Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

mtF.Amin
Happy Camper

Re: Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Post by mtF.Amin » 30 Mar 2010, 22:29

T[W]O - fdp 24 - 6 ( 11 - 4 / 16 - 5 )

Felicitari ambelor echipe.
Image
Image
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 31 Mar 2010, 20:26

gg

-- 31 Mar 2010, 19:26 --

Semi-finalele:

zeX vs fdp
eG vs TwO
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 31 Mar 2010, 21:29

bun... ai postat cine cu cine joaca, dar hartile?pe ce harta jucam?
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 01 Apr 2010, 12:32

Harta va fi de_train
invizibil
Junior

Post by invizibil » 01 Apr 2010, 12:37

Cine a stabilit asta hades?
Image
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 01 Apr 2010, 12:43

Hades a stabilit doar el organizeaza
AdEroN
Nou Venit

Post by AdEroN » 01 Apr 2010, 13:25

ar trebuii sa faceti o conferinta cu toti cL si sa sa voteze ce harti sa se joace #-yahoo
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 02 Apr 2010, 00:39

Imi cer scuze fata de persoanele care nu merita acest lucru , dar din aceasta clipa m-am retras dupa server si din acest concurs , mi-a parut bine sa joc alaturi de voi atat pe servar cat si in acest concurs.
Charlie , a reusit in nenumerate ori sa ma scoata din sarite cu gag peste gag si kick-uri , il las pe el sa joace linistit , fara sa-l deranjez cu prezenta mea.
Spor la cat mai multe kill-uri si cel mai bun sa castige acest concurs.
Rog a mi se respecta decizia.
Sarbatori fericite!
Image
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 02 Apr 2010, 10:43

O sa ti se respecte, dar gandeste-te ca tu nu joci pentru acea persoana aici.Nu esti obligat sa bagi in seama, sau cand te simti nedreptatit poti sa faci reclamatie.Mi se pare deplasat sa renunti pentru cineva anume, si eu am avut ganduri deastea dar nu stiu.
PS: Pai acuma cand ne-am imprietenit si noi tu te duci? 8)
Image
KraveN
Happy Camper

Post by KraveN » 02 Apr 2010, 11:03

M1noS wrote:Imi cer scuze fata de persoanele care nu merita acest lucru , dar din aceasta clipa m-am retras dupa server si din acest concurs , mi-a parut bine sa joc alaturi de voi atat pe servar cat si in acest concurs.
Charlie , a reusit in nenumerate ori sa ma scoata din sarite cu gag peste gag si kick-uri , il las pe el sa joace linistit , fara sa-l deranjez cu prezenta mea.
Spor la cat mai multe kill-uri si cel mai bun sa castige acest concurs.
Rog a mi se respecta decizia.
Sarbatori fericite!
Nu se accepta!Pai ce facem?... incet incet or sa plece toti asa...Dc tre sa ajungem la chestii de genul asta nu stiu :|, ce sa mai spun :(. De azi dimineata de cand m-am trezit raspund numai la posturi negative,altceva nu fac :naughty: #-runhils
Mai gandestete M1nos :naughty:
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 02 Apr 2010, 19:29

intr-un fel are dreptate cristi si-l sustin pt ca charlie ala e un disperat de viata :) si au fost N exemple :) ofof
Moderator message:
2 / b Nu sunt permise atacurile la persoana, jignirile, folosirea cuvintelor obscene, amenintatoare, abuzive sau indecente, un limbaj ofensator sau defaimator. Deasemenea reply-urile monosilabice ("lol", "ROTFL", "GG", "da", "nu", etc) nu isi au rostul.

Din regulament

+1 warn
sec
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 03 Apr 2010, 21:14

(sica) wrote:O sa ti se respecte, dar gandeste-te ca tu nu joci pentru acea persoana aici.Nu esti obligat sa bagi in seama, sau cand te simti nedreptatit poti sa faci reclamatie.Mi se pare deplasat sa renunti pentru cineva anume, si eu am avut ganduri deastea dar nu stiu.
PS: Pai acuma cand ne-am imprietenit si noi tu te duci? 8)
Dupa ce m-am gandit mai bine , ai dreptate.Dar tinand cont ca l-am adus pe server si l-am invatat ce este ala un admin si cum sa dea o comanda , e normal sa ma enervez in asa fel incat sa sterg counter-strike din PC.Dar ai dreptate , exista cuvantul "ignor" , asta e cand exista tot felul de oameni si oameni.
Ahh , trebuie sa-ti raspund la intrebare , NU MA DUC NICAIERI :D
Image
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 05 Apr 2010, 14:48

Trec si sarbatorile, va calmati cu totii
Si poate discutam despre ce ne intereseaza, semifinale, harti,..

Reveniti-va oameni buni !
hurry to meet death or you place will be taken
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 09 Apr 2010, 17:36

Stabiliti si voi ziua si ora meciurilor....bft
Charliee
Retired - CS Staff Leaders

Post by Charliee » 12 Apr 2010, 04:39

Avand in vedere ca asta e cel mai citit topic (deci o sa-l citeasca si M1nos) dar si pt faptul ca nu o sa mai am treaba cu forumul tin neaparat sa-i raspund acuzelor lui M1nos (pt ca merita).

Chestia ce-ai facut tu prin aceasta reclamatie a fost o lasitate din partea ta. Ti-ai expus problema de parca tu erai maicuta nevinovata si eu eram zmeul. Hai sa tipam dupa Fat-Frumos!!! Si deodata aparu Sica!!! Care zise: "iti cunosc frica maicuto, eu am invins-o, Poti si Tu!!"
si imediat dupa el aparu Kraven, mesagerul de pe campul de lupta, ce stabilea numarul celorlalte maicute. (Paradoxal este ca acestea aparusera datorita insistentelor lui m1nos de a se restabili ordinea pe server, ca prea des se campa cu bomba - si a avea dreptate).

1. M1nos, atata timp cat am primit un numar maricel de reclamatii datorita comportamentului tau pe server si a faptului ca am purtat o groaza de conversatii cu tine (in particular) pe aceasta tema, cu toate ca imi promisei (ai folosit cuvantul "promit"!!) de nenumarate ori ca te vei conforma, ai continuat sa faci ce vrei tu in nenumarate randuri, si de fiecare data ti-am dat gag.
Momentul culminant a fost cand ai inceput sa-i dai indicatii, din postura de *DEAD* adminului Tintax (memoria inca e buna :wink: ). {Ti se pare corect acest lucru? Adica daca el este admin trebuie sa aibe anumite avantaje in joc fata de restul (cum ar fi sfaturile in joc despre anumite pozitii ale jucatorilor, e ca si cum ai face monitor) ? Si daca da, atunci la ce mai este rank-ul? La ce mai se da ban pt wall?? ca e cam acelasi lucru!! }
Erai suparat ca nu intelesesei ce gresisei. Te-am intrebat daca ai citit regulamentul de curand si mi-ai zis ca da (ti-am mai zis acest lucru de multe ori). => comanda a fost admin_kick crystyan "citeste regulamentul" . Daca l-ai fi citit dece nu te conformai?

2. Si ce daca m-ai invatat sa dau o comanda? Din cate iti amintesti , pe vremea aceea, era cam plini de codati, chiar si "Zei". Deci nu stiu ce "admineala" am invatat de la tine daca ne gandim mai bine. Ca dee, era cercul prieteniei, fiecare era prieten cu toata lumea, si fiecare isi permitea sa faca ce vrea. Organizarea era 0. Si aduti aminte ca abia imi ziceai anumite comenzi, de parca erau niste chestii doar de tine stiute, si erau secrete. :?:

Cs-ul pt unii dintre jucatori e un loc de socializare. Mai ales unele prietenii din realitate care se regasesc si pe server tind sa tranforme serverul intr-un fel de mirc. Si cu toate ca doresc un server curat in acelasi timp doresc si imunitate de la anumite parti din regulament.
Regulamentul tine ordinea. Va abateti de la el intrati in haos. Daca nu va convine ceva ajustati-l, dar nu uitati ca orice ati face trebuie sa acordati prioritate Serverului. Ca doar asa va veti valorifica cel mai bine, in interesul vostru, timpul petrecut aici.

Bafta Tuturora!!! Long Live EvoSys!!! #-cowboy
Locked