UNBAN Xp3*

Cereri unban / Propuneri ban.
Cererile de unban se fac în maxim 48 de ore de la primirea banului.

Moderator: Moderators

Post Reply
Xp3*
Incepator

UNBAN Xp3*

Post by Xp3* » 21 Mar 2010, 17:08

Acu 2-3 zile sa intamplat incidentul sa iau ban ... de la adminul gmr cu reasonul : impertinent :naughty:
Nu stiu exact ziua ... ora sau harta !!! nu dadusem mare importantza , neavand un limbaj vulgar nu credeam k se va intinde adminul chiar la atatea zerouri :):P

Nu am facut cererea de unban imediat dupa intamplare deoarece recunosc k am vb mai " rece " cu el dar totushi nu am vb vulgar cu el sa fiu pedepsit chiar asha .... nam zis nimic fiindca presupuneam ca mio dat ban pt vreo 2-3 ore ... mare scofala !! na fost sa fie asha ... nush pe cate zile/ sapt mia dat !!

:!: UNBAN PLZ .... :!:

:arrow: P.S. va multzumesc anticipat
Image
Image
gMrrr
Happy Camper

Re: UNBAN Xp3*

Post by gMrrr » 21 Mar 2010, 17:46

Mai intai sa iti dau un sfat baiete
Lasa impresiile de mare jucator ca nu te prind. Dupa ce tropi ca un robot juma de minut te ascunzi dupa o cutie si faci scandal ca te-am omorat (acelasi lucru timp de cateva runde, in 2 runde chiar aceeasi cutie). Oare cum de ? Ce nu crezi tu, ce nu intelegi tu, e doar problema ta. Te-am rugat sa lasi comentariile legate de jocul meu deoparte si replica ta a fost "galagia !". Nu cred ca ne permitem inca sa ne tragem de sireturi. Ti-am dat kick. Ai reintrat si uite, dau "paste" la o bucatica din replica ta

"DEAD* Xp3* : imi dai kick ?

z0sgMrrr : nu fi impertinent

*DEAD* Xp3* : de smecher ?

z0sgMrrr : la dsresa mea te rog

*DEAD* Xp3* : nu mai impresionat"

recunosc am gresit doar durata banului. am vrut sa te banez aproximativ o zi (500 minute) si am scris gresit 5000

pentru aceasta greseala de scriere imi cer scuze si iti scot banul
pentru atitudine de acest gen, te voi bana iar daca va fi cazul
lasa un ip te rog

Pe viitor, daca ti se pare ca ma folosesc de ceva chestii ajutatoare, te rog treci spectator si fa demo linistit, dar lasa-ma naibii sa imi vad de joc asa cum stiu eu si nu mai comenta fragurile mele sau stilul meu de a gandi o harta, indiferent cate cutii are
hurry to meet death or you place will be taken
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 21 Mar 2010, 18:31

gmr ganditorul!! #-turkey te prind eu pe harti si te alerg!!! hai unban si close mersi :P
sec
Xp3*
Incepator

Post by Xp3* » 21 Mar 2010, 18:41

IP : 79.119.74.180

in primul rand , da am greshit ....

in al 2lea rand nu ma mam legat de tine ... k mai facut 1 ,2 de trei ori nush .... ci am scris un "nu cred" fiindca nu a fost chiar ziua mea norocoasa !! shi ai sarit cu gura la me .... dupa care am zis "galagia" fiindca eram ofensat de ghinionul pe carel aveam ...

in al 3 lea rand nu imi amintesc sa te fi acuzat k ai detzine cva avataje ale jocului ... fiindca nu am facuto ...

in al4 lea rand cred k miam ispashit pedeapsa shi te rog yo sa nu mi te adresezi de sus la me .... si sami critici stilul de joc fiindca nu am chef de cearta !!! am greshit am fost pedepsit !!punct !!! END OF THE STORY !!!
Image
Image
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 21 Mar 2010, 18:46

deci "galagia" era pentru tine si ghinionul tau...foarte frumos
inca nu ti-ai ispasit pedeapsa..au mai ramas destule minute din cele 5000 (pentru incursiunea ta pe mess raman 5000..baiatule de la etajul 5)
o zi buna, nu mai scrie cu majuscule sa nu cred ca tipi la mine ...
Xp3*
Incepator

Post by Xp3* » 21 Mar 2010, 19:31

bine smechere ... thx for extra time :)) si pentru intzelegere ....

P.S stau la 4 :)))

-- Sun Mar 21, 2010 5:58 pm --

shi ce incursiune pe mess ?!!! nam vb noi 2 pe mess dak vrei sa vb ma gasesti al ro.bere@yahoo.com

-- Sun Mar 21, 2010 6:31 pm --

ash vrea shi opinia a altui admin dak se poate ...
Image
Image
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 21 Mar 2010, 20:05

Ce ciudat mii se pare nici o data adminii nu sunt vinovati totdeauna gasesc ei ceva sii iti intorc vorbele ei nu sunt vinovatii niciodata si nu ma refer la gmr asa la general
S.P.I.R 4 ever
Claya
Membru activ

Post by Claya » 21 Mar 2010, 20:22

Cu ce sa greseasca un admin ?
Nu... hai sa formulez altfel... De ce te-ar sanctiona un admin degeaba ?
Nu iese cu nimic in castig :? .
Earth rotation is created by penguins running in circles around the south pole.
Image
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 21 Mar 2010, 20:26

Ma abtin sa nu-ti arunc o replica taioasa Armani, desi ma mananca limba.
Ce explicatii mai vrei cand un om te roaga frumos sa incetezi sa-l acuzi sau sa-i bati apropouri. Il obosesti. In plus cand un player nou intra pe server si vede niste afirmatii de gen :
Pff!!!!!!! codat
Pfff nu se poate. Ala are ceva
Ia spune-mi logic care sunt primele impresii si idei care ii vin in minte. Ti le spun eu :
Ahh! iar am nimerit intr-o adunatura de codati.
De un strop are nevoie un jucator neexperimentat sa se dea batut crezand ca joaca cu codati pe server.
Asta e si marea diferenta intre serverul nostru si altele.

Acuma una pt Gmrrr al nostru. Consoleaza-i cu un ban de max 120 min. 5000 e mult ce-i drept. Chiar si un 10 min intr-un moment in care ai chef de joc te face sa-ti tragi fermoarul la plisc.
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 21 Mar 2010, 20:33

Voi incerca sa nu mai dau atentie chiar tuturor idioteniilor si da, ma voi limita la cateva minute in cazul in care va fi nevoie sa folosesc aceeasi comanda pentru aceleasi motive. :mrgreen:
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 21 Mar 2010, 20:50

Asa e cam e cam enervanta treaba sa te acuze unu cod cod si alte chesti..dar am observat ca in ultimpul timp multi care injura primesc gag de 2-3 ori pe o harta aia merita sanctionati cu un banuletz de relaxare :) sau 1 gag si cand a mai injurat la racoare cu el :))
S.P.I.R 4 ever
Xp3*
Incepator

Post by Xp3* » 22 Mar 2010, 00:22

Doppelwhipper nu lam acuzat pe gmr k ar detzine avatanje ale jocului si nus chiar un jucator nou pe evosys .... k doar am rezerved name (din cate stiu se primeste la 100 ore jucate ) .... nu asta e idea k is de azi sau de ieri pe srv ci k am luat o pedeapsa pe care probabil am meritato dar nu chiar de 5000 de min ...

astept sa mi se dea unban ... nu am sa fiu nesimtzitul care ishi schimba ipul si intra din nou !! si gmr nush cu cine ce ai vb pe mess da cu me sigur nai vb !!!

P.S. ms anticipat
Image
Image
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 22 Mar 2010, 00:43

Code: Select all

admin_unban 79.119.74.180
Image
Xp3*
Incepator