un ban me !!! Pentru ca joc curat :*:*:*

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Locked
ProF
Nou Venit

un ban me !!! Pentru ca joc curat :*:*:*

Post by ProF » 25 Mar 2010, 23:25

#-yahoo cum e posibil ca adminul Kraven sa ma omoare de 5 ori prin perete cap ? trage la nimereala .. skill sau wal l ? am spus ca are wall si mi sa dat gag dupa care adminu imi zicea sa fac demo ... asta dupa ce imi da gag ? cum post sa vb cu el daca imi da gag si sa fac demo dupa ce opreste wall ? penibil .... dupa asta am iesit ... am intrat .. am iesit sa pap... pe urma cum am intrat bang poze pe mine ... de parca eram cautat de FBI imi zice sa ii dau pozele .... da draqutz ... ii zic unde le salveaza imi zice sa dau cu cautare dau si imi apar 2 poze ii le dau si imi zice ca nu sunt bune si imi da ban oke ... totul e ok .. dar .. din pozele astea merit ban ? ? ?? ? ? :lol: :lol: :evil:
Name ProF--SoLo id. baiatul_de_diamant .
http://img231.imageshack.us/img231/8291 ... 320000.png
http://img10.imageshack.us/img10/2127/d ... 20001t.png
http://img339.imageshack.us/img339/6646 ... 320002.png

:naughty: :naughty: :naughty: #-runhils
Moderator message:
Poll nou!

Te trimitem înapoi la grădiniţă ?
Da.
Da.
Da.

Semnat: băiatul de porţelan
Ciubey
Master of Spam

Re: un ban me !!! Pentru ca joc curat :*:*:*

Post by Ciubey » 25 Mar 2010, 23:35

Baiatule , nu stiu care a fost faza , da nu imi dau seama cum ai tupeul asta sa vi cu poze editate ?
iar in al 2 rand faci si un post cu poll care nu isi are rostu .

Bye BYe (parerea mea / poti sa fi conta nu te opreste nimeni )

OFFTOPIC:
Daca faci baita inainte sa rulezi cs-ul / asta nu inseamnca ca "esti curat in jok" ci doar in viata reala . Greu sa iti dai seama stiu
L.E. Am uitat ceva important

"Orice acuză la adresa unui alt jucător că foloseşte elemente ajutătoare (coduri, cheat-uri, etc), venită pe chat-ul public. => gag / la repetare kick"

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
mtF.Amin
Happy Camper

Post by mtF.Amin » 25 Mar 2010, 23:42

Nu te priveste pe tine motivul pentru care un admin iti va face poze. Decizia ne apartine in totalitate.

Primele 2 poze au prea multe elemente in comun (ora din stampile, mesajul din chat etc) ceea ce ma face sa cred ca sunt editate.
Mai ai si tupeu sa arunci cu praf in admini si sa-i acuzi de "abuz de putere".
Image
Image
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 25 Mar 2010, 23:54

Nu inteleg rostrul acelui poll...
Primele 2 poze sunt la fel asa ca o sa ramai cu ban. Daca nu ai ban permanent o sa iti dau eu.

Topic closed.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Locked