asa. despre ce insulte vb? saracule si ahh al drq? Si modul de a schimba hartile a fost ok.
Cum ti se pare ok ca dupa putin timp dupa ce sa votat harta sa se schimbe iar ...... nu cred ca am ajuns din baza de la conter in baza la terro.
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 02 Apr 2010, 11:05

Dupa mine TOPIC CLOSED...Ne vedem pe server!
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 02 Apr 2010, 11:13

Dupa mine astept un owner sau god sa imi spuna parerea lui daca se aplica vro sanctiune sau nu ca sa stiu cum o sa joc de acum incolo pe server.

Motivele sanctionari :1. Ati schimbat harta dupa primele minute de joc(nu cred ca a iesit nici o persoana).
2.Ati lasat nepedepsit doua persoane care mi-au vorbit urat.

Asa cum mie mi se da ban pt orice prostie ca sunt jucator vechii asa puteti avea grija si voi de jucatorii vechii care joaca zilnic si stau , asteapta sa intre cateva persoane pe servar doar pentru a fi mai multi.

Dreptul la aceasta reclamatie nu mi-o poate lua nimeni.
P3ach

Post by P3ach » 02 Apr 2010, 12:41

Dreptul tau la reclamatie este dreptul tau. Corect. Mai sus ziceai ca nu vrei sanctiune, acuma doresti sa fim sanctionati ca un player a zis catre tine sarcule si al 2-lea a zis ahh al drq, care oricum nu cred ca vb cu tine. Pe tine altceva te doare de fapt. Asta tu stii. Desigur lasam la latitudinea cuiva mai mare sa decida in aceasta situatie.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 02 Apr 2010, 13:06

P3ach wrote:Dreptul tau la reclamatie este dreptul tau. Corect. Mai sus ziceai ca nu vrei sanctiune, acuma doresti sa fim sanctionati ca un player a zis catre tine sarcule si al 2-lea a zis ahh al drq, care oricum nu cred ca vb cu tine. Pe tine altceva te doare de fapt. Asta tu stii. Desigur lasam la latitudinea cuiva mai mare sa decida in aceasta situatie.
Daca am vazut ca unii nu recunosc ca au gresit si o tin pe a lor m-am gandit ca poate le-ar prinde bine o sanctiune.Daca tot sti tu atat de bine ca nu vorbesc de mine de ce nu iai sanctionat in momentul acela sau erai prea ocupat cu jocul?
De durut nu ma dor decat picioarele si putin spatele ca am febra musculara.
1_BUN
Incepator

Re: lucian

Post by 1_BUN » 02 Apr 2010, 13:21

luciane stai relax:D si mie mi sa scos adminu pentru ca imi faceam datoria ,nu pentru ca nu mi-o faceam.asa ca nu te stresa .!!!asa se vor duce toti pe alte severe.+ca cam toti admini jignesc playerii nu dau nume dar se vede ce ai postat tu..
bafta la toti .!!!
(sica)

Post by (sica) » 02 Apr 2010, 16:36

@ luc14n observ ca tie nu iti mai convine absolut nimic ce se intampla pe acest server, si scopul tau este sa te scapi de unii admini pe care nu ii ai la suflet, drept urmare de multe ori vi cu reclamatii chiar penibile pe care sincer nu le inteleg.Eu ce observ din reclamatiile tale este faptul ca toti adminii nu isi fac treaba, si doar tu ca jucator respecti un regulament si esti ok din toate punctele de vedere.La ce vechime ai pe server , si la cate ore ai jucate , tu trebuia sa fi god.De ce nu esti?Gandeste-te tu singur la raspunsul acestei intrebari, si nu e nevoie sa mi-l zici mie, doar sa te gandesti tu.Crezi ca daca emani atata ura si astepti doar sanctiuni asupra adminilor vei fi mai bun la cs sau vei iesii tu mai bine, sau vrei sa arati ca esti tupeist si faci reclamatii?Gresit.Am sa iti aduc aminte ca acei admini care zici tu ca nu fac treaba au ajutat serverul asta in comparatie cu tine de zeci de ori.
Legat de aceasta reclamatie, baietii cred ca sunt in stare sa hotarasca daca ramane o anumita harta , sau se da la vot o alta.Sunt mai multe criterii pentru care un admin hotaraste ca este nevoie a fi schimbata o anumita harta(fie cand aceasta se schimba serverul se goleste, fie harta nu suporta 22 de jucatori , sau altele).Ce au gresit aici adminii nostrii a fost ca nu au dat gag daca acel "saracule" ti-a fost adresat tie, dar si aici se poate ca ei sa fi considerat ca nu a fost o jignire adresata tie.
Sa sti ca niciodata nu vei putea convietuii nicaieri daca nu exista cooperare si daca nu incerci sa iti schimbi putin atitudinea.Eu nu inteleg de ce tu de 3 ani de zile joci tot aici daca se produc atatea nedreptati si nereguli...
@1_BUN accesul tau a fost o manevra facuta doar pentru a ti se demonstra ce inseamna sa adminezi cu adevarat, ca pe viitor daca doresti sa faci reclamatii nefondate sa te gandesti de 2 ori, si sa vi cu dovezi plauzibile.Pe serverul asta nu va tine nimeni cu forta, drept urmare si tu ai plecat pe alt server ca aici nu ti s-au facut mofturile.La voi adevaru spus in fata e jignire, voua va plac adminii sa va "sufle-n zeama", iar eu va zic sincer ca aici asa ceva nu se va intampla.
Image
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 02 Apr 2010, 18:36

1 deci nu am plecat pe alt server
2 nu am fafacut reclamatie fara dovada...doar ca tie iti trebe 2 perechi de ochelari asta e partea 2
3 eu nu astept sa mi se sufle in zeama flacau...
4 chiar cu lucian jucam pe server in seara cand mia scos vim adminu + ca eu iam cerut sa mi-l scoata daca esti tare curios nu cred ca meritam admin din cauza ca am reclamat alt admin ,imi pare rau ca am si acceptat,asta e toate trec
bafta .
Locked