Inscrieri concurs cs

Discuţii libere, numai pe marginea subiectului Counter-Strike 1.6

Moderator: Moderators

Locked
usoRRR
Incepator

Re: Inscrieri concurs cs

Post by usoRRR » 05 Feb 2010, 09:58

cat de curand invi, vreau meciu :D cand puteti si aveti timp liber, sa nu asteptam dupa toata competitia.. daca vreti.... si aaa ..da sumy te-am scapat de o datorie frumusica!!! ramai dator pe viata #-tease #-yahoo #-tease #-yahoo (cine stie,cunoaste)
sec
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 05 Feb 2010, 10:32

invizibil tin sa te contrazic , de_inferno e harta pentru CT, Ct are posibilitatea tot timpul sa afle unde merg cei de la tero daca stii sa tii bine X si sa arunci flashuri anti rush incat sa-i intarzi pe adversari ai un avantaj , majoritatea hartilor sunt pentru CT . de_nuke , de_cbble , de_inferno , de_train toate acestea sunta harti pt CT , dust2 este de departe harta de Tero .

Am fost spectator la meciul dintre pwn si OTT , um meci extrem de frumos , pWn au avut chiar sansa de victorie in penultima runda dar a ruinato Armani acolo a fost o gresala foarte mare ca a apasat in rest pe tot parcursu campionatului Armani sa descurcat ff bine , grupa 2 e mult mai echilibrata decat grupa 1 , pWn = o victorie si un egal , OTT = o vitorie si o infrangere , EsMT = o vitorie si o infrangere , oNfire = o vitorie si o infrangere , urmatoarele meciuri sunt capitale pentru toate echipele care isi pastreaza sanse de calificare. Succes tuturor echipelor
invizibil
Junior

Post by invizibil » 05 Feb 2010, 11:12

@ Asterix
Cine esti ? Eu am raspuns unei provocari lansate de tynutu. #-crazy

@ tynutu
Eu vad de_inferno ca fiind o harta cu X-urile la distanta mare unul de altul. De aici rezulta ca este mult mai greu pentru CT sa le apere in acelasi timp. Sau sa vina la sustinere dintr-un X in altul. Parerea mea si a coechipierilor mei, sustinuta de cum a decurs meciul nostru pe de_inferno.
Image
usoRRR
Incepator

Post by usoRRR » 05 Feb 2010, 11:29

[quote="invizibil"]@ Asterix
Cine esti ? Eu am raspuns unei provocari lansate de tynutu. #-crazy

usoRRR . nice to meet you 8)
sec
tynutu
Vorbaret

Post by tynutu » 05 Feb 2010, 11:32

invizibil conteaza foarte mult comunicarea , ok ca tot ai acceptat provocarea o sa propun sa jucam de_inferno si alte 2 harti sau o harta , nu are rost doar un sigur meci. O sa vezi ca e harta de CT:)

Aserix e usoRRR:D
MeSSy`
Suspect de spam

Post by MeSSy` » 05 Feb 2010, 12:17

Jucati sistemul cel mai bun din 3 harti :)
Image

Image
VibeRR
Junior

Post by VibeRR » 05 Feb 2010, 12:37

adica primii care castiga 2 harti ;;) :D .. propun sa jucam pe dust2 inferno si nuke :) ...
Image
Image
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 05 Feb 2010, 19:57

am si eu o rugaminte..... cand mai faceti concursuri alegeti bine oamenii , nu juktori care ies cum vor si cand vor......
Dupa parerea mea a fost cel mai prost concurs facut vreodata din toate pct de vedere.......bft all :P
Doppelwhipper
CS Staff Leaders

Post by Doppelwhipper » 05 Feb 2010, 20:08

tup3u wrote:Dupa parerea mea a fost cel mai prost concurs facut vreodata din toate pct de vedere.......bft all :P
Multumim pt aprecieri :)) ; se pare ca tu nici pana acuma nu ti-ai dat seama ca acest concurs a fost organizat in premiera si non-profit sa zic asa. A fost un concurs organizat si lasat la latitudinea fiecaruia. Poate tu nu te-ai uitat la numarul participantilor si nici nu ai pus la indoiala posibilitatea de a-i satisface pe toti si de a le afla programul de zi cu zi. Sunt unii care au sesiune, altii muncesc, altii sunt in vacanta. A fost si ma repet, este un concurs de teste. Doar nu era mare lucru sa selectam sau sa cerem doar oameni care pot si sigur ca pot intre orele y si z. Desi au fost postate orele, lumea nu a mai avut timp sa se exprime. Nu stiu la ce te-ai asteptat tu , dar nu mi-e greu sa ghicesc. Data viitoare iti promitem ca va fi mai organizat si vom fi mai stricti. Daca va fi nevoie. Se pare ca oamenii trebuiesc stimulati cu ceva, catusi de putin.
luc14n
Master of Spam

Post by luc14n » 05 Feb 2010, 20:11

e si el nervos ca nu a casigat :)) sa nu punem toate prostiile la suflet ca murim de tineri
AiuReaaa
Nou Venit

Post by AiuReaaa » 05 Feb 2010, 20:11

cine vrea demo de la meciul ott vs onfire il gasiti la mn la id : dan_9407
M1noS
Incepator

Post by M1noS » 05 Feb 2010, 20:20

Deleted
Last edited by M1noS on 05 Feb 2010, 20:34, edited 2 times in total.
Image
tup3u
Nou Venit

Post by tup3u » 05 Feb 2010, 20:23

in primul rand... nu sunt omu care sa nu accepte infrangerea... :)) dar sa alegeti juktori oarecare de pe evosys care puteau sa aiba si 3 ani :lol: fiti si voi mai atenti la juktori nu mai alegeti nu juktori care nu au voie sa stea la pc mai tarziu de ora 9 :wink:
puka
Incepator

Post by puka » 05 Feb 2010, 20:35

Eu consider ca nu ar mai trebui facute concursuri deoarece "exista un randament foarte mic cu formule de calcul perfecte"!Majoritatea playerilor de pe evosys sunt oameni in toata firea,oameni cu responsabilitati si multi cu servicii care joaca doar de placere si nu mai simt nevoia de concursuri!Exista PGL unde fiecare isi poate etala skilul fara probleme si sa castige si bani din asta daca este intradevar talentat.Singurele concursuri recomandate ar fi cele pe care le organizeaza vim cu scop de promovare sau completarea spatiilor libere din staff, care nu necesita asa multa atentie deoarece se formeaza in decursul a mai multor zile cu procente de cheating mai mici si cu supraveghere permanenta (plus ca aici trebuie sa te integrezi nu doar sa concurezi).O sa spuneti...Bine puka dar tu de ce te-ai inscris?.Ei bine entuziasmul e mare plus ca am doar 16 ani, nu prea am responsabilitati si toate par simple in ochii mei(nu am dat de greul vietii).Desi am vorbit prea multe si am cam deviat de la subiect(ceva specific mie deoarece sunt "filozof")vreau sa spun ca inaintea unor propuneri se face studiu si trebuie sa fii competent cel putin din puctul tau de vedere ca zici si faci ceea ce trebuie fara sa deranjezi pe altcineva!Imi cer scuze daca am spus baliverne(spun ce gandesc acuma),sper ca am dat un sfat bun :wink: O seara placuta
opyum
CS Staff Leaders

Post by opyum » 05 Feb 2010, 20:55

No comment.
Felicitari pentru restul. Spor la joc. Eu unul nu ma mai implic in asemenea proiecte unde nu se tine cont de un anumit echilibru. :wink:
Paradox lexical:
Propozitia urmatoare este adevarata. Propozitia anterioara este falsa.
Locked