pt Gmrr

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

1_BUN
Incepator

pt Gmrr

Post by 1_BUN » 28 Mar 2010, 15:35

jucam aseara pe evosys si la un timp apare un tip bla...salut pe toti si il intreb pe bla daca e 1 q bala ca avea un scor foarte suspect n am facut nimik in timp ce alti jucatori il acuzau de coade si dealea...ma pun spec si stau pe el sa-l vad cum joaca ,imi dau seama ca are ceva (aim wall) i fac demo ,intre timp dumnu-l admin Gmrrr nu face nimik si contiuna sa joace iar noi ne punem spec toti si i lasam pe ei la joc ,apoi apare un alt admin si i da ban ,nu stiu cine e dar in fine .nu isi mai fac admini treaba cum trebe sau is yoo chior nus ce sa zic .am sa postez demo sa vedeti si voi .
bafta la toti.

http://fisierulmeu.ro/31DBUZ33QB2C/bla-dem.html
gMrrr
Happy Camper

Re: pt Gmrr

Post by gMrrr » 28 Mar 2010, 21:54

am vazut demo.
intrebare: unde sunt eu in toata povestea ta ?
nu eram pe server, nu am idee despre ce vorbesti, imi pare rau
hurry to meet death or you place will be taken
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 28 Mar 2010, 22:29

mai uita-te o data la demo ca tu apari pe server cu un scor de 9 cu 0 .
bafta
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 28 Mar 2010, 22:42

eram plecat de pe server de ceva vreme..daca gandesti iti dai seama ca nu sunt ca nu apar nici cum fac kill..nici cum mor
te rog sa iti dai seama ce zici inainte de a arunca chestii de genul asta in fata
uita-te atent. apr pe "tab" cu 9-0 dar fara "latency" ...
repet nu eram pe server !!!
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 28 Mar 2010, 23:19

probabil e cum zici tu ..dar eu te-am vazut in demo si normal e sa te fi reclamat ca nu faceai nimik
ce sa zic ...oricum am vrut sa iti fac reclamatie pt atitudinile care le iei pe server dai ban aiurea si mai multe chesti ca si cum ai fi tu owner,eu zic sa o lasi mai moale ca o sa mai primesti reclamati fi sigur...!!!
bafta
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 28 Mar 2010, 23:29

daca tot imi pocesti numele flacau "bunu" hai sa vorbim ca in curteea scolii
exemple te rog pt banurile date aiurea
si vezi-ti lungu nasului coleg ce te prezinti ca mare jucator ca deja incepi sa vorbesti fara rost

ai vrut sa imi faci reclamatie, foarte bine, ai facut....Nefondata insa !!!
Da-ti seama ce faci de acum incolo, nu arunca cu noroi in oameni cu care nu ai nimic in comun
lasam ambitiile si hai sa ne comportam ca barbati seriosi...unde nu te tine, lasa-te !
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 29 Mar 2010, 00:46

mai flacau azi ai dat ban aiure la un player ca nu ti-a dat pozele intr-un minut cum vroiai tu asa ca nu mai face figuri ca nu iti merge erau mai multi pe server care te-au si avertizat sa o lasi mai moale ....asa ca fati datoria de admin ...+ ca baiati te-a rugat frumos sa intri pe mess sa iti dea pozele tu iai dat ban ca tu esti mare si tare (tu de unde nu stii ca poate avea o problema de net sau ceva de genu ..!!!) oricum sa stii ca eu joc pe evosys cand tu nu aveai calculator...asa ca veziti de adminat ca is cu ochii pe tine ..
bafta
Funky
Junior

Post by Funky » 29 Mar 2010, 01:05

Dragule .. asa zis 1 bun .. daca spui k joci cs de cand Nenea Danutz nu avea pc .. de ce crezi ca a fost facuta sectiunea Ban/Unban pe acest forum ?
Uite iti explic eu .. daca de exemplu eu iti fac tie poze .. nu mi le trimiti din nu stiu ce problema .. eu sunt nevoit sa te banez !
Tu ca un baiat destept vii pe forum .. intri la sectiunea Ban/Unban si le postezi acolo ! Apoi poti face gura ca ti`am dat ban si nu stiu ce !
Cat despre banurile care zici tu ca se dau aiurea .. Iti garantez eu ca orice ban dat este dat pe drept ! Crezi ca noua ne face placere sa dam ban ? NU !
Atata timp cat o sa se injure,o sa se joace codat -> o sa se dea ban ! Deci tine minte Noi si numai noi Adminii de pe acest server Raspundem pentru banurile date !
Numai bine ! :evil:
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 29 Mar 2010, 01:21

Nu am tinut niciodata partea adminilor , Funky are dreptate fiecare admin daca da un ban aiurea este sanctionat , desi azi cand am intrat ma iritat faptul ca cheatul servarului era ceva de genul mirc.
1_BUN
Incepator

Re: pt funky

Post by 1_BUN » 29 Mar 2010, 01:38

auzi aci dumu playeru la chemat sa i dea pozele de 100 de ori era spectator si la banat am martori tot 100
numai bine
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 29 Mar 2010, 01:39

Detalii..am cerut id intr-un minut..e adevarat
Am stat ca un copil mic asteptand o acadea 15 de minute pe mess ( arhiva doveditoare pot prezenta) in speranta ca omul imi da pozele. Am dat ban, normal, si dupa aceea a intrat omul pe server si a inceput sa imi zica "gMrrr hai pe mess sa iti dau pozele"
Am luat pozele, omul a intrat pe server si a jucat linistitin continuare.
Daca tot esti deplasat in afirmatii, te rog sa intelegi ca nu dau doi banuti pe "ochii tai care sunt pe mine"
Apropo, sectiunea "unban" cred ca isi are rostul, chiar daca individul are probleme de net sau de orice alta natura.

Nu vreau sa comentez fraza legata de timpul care il avem de cand jucam counter-strike. Mi se pare absurd sa te bati cu pumnul in piept in fata unei persoane pe care nu o cunosti, nu mai zic nimic de anumite performante pe care le-am atins cu acest joc (esti departe rau de ce am jucat eu vreodata).
multumesc de "atentionare" dar te rog pe viitor sa iti vezi de treaba ta si sa nu te mai bagi ca musca in lapte aiurea
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 29 Mar 2010, 01:43

nu mai minti domnu admin ca dupa 2 min iai si dat ban la care dopp tea avertizat sa o lasi mai moale.
cat de performante...nus curios de tine.
bafta
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 29 Mar 2010, 01:44

iar vorbesti fara sa stii...
bafta tie, ca eu unul am aflat acu 1 saptamana de computer
1_BUN
Incepator

Post by 1_BUN » 29 Mar 2010, 01:46

eu vorbesc din fapte reale ,tu vb din imaginatia ta bogata :)
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 29 Mar 2010, 01:55

sincer refuz sa intru intr-o discutie prelungita cu tine
crezi ce vrei, atat timp cat tot stii ce se discuta pe admin_chat, se pare ca esti o persoana foarte importanta si am sa am grija sa nu te supar cumva pe viitor.
plecaciune, domnu bun si promit ca pe viitor am sa fiu mult mai promt in prostia mea si nu am sa mai raspund tututror aberatiilor de care poti tu sa dai dovada.

"daniel gutan (3/28/2010 4:41:35 PM): salut..pozele te rog

radustelistul2007 (3/28/2010 5:16:22 PM): acu le caut si ti le dau
radustelistul2007 (3/28/2010 5:17:53 PM): sper sa fie bune pozele
radustelistul2007 (3/28/2010 5:19:15 PM): is bune?

am primit pozele

daniel gutan (3/28/2010 5:19:41 PM): spor la joc
radustelistul2007 (3/28/2010 5:19:45 PM): ms"

nu sunt copil de 14 ani sa scriu ca un disperat, si te rog sa calculezi singur diferentele de ora (sa nu incepi sa zici ca nu am setat ora corect ca incep sa rad in hohote)
in caz ca te indoiesti de aceste chestii si ma acuzi ca as minti, arat arhiva completa pe mess (unui admin mai mare, care poate posta pe forum ulterior) ca sincer la rahatu asta de faza nu am ce sa ascund

nopate buna
Locked