Inscrieri concurs cs

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Ciubey
Master of Spam

Re: Inscrieri concurs cs

Post by Ciubey » 03 Mar 2010, 22:24

Nu se va da acces pe server ( scz ca vb inaintea unuei persoane calificate) si chit de decizia persoanelor autorizate eu tot impotriva acordarii de admin pe baza unui campionat, desii cred ca sunt de acord cu mine.

Campionatul e una , evosys e alta. Tineti minte asta.

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 04 Mar 2010, 09:21

Ciubey wrote:Nu se va da acces pe server ( scz ca vb inaintea unuei persoane calificate) si chit de decizia persoanelor autorizate eu tot impotriva acordarii de admin pe baza unui campionat, desii cred ca sunt de acord cu mine.
Nici nu cred ca rost deja sa mergem atat de departe asa cum a spus si Ciubey...este un concurs care se doreste a fii distractiv in primul rand, pt a invata ce inseamna un concurs si jocul in echipa si nicidecum un concurs pt admin(stim cu totii ca este un altfel de sistem de acordare al lor). Am venit cu propunerea sa fie ceva premii...si sincer ma gandeam la steam sau la alte chestii ce tin de joc ...nicidecum la admin.Ma gandeam ca in acest fel toti cei care participa vor fii mai stimulati ca sa joace si sa respecte orarul de joc.

Rog si pe altii care vor sa "doneze" sa se anunte ...ca macar sa putem sa luam cateva conturi de steam.Eu ma ofer primul sa iau unul asta in cazul in care pana la urma vom fii mai multi si vom putea acorda si premii.

PS. #-crazy Asteptam de la organizatori sa stim cum se va desfasura aceasta editie de concurs :evil:
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 04 Mar 2010, 11:18

Ideea de a acorda premii, a fost un fel de rasplata pentru cei care castiga concursul...despre premii s-a vorbit si in staff-ul adminilor unde fiecare a venit cu o idee...unii au propus sa acordam steam-uri,altii cu premii gen stik-uri,paduri...sunt mai multi care vor sa doneze,dar nu avem cum sa strangem banii,asta ar insemna un cont bancar unde jucatorii sa depuna o suma anume....nu cred eu k se apuca cineva sa mearga prin tara pe la fiecare sa stranga banii...eu unu as vrea sa aveti parte si de premii,dar asta nu tine numai de mine...bft
TINTAX
Junior

Post by TINTAX » 04 Mar 2010, 11:37

HadEs wrote:Ideea de a acorda premii, a fost un fel de rasplata pentru cei care castiga concursul...despre premii s-a vorbit si in staff-ul adminilor unde fiecare a venit cu o idee...unii au propus sa acordam steam-uri,altii cu premii gen stik-uri,paduri...sunt mai multi care vor sa doneze,dar nu avem cum sa strangem banii,asta ar insemna un cont bancar unde jucatorii sa depuna o suma anume....nu cred eu k se apuca cineva sa mearga prin tara pe la fiecare sa stranga banii...eu unu as vrea sa aveti parte si de premii,dar asta nu tine numai de mine...bft
Daca citeai atent postul meu de acum cateva zile..am cerut ajutorul unui owner daca poate pune la dispozitie un cont bancar in care cei care intradevar vor sa ajute sa puna cat pot.La final se vede cat e suma adunata si vedem ce s epoate face cu ei..nu trebuie neaparat sa fie premii pt acest concurs..poate si serverul unde toti jukam de atata timp..are nevoie de ceva..si putem sa ajutam.Am preferat sa fie un owner..pt ca sunt vechi si avem incredere in ei.bafta si...poate acum rezolvam #-runhils
In viata risipim ani, iar la moarte cersim clipe
Nici un om nu este numit om mare daca si-a pierdut sufletul de copil!
*horiAS*
Vorbaret

Post by *horiAS* » 10 Mar 2010, 13:42

Particip :)
hamMMaaMM
Nou Venit

Post by hamMMaaMM » 12 Mar 2010, 09:28

Particip
Last edited by (sica) on 12 Mar 2010, 09:28, edited 3 times in total.
Reason: Nu ai cum sa mai participi la asta, s-a incheiat.
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 13 Mar 2010, 14:31

Demo-uri de la Concursul Sezonului 1
http://www.2shared.com/file/11956495/57 ... demoo.html
Locked