Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
usoRRR
Incepator

Re: Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Post by usoRRR » 18 Mar 2010, 12:53

mtF.Amin wrote:
tynutu wrote:...nu avem nevoie de acele chesti servarul era mult mai bun in prima editie fara acele prostii
Surprinzator este faptul ca am avut mai multe plangeri din partea jucatorilor la adresa serverului din prima editie,
de aceea l-am facut de la 0 pe asta. Si va asigur ca nu este un plugin chiar asa de complicat incat sa creeze lag-ul de pe lume. Dar haideti sa va aduc aminte ceva:
invizibil wrote:Cand deschid serverul pentru un meci, de obicei nu tin nimic altceva deschis, insa va dati seama ca nu se poate mereu. Am si eu lucruri de facut.
Nu mai sariti la gatul adminilor si a organizatorilor de fiecare data cand sunt probleme cu serverul. Aveti impresia ca lag-ul il face cineva intentionat? Vreti server lag-free punem taxa de inscriere si hostam unul. Dar din moment ce aceasta competitie a fost organizata de distractie si, practic, fara nici-o recompensa nu inteleg de ce va buriciti atat.

Incercati sa vedeti si partea plina a paharului.
amin, prietene, nu stiu care is problemele si care nu sunt..dar de ce in prima editie am avut un serv extraordinar..pe care iti permiteai sa te impusti.. si acuma..e VARZA, ma rog eu am pus toata problema pe treaba configuratiei, pt ca v-am auzit laudandu-va.. ca nu stiti folosi noiile comenzi si asa mai departe..eu nu stiu..dar daca mai merge asa serv si in urmatoarea etapa, cu toate regretele eu ma retrag! imi pare rau.
merci !!
Last edited by usoRRR on 18 Mar 2010, 14:16, edited 2 times in total.
sec
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 18 Mar 2010, 13:57

Am fost foarte atent la ce sa scris in ultima vreme in acest topic,sincer am bagat de seama k nu exista RESPECT intre voi,cati dintre voi ati inteles ideea acestui concurs?pentru mine faptul k am luat legatura cu persoane noi sau vechi de pe server a contat enorm...ideea de ati face amici,prieteni din playerii de pe server nu cred k a fost un capat de tara...pot sa zic k acum vb cu persoane care inainte nici nu le bagam in seama pe server....in loc sa intelegeti k prin concursul asta "denaturat",a fost si un prilej sa va intelegeti mai bine intre voi si pe server-ul unde toti activam,astfel putem reduce jignirile dintre noi,raca si celelalte ganduri pe care le aveti despre alti jucatori,admini.Unii sunt bunii numai sa dea in cap,"de ce asa si nu asa""de ce aia si nu aialalta",sunteti buni la criticat si la jignit,da oare respectul de sine il mai aveti?cati dintre voi apreciaza faptul k unii mai "slabi la minte"s-au gandit sa va faca un concurs interactiv,de placere doar pentru voi...cate servere mai fac asemenea lucruri pentru clientii fideli?nu cred k exista si daca ar exista ar fii pe bani...iar voi aveti ocazia asta si loviti in ea,cu ce aveti mai bun(cu reprosuri,cu injurii si asa mai departe)nu va fortat nimeni sa participati,ati participat de bunavoie si nesiliti de nimeni,am respect fata de cei care au refuzat frumos si mi-au spus k nu au timp,am respect fata de cei care au ramas in concurs si joaca de placere,am respect fata de toti de pe server-ul evosys,insa nu am respect pt persoanele lipsite de cuvant si pentru cei care doresc din tot dinadinsul sa faca rau...daca nu stiti sa apreciati niciodata nu veti fi apreciati,respectul si onoarea nu se castiga peste noapte,dar le pierzi intr-o secunda..bft

-- 18 Mar 2010, 13:57 --

Grupa 1:
1.fdp---3p--runde(20-10)
2.TwO--3p--runde(17-13)
3.VrD---0p--runde(13-17)
4.dt---0p---runde(10-20)
Abercombie
Nou Venit

Post by Abercombie » 18 Mar 2010, 14:34

Perfect de acord ce ceea ce spune Hades in topicul sau.Sunt oameni care fac chestiile astea ce tin de concurs, desi nu sunt obligati sa le faca,si merita respectati pt. asta.Eu personal joc cs de placere, e modul de a ma relaxa dupa o zi la job.Am vrut sa ma inscriu in concurs pt. a cunoaste si de ce nu a lega prietenii cu alti jucatori de pe evosys. Sper sa continue concursul si sa se incheie cu bine.

Jucati din placere, nu pt. a demonstra ceva! :wink:
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 18 Mar 2010, 15:27

Hai sa incep sa scriu si eu cateva cuvine despre aceasta initiativa , este una de bun augur am intalnit si eu playieri noi cu care vorbesc si ma inteleg destul de bine dar se pare ca pe langa mi-am facut si jucatori care nu ma suporta , de ce?
- doar pentru faptul ca eu zic lucrurilor pe nume?
- daca am facut referire ca am o echipa slaba am gresit?
- de ce sa va mint in fata ca sunteti jucatori buni daca voi nu va descurcati?
- de ce sa va vorbesc pe la spate cand pot sa imi exprim parerea?
- de ce sa nu fac dobitoci pe cei care merita? (ma refer la cei care nu au un motiv clar sa nu participe si aici e vorba de lucian care de altfel sa suparat pe mine)
- de ce ?

Sunt doar cateva cuvinte care imi trec prin minte acum , nu am nevoie sa-mi fac prieteni care nu ma plac cand ma exteriorizez . Daca certi un jucator in timpul unui meci astepti de la el sa se motiveze si sa nu-si mai piarda concentrarea.Am recunoscut in nenumarate randuri ca sunt un jucator arogant .
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 18 Mar 2010, 15:36

tynutu wrote:Hai sa incep sa scriu si eu cateva cuvine despre aceasta initiativa , este una de bun augur am intalnit si eu playieri noi cu care vorbesc si ma inteleg destul de bine dar se pare ca pe langa mi-am facut si jucatori care nu ma suporta , de ce?
- doar pentru faptul ca eu zic lucrurilor pe nume?
- daca am facut referire ca am o echipa slaba am gresit?
- de ce sa va mint in fata ca sunteti jucatori buni daca voi nu va descurcati?
- de ce sa va vorbesc pe la spate cand pot sa imi exprim parerea?
- de ce sa nu fac dobitoci pe cei care merita? (ma refer la cei care nu au un motiv clar sa nu participe si aici e vorba de lucian care de altfel sa suparat pe mine)
- de ce ?

Sunt doar cateva cuvinte care imi trec prin minte acum , nu am nevoie sa-mi fac prieteni care nu ma plac cand ma exteriorizez . Daca certi un jucator in timpul unui meci astepti de la el sa se motiveze si sa nu-si mai piarda concentrarea.Am recunoscut in nenumarate randuri ca sunt un jucator arogant .
ESTI DUS CU PLUTA PRIETENE =))))))) ... #-turkey }{
sec
plastikman
Nou Venit

Post by plastikman » 18 Mar 2010, 16:45

Sal! Urat frate asa...sa ne retragem,ce's cu astea? eu m am inscris sa joc..nu sa ma sperii din primul meci..si sa renunt..:(
imi pare rau..dar nu vreau sa creada lumea ca noi castigam..doar pt ca se retrag unii. Avem o echipa OK, si o sa jucam pana la final :) o sa vedeti >:D< .Sal ;)
Funky
Junior

Post by Funky » 18 Mar 2010, 16:47

Dragilor .. sa va reamintim k este doar un joc ? ... Hai ca te enervezi k ai pierdut e ok .. dar nu va jigniti intre voi :)
BFT !
Funkeh Za Dog !!!

Image
Image
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 18 Mar 2010, 18:09

funky si plastik, n-am pierdut primul meci din contra l-am castigat, dar eu nu m-am putut juca deloc( imi mergea EXTRAORDINAR de rau), deci repet daca nu isi revine serv. sorry:]:]
sec
AiuReaa
Nou Venit

Post by AiuReaa » 18 Mar 2010, 18:22

domnu hades,domnu plastikman,kraven si cei lalti... ia sa va vad si pe voi cum ati juca cu o echipa care acum zice da jucam dupa nu mai jucam ... am vb cu kraven am inteles nu avea om am zis amanam meciu pt saptamana viitoare cei 2 jucatori de la mn au zis azi sau nici odata au zis ca se retrag io ce vroiati sa fac sa caut oameni pe srv si dupa aceea sa imi zica ca nu pot juca mai bine decat sa incurc concursul cu neparticipari am ales sa ne retragem ... deci nu stiti ce sa intamplat in aceasta echipa care era formata din lucian aiurea messy hamama si snow ... lucian a plecat am inteles o problema in familie nu e trb noastra... dupa aceea messy nu ia convenit echipa sa retras pretext imi renovez camera ... da el era si pe YM si pe srv pe care se joaca ... echipa asta a fost facuta din bucati ce rost mai avea sa mai jucam ... poate saptamana viitoare plecau si cei lalti asa ca nu mai faceti comentari aiurea fara sa stiti ce sa intamplat

bafta tuturor
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 18 Mar 2010, 19:04

Pretext zici :)) ? Hai baa sa vezi ce ii la mine acasa .. mi`am pus pc intr`o camera langa geam , am pus 2 prelungitoare sa am pc .. cum vrei sa joc ? daca trebe sa plec pana jos dupa una , alta sa va fac sa asteptati ? Chiar voiam sa joc :) .. Daca meciurile erau in week puteam sa joc linistit si cred ca majoritatea puteau juca .. In fine .. daca vreti revin sa nu fie 3 echipe in grupa , DACA VRETI daca Nu , nu se supara nimeni
L.E : Nu`i tot una sa stai pe mess sau sa stai sa te uiti la cs .. Nu cred ca iti trebe sunet sa te uiti cum joaca cineva cs .
Image

Image
Ionea
Junior

Post by Ionea » 18 Mar 2010, 19:19

Daca o sa aveti nevoie de om pentru a crea alta echipa, si eu sunt disponibil!
Image
Cine-i prost de mic, cand ii mare numa se joaca!
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 18 Mar 2010, 19:37

ma baieti, eu zic sa va calmati si sa va aranjati echipele asa cum sunt ele sau cu ce a mai ramas din ele
pe unii chiar nu va inteleg
pentru mine e foarte aiurea momentan ca abia stau si sincer, cu greu tin mouse-ul pentru ca ma simt in continuare destul de rau si medicamentele imi provoaca somn (am incercat sa joc pe server putin, dar e "groasa")

pentru grupa 1:
rog clanliderii sa ma contacteze pe mess "danielgutan e id, pt cei care nu il au" sa vedem ce problem sunt si cum se pot rezolva (lasati offline daca nu raspund imediat si va pocnesc eu cu buzz)

ps: nu va mai jigniti degeaba ca nu ajungeti nicaieri
hurry to meet death or you place will be taken
AiuReaa
Nou Venit

Post by AiuReaa » 18 Mar 2010, 20:03

daca se poate si eu reintru ...
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 18 Mar 2010, 20:58

am inteles ca vreti sa rejucam meciu atunci cer sa se rejoace si meciul dintre echipa lui usorrr si amea nu`mi convinte cand pot sa castig sa rejoc meciuri si cand sa pierd sa nu le pot rejuca sincer daca se rejoaca ma retrag.'

Mai joc doar daca se rejoaca ambele meciuri.
Last edited by tynutu on 18 Mar 2010, 20:59, edited 1 time in total.
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 18 Mar 2010, 20:58

dt vs TwO se va rejuca in alta zi,din cauza lagului nu sa putut juca..sry
Locked