unban |00peY

Toate mesajele care nu se conformează regulilor acestei comunitaţi.
Forum rules
Toate mesajele care nu se conformeaza regulilor acestei comunitati se regasesc aici.
Locked
|00peY
Nou Venit

unban |00peY

Post by |00peY » 06 Feb 2010, 19:05

am luat ban permanent pe motiv cu coade...mi s-au facut poze dar nu mi-au fost salvate in calculator (stiu cstrike unde s-a instalat cs'ul)..dar nu asta ar fi problema,,,faza e ca mi-a fost banat steamul si acum numai pot intra pe nici un server...rog un unban si daca e asa numai joc pe svr dvr daca va fac probleme:(
faza cu pozele...am cautat (am avut si eo svr si am fost si admin la randul meu si stiu cam cum sta treaba cu pozele)...am intrat in locul unde trebuia sa fie pozele si iale de unde nu's...stiu ca probabil ma credeti ca am jucat cu coade odata ce nu am dat pozele dar va spun ca nu aveam nici un printscreen, nici un screenshot nimic
va rog un unban doar ca sa imi salvez steamul sa mai pot juca cs, chiar daca asta nemultumeste lumea. pot sa raman banat de svr daar macar sa pot juca pe altele fara sa am probleme.
va multumesc!:)
MeSSy`
Suspect de spam

Re: unban |00peY

Post by MeSSy` » 06 Feb 2010, 19:21

Nick cu care ai jucat ? Ce ip ai ? Ce admini erau on ? La ce ora ai luat ban si daca ai luat ban pe steam ai luat de la VAC.
Image

Image
|00peY
Nou Venit

Post by |00peY » 06 Feb 2010, 19:59

MeSSy` wrote:Nick cu care ai jucat ? Ce ip ai ? Ce admini erau on ? La ce ora ai luat ban si daca ai luat ban pe steam ai luat de la VAC.
am jucat cu nick "|00peY" era admini s|emens, zbest si nu am luat ban de la vac pentru ca nu aveam coade care sa imi dea ban
am luat ban la 4...
(sica)
Retired - CS Staff Leaders

Post by (sica) » 06 Feb 2010, 20:05

Ai gresit forumul.
Image
vim
Mini tehnicus

Post by vim » 06 Feb 2010, 20:06

Nu avem asemenea admini. Ai incurcat forum`ul. Te rog sa imi dai un PM cu adresa server-ului pe care jucai si ai luat ban.

Code: Select all

[root@gw-03 ~]# man woman
Segmentation Fault (core dumped)
I retired from here
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 06 Feb 2010, 20:33

|00peY wrote:faza e ca mi-a fost banat steamul si acum numai pot intra pe nici un server...rog un unban si daca e asa numai joc pe svr dvr daca va fac probleme:(
un admin nu poate sa iti baneze contu steam in asa fel incat sa nu poti intra pe nici un sv , ci doar pe sv unde are acesta acces. tu ai zis k nu mai poti sa intri pe nici un sv, sigur ??? iti zic eu de intrat poti sa intri pe orice sv care nu e protejat de hlguard... iar cine te-a adus in aceasta ipostaza esti chiar u, deoarece ai confirmat cu gurita ta k ai jucat cu ogc-uri prin simpla ta declaratie " mi-a fost banat steamul si acum numai pot intra pe nici un server" aceasta o poate face decat hlguardul cand te detecteaza cu astfel de hacks ... Bafta !!!

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
Locked