pt Gmrr

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

vim
Mini tehnicus

Re: pt Gmrr

Post by vim » 29 Mar 2010, 02:00

@1_BUN te simti mai capabil ca adminii actuali ? Ai impresia ca este usor sa ti in mana 22 de insi ?
Imi poti trimite un PM cu un user si o parola si iti dau acces de helper 1 - 2 saptamani, sa vedem daca sti ce sa faci cu el.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 29 Mar 2010, 02:01

astea toate sau intamplat dupa ce i-ai dat ban....asa ca nu te mai scoate.
numai bine
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 29 Mar 2010, 02:46

Acest radustelistul2007 a fost verificat si de mine. Si am stat cam jumatate de ora ca sa iau pozele. :D
Avea nick-ul "fantomas". Si am stat ceva timp, l-am banat (omu este f f incet) si apoi am continuat discutia pe mess pana mi-a dat pozele. Asa ca aici gMrrr nu are nici o vina.
1_Bun daca ai alte reclamatii le pui si pe alea dar intr-un topic separat. Si fiecare treaba o discutam pana putem. Si vin-o cu dovezi, de exemplu poti veni cu printscreen-ui din consola/tabelul_cu_scorurile ( nu cu copy si paste). Si bine-nteles daca ai dreptate jos palaria si vom analiza situatia ca este in interesul serverului.
Dar daca se adevereste ca n-ai dreptate apoi cere-ti scuze, caci nu-i corect sa reactionezi asa:
1_BUN wrote:probabil e cum zici tu ..dar eu te-am vazut in demo si normal e sa te fi reclamat ca nu faceai nimik
ce sa zic ...oricum am vrut sa iti fac reclamatie pt atitudinile care le iei pe server dai ban aiurea si mai multe chesti ca si cum ai fi tu owner,eu zic sa o lasi mai moale ca o sa mai primesti reclamati fi sigur...!!!
bafta
Ceva gen:
Bine mah, am gresit dar nu conteaza ca te-am vazut eu alta data ca "nu stiu ce" ai facut. Si ai grija de acum in colo ca nu-i de joaca cu mine.
Daca procedam asa ne pierdem credibilitatea si nu putem fi sustinuti de nimeni, chit ca avem sau nu dreptate.

p.s.: 1_Bun chiar daca-l vezi in demo, nu-i normal sa-i faci reclamatie (cum zici tu) daca nu esti sigur. Dovada "mi s-a parut" nu poate fi sustinuta impotriva unui admin vechi si cu experienta pe care o are gMrrr, pe acest server.
p.p.s: aici nu-i messenger, construiti-va mai in detaliu comentariul, pe viitor, inainte de a da "submit"
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 29 Mar 2010, 13:43

1_BUN a primit Helper. Perioada de teste 29/Martie/2010 - 29/Aprilie/2010 .

I retired from here
bala
Incepator

Post by bala » 30 Mar 2010, 23:34

vim wrote:1_BUN a primit Helper. Perioada de teste 29/Martie/2010 - 29/Aprilie/2010 .

hahaha sa vezi ce curg reclamatiile acu'...doar-doar si-o mai lua vreunu' helper :)) :)) :))
apropo de reclamatii...chestia cu abuzatul de chat este deranjanta,cel putin ptr mine....mai rau este faptul ca sant situatii in care sant implicati si admini,tocmai acei palyeri care ar trebuii sa fie un exemplu de comportament pe server...cum poti impune o regula unor jucatori daca tu,ca admin, nu o respecti?
in incidentul de care vb era implicata o fata nickname GIRL si un grup de playeri printre care si un admin...ptr mai multe detalii il puteti intreba pe sectiunea privata pe Kraven... :wink:
si un mesaj ptr "armasarii" responsabili cu circul cu pricina: schimbati-va replicile si stilul de agatat daca vreti sa "mai schimbati sangele" ,ptr ca daca continuati cu replicile alea infantile o sa va saturati de ...palma ca Fram ursul polar de lant... :lol: :lol: :lol:
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 31 Mar 2010, 01:59

@1_BUN
  1. Daca nu poti sa verifici jucatorii din diferite motive, nu mai joci.
  2. Daca esti AFK, nu ramai logat cu adminul.
  3. Insultele se pedepsesc. (vezi sectiunea "General", punctul 1 din regulament)
  4. Regula ignorata: Reguli Generale, punctul 6.
  5. Regula ignorata: Reguli Generale, punctul 7.
  6. Regula ignorata: Reguli Generale, punctul 8.
  7. Glumele fie ele si mai deplasate, nu se pedepsesc cu gag.
  8. Reconnectul + respawn`ul in aceeasi runda se pedepseste. (vezi sectiunea "Sunt interzise si depsite ca atare", punctul 14 din regulament)
  9. Boostul prin textura se pedepseste (vezi sectiunea "Sunt interzise şi pedepsite ca atare", punctul 6)
Cand faci observatie cuiva ca nu procedeaza bine, se intelege ca tu esti foarte priceput in acel domeniu si prinzi totul din zbor. Iar atunci cand nu te pricepi sau nu sti pe unde sa scoti camasa, inventiile nu sunt o alternativa fiabila.
vim wrote:1_BUN a primit Helper. Perioada de teste 29/Martie/2010 - 29/Aprilie/2010 .
Si pe 31/Martie/2010 la pierdut.
bala wrote:hahaha sa vezi ce curg reclamatiile acu'...doar-doar si-o mai lua vreunu' helper
Reclamatiile nefondate venite pe forum si care nu sunt sustinute cu probe, se pedepsesc de acum incolo cu ban pe o perioada de 7 zile.

I retired from here
Locked