Inscrieri concurs cs

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
MeSSy`
Suspect de spam

Re: Inscrieri concurs cs

Post by MeSSy` » 05 Feb 2010, 21:03

Concursul s'a organizt doar pt playerii de pe evosys cu scopul de a ne mari comunitatea , si in mare cred ca am reusit putin putin :) . Concursul e de FUN si nu are nici o miza / premiu , de aici si nemultumirile care le aveti . Daca era ceva mai serios era mai strict regulamentul si tot :) La a doua editie ( daca va fi ) o sa ne adunam mai multi sa organizam si o s'ar putea sa fie si ceva premii :) . Nu cred ca nu v'a prins bine 3 meciuri :D
Image

Image
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 05 Feb 2010, 21:04

Puka nu te-a pus nimeni sa te inscrii in concurs .Eu am observat ca multi care joaca pe evosys bine sunt doar fragari si daca ii pui sa joace in echipa sunt paraleli :naughty:
puka
Incepator

Post by puka » 05 Feb 2010, 21:27

Nu imi sta in fire sa port discutii inutile, dar vreau sa fac acest replay special pentru lucian!
Imi pare sincer rau ca nu ai inteles mesajul pe care am vrut sa il transmit si tin sa te anunt ca o echipa este formata din 5 jucatori nu din 4,3 sau mai putini jucatori.Look forward si fii mai atent cand citesti pentru ca un reply se face mai precis, nu vorbim ca pe mess(fara sens de multe ori)
HadEs
Happy Camper

Post by HadEs » 05 Feb 2010, 21:57

PwN - EsMT 6-24 gg echipele calificate oN.fire si EsMT locu 1.oN.fire 2.EsMT 3.PwN 4.OTT
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 05 Feb 2010, 22:04

yep gg esmt :) bafta in continuare
sec
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 06 Feb 2010, 00:31

cred ca e oNfire pe primu loc in grupa a 2a , ai zis ca se ia meciu direct Hades :) meciu direct oNfire vs EsMT win oNfire
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 06 Feb 2010, 01:07

poate dati si voi rezultatele toate k sa facem si noi un clasament mai frumi :lol:
DEViANT
CS Team

Post by DEViANT » 06 Feb 2010, 01:33

HadEs wrote:PwN - EsMT 6-24 gg echipele calificate oN.fire si EsMT locu 1.oN.fire 2.EsMT 3.PwN 4.OTT

Ii felicit pe cei calificati. Abia astept sa vad care va fi echipa castigatoare :)
EvoSys Addicted
rhaoul
Retired - CS Staff Leaders

Post by rhaoul » 06 Feb 2010, 01:48

Messy wrote:Concursul s'a organizt doar pt playerii de pe evosys cu scopul de a ne mari comunitatea]
Te contrazic.Concursul a fost doar pentru distractia celor de pe evosys.Nu ati vrut sa mariti "comunitatea",ba din contra,ati luat foc atunci cand Horias a invitat un prieten in concurs.Aproape toti din acest concurs si nu numai, au fost adusi pe Evosys la invitatia unui prieten(vezi topicul "why do you play here").
Hades in primul post:
Prin realizarea concursului dorim sa atragem cat mai multi jucatori pe server
Sa inteleg ca scopul era sa aducem cat mai multi jucatori de pe forum si sa le amintim sa mai joace si pe server?Erau multi care nu mai jucau pe server, dar pe forum erau foarte activi. :))
Aveti dreptate cand spuneti ca invatam din greseli.Greselile din acest concurs, vor pune bazele unui nou regulament pentru urmatorul.
Sper ca pe viitor extragerea sa se faca de catre cineva din afara concursului(de preferat Vim).
Pentru urmatorul concurs va rog sa stergeti regulamentul si sa faceti unul tinand cont de posibilitatea anumitor jucatori de a juca in anumite zile.Daca un jucator nu poate juca azi,se amana.Meciurile sa se poata disputa in orice zi a saptamanii, in functie de cum decid cele doua echipe.
In regulament sa existe si posibilitatea amanarii unei etape,daca pe acel server toti jucatorii au lag(vezi mo.fo vs MJS).
Mai multe vom discuta la momentul respectiv.
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 06 Feb 2010, 03:09

HadEs wrote:PwN - EsMT 6-24
Uite si demoul: PwN - EsMT 6-24

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
invizibil
Junior

Post by invizibil » 06 Feb 2010, 04:51

GRUPA I

p4F Echipa 2 : Sumy , MeSSy , gogutzu,AiuReaaa,Icestriker - 6 pct

|TAG| Echipa 3 : Goku, P3ach , Snow-flake,iojimitsu, TINTAx - 0 pct

MJS<.> Echipa 8 : Doppelwhipper, Venin, shinoda, d@ri, hDk.exe - 0 pct

mo.fo :: Echipa 6 : invizibil , Rhaoul , *horiAS*, Unique 'skill , VibeRR - 6 pct

GRUPA II

EsMT// Echipa 1 : Basalisk , Amin ,BumQ.FLy ^,Drink,Kui.0skill - 6 pct

OTT - Echipa 4 : Elis , opyum , tup3u, puka ,Ionea - 0 pct

onfire. Echipa 5 : Saber , tynutu , white.russian ,luc14n,CaPceLau - 6 pct

PwN -> Echipa 7 : Ciubey , Hades ,usoRRR ,Dj Armani ,FKC ^ Circoloco@dc10ibitzA - 4 pct

GRUPA I

Etapa 1
p4F vs |TAG| , de_dust2 ( scor 16 - 14 )
mo.fo vs MJS , de_dust2 ( scor 18 - 12 )

Etapa 2
p4F vs mo.fo , de_inferno ( scor 6 - 24 )
|TAG| vs MJS , de_inferno ( )

Etapa 3
p4F vs MJS , de_nuke ( scor 27 - 3 )
|TAG| vs mo.fo , de_nuke ( )

GRUPA II

Etapa 1
onfire vs Pwn , de_dust2 ( scor 13 - 17 )
EsMT vs OTT , de_dust2 ( scor 17 - 13 )

Etapa 2
EsMT vs onfire , de_inferno ( scor 12 - 18 )
PwN vs OTT , de_inferno ( scor 15 - 15 )

Etapa 3
OTT vs onfire , de_nuke ( scor 6 - 24 )
PwN vs EsMT , de_nuke ( scor 6 - 24 )

!!! Structura echipelor afisata in acest post este cea initiala dupa tragerea la sorti. Rog fiecare CL sa afiseze formula echipei sale. Multumesc! !!!

Edit: Ciubey, pune intr-un post toate demourile de pana acum. E mult mai usor pentru cititori decat sa-l bata la cap pe messy sau pe tine pe YM.
Image
Ciubey
Master of Spam

Post by Ciubey » 06 Feb 2010, 05:06

invizibil wrote: Edit: Ciubey, pune intr-un post toate demourile de pana acum. E mult mai usor pentru cititori decat sa-l bata la cap pe messy sau pe tine pe YM.
Nu eu, ci messy, toate demourile sunt la el ...

No Cheats ... Cheats Are For N00bs For Stupid Idiots Who Cannot Prove There Good Enough

Jucand acest joc am invatat ca daca esti mic poti face lucruri mari, punand suflet in lucruri mari poti face sa fie gigantice ... insa am mai invatat ca fara prieteni poti sa te prabusesti de acolo imediat...

OFFTOPIC:
* To understand man you must be a man, but to understand girls, you must be a GOD! (maybe)
* Beţia e nebunie cu voia.
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 06 Feb 2010, 09:38

La sfarsitul concursului o sa le uploadez pe toate nu are nici un rost acuma ca o sa mai fie meciuri , dar care le vrea acuma prv me , nu`i nici un deranj :)
Image

Image
Allek
Nou Venit

Post by Allek » 06 Feb 2010, 12:58

Am si eu o intrebare: Ce harti o sa fie pt semifinale si finala, sper ca nu aceleasi.... :mrgreen:
fssss!
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 06 Feb 2010, 13:01

Pe de_train si de_inferno . Finala mica si mare pe de_dust2
Image

Image
Locked