Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
tynutu
Vorbaret

Re: Evosys Cup Inscrieri Sez 2

Post by tynutu » 14 Mar 2010, 13:40

invizibil wrote:Lasati-l pe horias in pace ca in mofo a jucat foarte bine.
Nu au fost indivizi in mofo, a fost o echipa #-yahoo iar horias o parte din ea 8)

@horias, mai bine incercati sa va intelegeti, ca pentru asta e concursul, sa ne cunoastem mai bine intre noi cei care jucam pe evosys :naughty: Tine minte ca si noi ne-am inteles mai bine dupa ce am jucat in concurs, glume etc :X
tynutu e un jucator valoros si puteti sa faceti multe cu echipa care o aveti.

@tynutu, incearca frate sa pastrezi pentru tine negativitatea. Asa se face intr-o echipa. Moralul conteaza mult de tot. Adu-ti aminte cate meciuri s-au intors de la scoruri la care nu te mai asteptai la nimic. Sa pui pe forum ca ai o echipa care nu o sa castige nimic e copilareste, ma astept la mai mult din partea ta. Te rog eu, incearca sa fii mai optimist. #-drink

nu stiu ce cum faci da ai un noroc teribil la tragerile la sorti . Meciurile 5vs5 sunt meciuri de echipa ai nevoie de 5 jucatori sa poti castiga un meci iar cand nu-i ai pe colegi langa tine e clar ca nu poti castiga. E normal sa nu fii increzator , stiu ce valoare avem daca o sa castigam un meci o sa-i laud daca pierdem o sa tac:)
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 14 Mar 2010, 13:43

tynutu wrote:
invizibil wrote:Lasati-l pe horias in pace ca in mofo a jucat foarte bine.
Nu au fost indivizi in mofo, a fost o echipa #-yahoo iar horias o parte din ea 8)

@horias, mai bine incercati sa va intelegeti, ca pentru asta e concursul, sa ne cunoastem mai bine intre noi cei care jucam pe evosys :naughty: Tine minte ca si noi ne-am inteles mai bine dupa ce am jucat in concurs, glume etc :X
tynutu e un jucator valoros si puteti sa faceti multe cu echipa care o aveti.

@tynutu, incearca frate sa pastrezi pentru tine negativitatea. Asa se face intr-o echipa. Moralul conteaza mult de tot. Adu-ti aminte cate meciuri s-au intors de la scoruri la care nu te mai asteptai la nimic. Sa pui pe forum ca ai o echipa care nu o sa castige nimic e copilareste, ma astept la mai mult din partea ta. Te rog eu, incearca sa fii mai optimist. #-drink

nu stiu ce cum faci da ai un noroc teribil la tragerile la sorti . Meciurile 5vs5 sunt meciuri de echipa ai nevoie de 5 jucatori sa poti castiga un meci iar cand nu-i ai pe colegi langa tine e clar ca nu poti castiga. E normal sa nu fii increzator , stiu ce valoare avem daca o sa castigam un meci o sa-i laud daca pierdem o sa tac:)
are o influenta mai mare decat nicu banuiesc si .. MANUIESTE!!!!!!!!!! huuua
sec
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 14 Mar 2010, 13:58

Meciurile le aflati imediat ce intra gMr pe mess,sa putem sa le facem....daca amandoi am organizat e normal ca amandoi sa facem meciurile si hartile pe care sa joaca....@minos eu am glumit afara vad k u o iei de buna
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 14 Mar 2010, 14:00

HadEs wrote:Meciurile le aflati imediat ce intra gMr pe mess,sa putem sa le facem....daca amandoi am organizat e normal ca amandoi sa facem meciurile si hartile pe care sa joaca....@minos eu am glumit afara vad k u o iei de buna
Ok... scuze daca te-am simtit jignit , papusa :)
Image
invizibil
Junior

Post by invizibil » 14 Mar 2010, 14:02

:)) aici merita sa iti iei punga cu floricele si sa astepti reply-urile ( na poftim :listen: ) :lol:

@tynutu
Ce sa fac si eu... am noroc la tragerile la sorti dar n-am noroc in dragoste (sa ma ierte iubitele mele)
ASta ca sa nu zic ca cei care pica in echipa cu mine au noroc #-tease #-popcorn
Last edited by invizibil on 14 Mar 2010, 14:52, edited 1 time in total.
Image
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 14 Mar 2010, 14:35

invizibil wrote::)) aici merita sa iti iei punga cu floricele si sa astepti replay-urile :lol:

@tynutu
Ce sa fac si eu... am noroc la tragerile la sorti dar n-am noroc in dragoste (sa ma ierte iubitele mele)
ASta ca sa nu zic ca cei care pica in echipa cu mine au noroc #-tease #-popcorn

Se zice "reply-urile" :))
EvoSys Addicted
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 14 Mar 2010, 16:08

Etapele se vor disputa pe durata a 2 zile....etapa 1 luni si marti si asa mai departe..aveti 2 zile sa organizati meciul..meciurile incep la ora 20 00....liderii din fiecare grupa se intalnesc pe mess si stabilesc ziua si ora meciului,iar apoi anunta responsabilii de grupe....pentru etapa a 3,liderii au de ales intre train si nuke:

Et1
Grupa2: Sica vs Luci4n Kraven vs Tup3u ----Dust2
Grupa1:Drink vs Armani usoRR vs Capcelau ----Dust2

Et2
Grupa2:Tup3u vs Sica Kraven vs Luci4n ----Inferno
Grupa1:Drink vs usoRR Capcelau vs Armani ----Inferno

Et3
Grupa2:Sica vs Kraven Tup3u vs Luci4n ----train/nuke
Grupa1:Capcelau vs Drink usoRR vs Armani ----train/nuke

-- 14 Mar 2010, 15:58 --

Reguli/Sanctiuni
1. Meciurile vor avea 30 runde (15 tero 15 ct) .la acumularea a 16 runde o echipa este desemnata castigatoare, dar se joaca final de 30 runde
2. Meciul se joaca doar in formatie completa (5 vs 5), daca la ora stabilitata una din echipe nu este in efectiv complet, va pierde meciul cu 0-30. Nu se accepta schimbarea componentei unei echipe pe durata concursului, indifferent de situtatie.
3.posibila rejucare a unui meci se stabileste doar de catre admin in urmatoarele cause: latency prea mare pt una din echipe, sau imposibilitatea de conectare la internet a unuia sau mai multor membri ai unei echipe
4.Pe durata intregului meci, dreaptu la comanda “say” apartine in speta doar adminului si a clanliderilor fiecarei echipe, orice incalcare a acestei reguli avand ca urmare sanctiune de -1 runda pt echipa respective.(se recalculeaza scorul la finalul meciului)
5.de asemenea, nu se vor tolera injuraturi sau cuvinte obscene, orice incalcare a acestei reguli avand ca rezultat -1 runda pt echipa in cauza (se recalculeaza scorul la finalul meciului)
6.orice incercare de a trisa,(wall,aim,no recoil,silent aim si alte trucuri )sunt pedepsite cu 30-0. bugurile de harta se vor trata dupa regulamentul serverului public
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 14 Mar 2010, 17:44

HadEs wrote: Reguli/Sanctiuni
4.Pe durata intregului meci, dreaptu la comanda “say” apartine in speta doar adminului si a clanliderilor fiecarei echipe, orice incalcare a acestei reguli avand ca urmare sanctiune de -1 runda pt echipa respective.(se recalculeaza scorul la finalul meciului
Hai sa fim seriosi e cupa pt 4 fun ... De la 4 fun pana la say doar pt cL e cale lunga .. Propun sa voteze cL daca vor ca aceasta regula sa fie sau nu . Si mai bine punem meciurile in week , vinerea , sambata , duminica sa nu facem ca si sezonu 1 .. O sa vedeti cate 30-0 o sa fie :)
Image

Image
Dj Armani
Junior

Post by Dj Armani » 14 Mar 2010, 18:05

Regula asta cu say CL e cam aiurea daca se scapa un jucator si zice pe say o injuratura o sa fim penalizati cu -2 o data ca a vorbit pe say si 1 data ca a injurat....Eu propun sa se scoata cea cu say.
S.P.I.R 4 ever
MoShYc*
Nou Venit

Post by MoShYc* » 14 Mar 2010, 18:50

il sustin pe armani si messy ... 1.regula cu say sincer nu prea sunt obsedat de "say" si "sayt", dar imi e sa nu scape vreunu degetu pe "y" si sa vb ca o sa fie sanctionata toata echipa :naughty: ... 2. il sustin mai mult la ideea cu vineri , sambata si duminica...deoarece cred ca nu merita se ne batem jok de concurs odata ce este luat in serios cu multe reguli........
Aaa si nu va mai ofticati in halul asta mei nene... nu are rost sa comentam pana nu ne vedem 5 vs 5 .... v'am pupat ..bafta
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 14 Mar 2010, 19:04

messi, daca nu ai aflat inca e o mare diferenta intre 5 vs 5 si ce se joaca pe un server public

regula referitoare la comanda "say" si sanctiunile care vin odata cu aceasta regula sunt pertinente
nici un admin nu va sta sa dea gag pe timpul meciului
daca nu va puteti conforma, e doar problema voastra si veti suporta consecintele de rigoare
pana la urma e vorba de o echipa (fie ea aleasa si random ) cu un lider care ar trebui macar sa isi tina in frau coechipierii

vrei ca pe public messi, fa o singura grupa cu 4 echipe din 10 oameni si iti urez "have fun !"
hurry to meet death or you place will be taken
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 14 Mar 2010, 20:29

Pot sa'ti zic ca stiu care e diferanta din public si 5on5 si stiu mai bine decat multi :) . Eu mi`am zis parerea , care vad ca`i sustinuta de mai multi .. Oricum nu`mi bat capu :)
Image

Image
gMrrr
Happy Camper

Post by gMrrr » 14 Mar 2010, 20:46

daca tot nu iti bati capul...sincer nu vad rostul postului tau
si e o diferenta intre o parere si o propunere

vrei sa fie circ ? ai sa faci circ...nu e o problema
chiar daca tii cont de reguli sau nu, esti liber sa te comporti cum vrei
hurry to meet death or you place will be taken
Ionea
Junior

Post by Ionea » 14 Mar 2010, 20:48

De-abia acum am vazut ca eu nu m-am inscris in sezonul 2, ba chiar stateam linistit ca is inscris :)) Desi probabil ii prea tarziu, daca vreo echipa are nevoie de vreo rezerva, sunt si eu disponibil, daca nu asta este :-??
Image
Cine-i prost de mic, cand ii mare numa se joaca!
DrinK*VoDkA
Incepator

Post by DrinK*VoDkA » 14 Mar 2010, 22:20

-VrD-DrinK

-VrD-Venin
-VrD-Rhaoul
-VrD-Funky
-VrD-Hg.KiD

Deci tagul este VrD
Locked