reclamatie GMR

Nenea, Gigel mi-a furat lopoţica !

Moderator: Moderators

Locked
luc14n
Master of Spam

reclamatie GMR

Post by luc14n » 20 Feb 2010, 15:59

Am luat gag apoi kick pentru ca am spus de ce sa bagat azteca ?odata ce sa votat wood...
nu stiam ca se ia kick pt asa ceva.
+ ban 30 de minute ca am comentat la el
gMrrr
Happy Camper

Re: reclamatie GMR

Post by gMrrr » 20 Feb 2010, 16:05

Deciziile care nu iti apartine te rog foarte mult sa nu le mai comentezi aiurea. Sa nu crezi ca suntem pe server ca sa iti satisfacem tie dorintele.
Pentru comentarii repetate ai primit gag. Nu ai respectat aceasta decizie, ti-ai schimbat numele in "dc" si drept urmare ai primit kick. Ai reintrat cu aceeasi atitudine fapt ce m-a obligat sa te banez jumatate de ora.
Sper ca iti vei revizui atitudinea de acum incolo.
Multumesc
hurry to meet death or you place will be taken
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 20 Feb 2010, 16:19

E decizia lu plastikman sa spuna ca e o "harta de rahat si sa o schimbati dreacu"(se pare ca asta nu ai vazut erai prea ocupat cu cs).Odata ce oameni au votat westwood si sa gasit unu sa bocifereze k nu ii place trebuia schimbata pt el ?..... de cand pana cand se schimba harta pentru un jucator? vezi domne nu e harta mare .Sa dat la vot astec si sever dc aceste harti ?O da sa gandit adminult ca are un chef de aztec si sa bage si sever ca poate nu o alege nimeni dar se pare ca au fost 10 voturi pt fiecare dar sa bagat azteca.
Nu am ce atitudine sa revizuiesc , odata ce spun pe fata si nu ma ascund ca altii.

Nu conteaza ca sunt jucator nou sau vechi nu imi iese nimic prin aceasta chestie.
SabeR
Master of Spam

Post by SabeR » 20 Feb 2010, 16:32

Nu are rost sa va certati pentru asa ceva....
El a analizat si a decis ca harta aceea nu era buna in momentul respecitv. Sunt sigur ca a avut un motiv intemeiat si a decis sa schimbe harta fara sa tina cont de vot.
Va rog sa nu mai comentati la cei care au grija de server pentru ca nu rezolvati nimic.
Iti multumim pentru atentionare si te asiguram ca se tine cont de reclamatiile tale.
Alcoolul omoara incet incet......nu conteaza, nu ma grabesc
Locked